homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cosuri/rani pe fund-2


#20 2011-03-11 22:22:41

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: cosuri/rani pe fund

deealexx a scris:

tu n`ai fost pe la topicul despre epilare?tongue nu sunt singura si de aia recunosc asa usor lol ca pana acum ziceam ca`s ciudata big_smile

Ba da, am fost. Dar ma depaseste situatia, cand aud de epilare pe san, fund sau spate mi se ridica parul pe mine  lol


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 



#21 2015-07-25 18:02:12

AndreeaCarp
New member
Inregistrat: 2014-05-24
Mesaje: 12

Re: cosuri/rani pe fund

Eu am avut multe cosuri pe fund de la transpiratie, de la haine proaste si stranse si de la stat mult pe scaun si mai ales in perioada calda era un chin si tare imi era rusine sa merg la plaja. Am ajuns pe la un medic dermatolog si mi-a zis sa incep sa folosesc un tratament pe baza de ulei 100% pur din arbore de ceai-tea tree de la Thursday Plantation.
Mi-a zis de 3 produs...o crema antiseptica, un sapun si un ulei 100% pur din arbore de ceai. Zilnic cand le foloseam aplicam cateva picaturi...undeva la 4-6 picaturi de ulei peste sapun si peste crema antiseptica la fiecare utilizare. La mine au functionat. Tot aceste 3 produse le-am folosit si pentru cosurile de pe spate si m-a scapat de ele. Numai bine.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.