homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum sa slabesc.. cateva kg :D?


#1 2009-02-10 22:40:15

YourEcstassy
New member
Inregistrat: 2009-01-12
Mesaje: 33

Cum sa slabesc.. cateva kg :D?

Stiti careva o dieta.. cu efect garantat? am cautat pe net si am gasit tot felul de diete dar problema mea e ca pentru pranz sunt la scoala.. si la scoala nu gasesc mancarea care e in dieta neutral
Am inceput acum sa mananc cereale care au 200 de calorii {tot pachetul} pt mic-dejun si cina.. si pt pranz de obicei mananc sandwich in paine neagra.. Cika cerealele daka le mananci timp de 2 sapt slabesti cu 2 nr..
Credeti ca e buna "dieta" ? si daka stiti si voi diete q care slabesti garantat plz.. spuneti`mi si mie..  trebuie sa slabesc cat de mult se poate pana in aprilie :-<

Ultima oara a fost editat de YourEcstassy (2009-02-10 22:41:03)


*~* Stergeti`va perfidia de pe fata.. vreti sa va consider prieteni? ok.. intr`o alta viatza! *~*

Offline

 



#2 2009-02-10 22:46:05

skumpi
Vizitator

Re: Cum sa slabesc.. cateva kg :D?

slabesti facand muuuult sport si o alimentatie echilibrata
nu exista nici o dieta minune` ! si tu nush cat tp o sa poti sa mananci in fiecare zi acelasi lucru plus ca nu e indicat
incearca sa mananci multe salate, legume, peste, piept de pui, fructe... fara dulciuri, fastfood`uri, sucuri acidulate ! s
pt mai multe detalii intra la discutii diverse la vreau sa slabesc

 

#3 2009-02-10 22:50:35

persifona
Vizitator

Re: Cum sa slabesc.. cateva kg :D?

Mai sunt subiecte de genul asta, topic inchis.

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.