homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Basici/umflaturi la baza limbii e normal?-2


#20 2008-12-17 12:21:29

ET
Addicted member
Inregistrat: 2007-04-20
Mesaje: 10295

Re: basici/umflaturi la baza limbii e normal?

heimdall a scris:

Habar n-am, dar ca sa fiu complet offtopic, In Evul Mediu daca erai deprimat iti dadeau o gaura in cap... ala placebo, nene. Sigur te simteai mai bine, daca supravietuiai.

rotfl  rotfl  rotfl
In Evul Mediu cu cat jegul era mai gros pe tine cu atat erai mai protejat de boli. lol

Offline

 



#21 2008-12-17 12:41:26

nana.lili
Full member
Inregistrat: 2006-10-30
Mesaje: 197

Re: basici/umflaturi la baza limbii e normal?

iar la Curtea Frantei se  scarpinau in cap prin perucile alea imense cu o vergea lunga

Offline

 

#22 2012-10-13 02:33:55

roxanaroxana
New member
Inregistrat: 2011-10-13
Mesaje: 8

Re: basici/umflaturi la baza limbii e normal?

si ce rol au pailele acelea villate????e normal sa le avem sau nu k eu nu am gasit decat pe pagini straine de ele si numai poze......am si eu si nu am observat decat de o saptamana...nu ma dor...doar ca ma jeneaza si parca inghit mai greu...asa mi se pare ca am si gatu umflat de la ele.....si am cateva pe limba in lateral si cateva chiar langa omuletz:D...ma ajutati si pe mine va rog...ca nu mai stiu cu ce sa dau pe ele.....pls

Offline

 

#23 2012-10-13 10:50:37

angeldarkwoman
Sr. member
Inregistrat: 2010-09-24
Mesaje: 1660

Re: basici/umflaturi la baza limbii e normal?

mergi la medicul de familie sa se uite in gatul tau . Cam greu sa ne dam seama ce ai.


What doesn't kill me, makes me stronger

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.