homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Furung SUNT DISPERATA cineva ma ajuta ?


#1 2008-12-14 05:06:52

bvaly
Membru
Inregistrat: 2008-12-14
Mesaje: 3

Furung SUNT DISPERATA cineva ma ajuta ?

Ce sa fac ? Sunt departe de casa printre straini nu vb bine limba si nu am posibilitatea sa rezolv sanantatea.
Acum 4 zile mi-a aparut la fund o bubita mica care am incercat sa o storc, nu a iesit nimic dar ma durut suportabil. Acum am o galma de marimea unui ou de gaina, care este tare si sub piele, este in faza ca nu se vede capul alb ca la un cos (puroiul) si simt cand atig ca are inceput ce 3 capete, SUNT DISPERATA, urlu   de durere, ingrozitor de tare doare si cand incerc sa ma spal.
Cred ca este un furung, vrea cineva sa ma ajute pentru a ma putea trata. Apreciez si mi de multumiri daca primesc un raspuns cat mai repede.
MII DE MULTUMIRI

Offline

 



#2 2008-12-14 05:07:18

bvaly
Membru
Inregistrat: 2008-12-14
Mesaje: 3

Re: Furung SUNT DISPERATA cineva ma ajuta ?

Ce sa fac ? Sunt departe de casa printre straini nu vb bine limba si nu am posibilitatea sa rezolv sanantatea.
Acum 4 zile mi-a aparut la fund o bubita mica care am incercat sa o storc, nu a iesit nimic dar ma durut suportabil. Acum am o galma de marimea unui ou de gaina, care este tare si sub piele, este in faza ca nu se vede capul alb ca la un cos (puroiul) si simt cand atig ca are inceput ce 3 capete, SUNT DISPERATA, urlu   de durere, ingrozitor de tare doare si cand incerc sa ma spal.
Cred ca este un furung, vrea cineva sa ma ajute pentru a ma putea trata. Apreciez si mi de multumiri daca primesc un raspuns cat mai repede.
MII DE MULTUMIRI

Offline

 

#3 2008-12-14 07:29:09

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: Furung SUNT DISPERATA cineva ma ajuta ?

bvaly, e suficient sa postezi intr-un singur loc si ti se va raspunde. ti-am raspuns la celalalt topic deschis de tine, pe care l-am mutat la Probleme Medicale.

ai warn pt postare multipla. te rog sa citesti regulamentul.
topic inchis.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.