homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Yasim si dureri de spate


#1 2009-01-16 20:19:25

nyny
Membru
Inregistrat: 2009-01-16
Mesaje: 2

yasim si dureri de spate

: servus fetelor...eu iau "yasmin zilnic"de 6 luni  si nu am avut pana acum nici un fel de problema dar de 2  luni ma lupt cu dureri de spate doar cand stau si cand ma ridic de pe scaun sau pat.Oare pot da dureri de mijloc.
Intr-un final cred ca voi ajunge la doctor,

pupici

Offline

 



#2 2009-01-16 20:40:42

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: yasim si dureri de spate

nu cred ca e de la yasmin durerea aia de spate a ta. mergi la medic, cauzele pot fi multe.


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#3 2009-02-01 23:25:02

rox_27
Membru
Inregistrat: 2009-02-01
Mesaje: 1

Re: yasim si dureri de spate

Buna, si eu iau yasmin de mult timp, iar in ultimul timp si eu am avut dureri de mijloc; oare sa fie de la ele?

Offline

 

#4 2009-02-01 23:28:58

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: yasim si dureri de spate

eu zic sa nu punem mereu toate durerile noastre in carca anticonceptionalelor. mergeti mai intai la medic, sa vedeti care e problema, poate fi o raceala, reumatism, schimbarea vremii, orice si daca iese ok acolo ne putem gandi si la anticonceptionale.


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#5 2009-02-02 00:50:26

nyny
Membru
Inregistrat: 2009-01-16
Mesaje: 2

Re: yasim si dureri de spate

:f?rv?nad: servus ..in sfarsit am ajuns si la doctor,mi-au dat sa fac alte  analize si sa vedem ce va fi..va dura un pic caci merg la spitalul de stat  caci stau in Spania si aici la particular te omoara de bani.Oricum mi-a spus ca foarte posibil sa fie de la anticonceptionale daca nu va iesi la analize vreo infectie urinara.Durerea se manifesta de fiecare data inainte cu o sapt.inainte de ciclu si mi-au zis ca e foarte posibil.Mi-a dat niste calmante...sa vedem.Astept,

va pup

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2009-02-02 11:26:06

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: yasim si dureri de spate

cu o saptamana inainte de ciclu eu zic ca e logic sa te doara una, alta, sa ai SPM. dar medicul tau stie mai bine big_smile


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#7 2009-02-03 08:51:52

andreea_andy2
Moderator
Participant la intalnirea nationala
De la: Gurile Deltei
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 10430

Re: yasim si dureri de spate

nyny a scris:

:f?rv?nad: servus ..in sfarsit am ajuns si la doctor,mi-au dat sa fac alte  analize si sa vedem ce va fi..va dura un pic caci merg la spitalul de stat  caci stau in Spania si aici la particular te omoara de bani.Oricum mi-a spus ca foarte posibil sa fie de la anticonceptionale daca nu va iesi la analize vreo infectie urinara.Durerea se manifesta de fiecare data inainte cu o sapt.inainte de ciclu si mi-au zis ca e foarte posibil.Mi-a dat niste calmante...sa vedem.Astept,

va pup

Nyny parerea mea este ca acea durere este de la SPM. E normal sa apara cateva zile inainte de menstra.


Fericita mamica de Aida Maria!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.