homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

De ce?


#1 2008-12-08 12:17:18

Jacqui
Platinum member
Inregistrat: 2008-09-18
Mesaje: 18826

de ce?

hmm.....salut .....vb cu prietenul meu de 2 ani...acum un an mam mutat cu el....adica suntem in alta tara....e primul barbat cu care am ajuns sa am orgasm...dar.sad(asta sa intamplat de vreo 4 ori...si acum nimic....ma simt bine ...ma satisface dar nimic de orgasm.... grater dc oare???ma simt bine cu el dar totusi dc nu e ca la inceput... bang offff si creca ca nici el nu are...e ca nu stiu ce sai zic imi zice ca se simte bine...cum iam povestit eu de orgasm..zice cal are tot timpul...oare dc:(((ce as putea face sa se simta mai bine??big_smilebig_smile:Dastept raspunsuri:))) rotfl

Ultima oara a fost editat de akisandra (2008-12-08 12:18:23)

Offline

 

#2 2008-12-08 12:48:54

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: de ce?

akisandra a scris:

hmm.....salut .....vb cu prietenul meu de 2 ani...acum un an mam mutat cu el....adica suntem in alta tara....e primul barbat cu care am ajuns sa am orgasm...dar.sad(asta sa intamplat de vreo 4 ori...si acum nimic....ma simt bine ...ma satisface dar nimic de orgasm.... grater dc oare???ma simt bine cu el dar totusi dc nu e ca la inceput... bang offff si creca ca nici el nu are...e ca nu stiu ce sai zic imi zice ca se simte bine...cum iam povestit eu de orgasm..zice cal are tot timpul...oare dc:(((ce as putea face sa se simta mai bine??big_smilebig_smile:Dastept raspunsuri:))) rotfl

buna akisandra!! eu una am orgasm aproade de fiecare data si atunci knd nu am nu ma deranjeaza k fac dragoste/sex cu barbatul pe care il iubesc...incearca sa fii fff relaxata...comunicarea iar e foarte importanta...zii sau arata`i zonele tale "bune" .poate nu va cunoasteti destul de bine corpurile...barbatii au mai mereu orgasm (din cate stiu eu) si la excitatia e mult mai rapida...eu una ma simt super bine cu al meu sot,mai nou am un chef nebun de a ajuns sa`mi zica el k "stii iubita,in seara asta sunt f obosit" sau "am o lene..." si`l inteleg...incearca sa vb mai mult cu prietenul tau despre viata voastra sexuala...
perioade proaste la cap asta cred k toti avem si ne gandim cum sa le imbunatatim.eu imi iau des lenjerii sexy,lumanarele sau betisoare parfumate,esenta de iasomie,un strop de parfum la urechi sau pe gat...sunt destule variante...tu o incerci pe care vrei... wink


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#3 2008-12-08 12:49:03

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: de ce?

Akisandra nu cumva stresul si dorul de casa lucreaza in subconstientul vostru? Si nu astepta de fiecare data orgasumul. Lasa-te purtata de val si bucura-te de iubitul tau.


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

#4 2008-12-08 13:05:18

Jacqui
Platinum member
Inregistrat: 2008-09-18
Mesaje: 18826

Re: de ce?

poate sa fie si dorul de casa...chiar acuma ma gandeam la lejerie sexy...si inelul ala care vibreaza....hmmm,....cred ca a sa fac o vizita la un sexshop:D.........POATE E ca si nu ne cunoastem bn corpurile... :f?rv?nad:

Ultima oara a fost editat de akisandra (2008-12-08 13:10:11)

Offline

 

#5 2008-12-08 14:51:48

Detzy
Insomniac member
De la: ...mine pentru ....voi
Inregistrat: 2008-01-23
Mesaje: 7254

Re: de ce?

si eu ca si fetele zic ca in primul rand trebuie sa te relaxezi...sa comunicati cat mai mult in ce priveste sexul...atata timp cat ai avut orgasm este clar ca e vorba de relaxare...de pihicul tau smile

Ultima oara a fost editat de deliav (2008-12-08 16:04:07)


baby Dragos hjarta rugaciune

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.