homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Women on top-4


#58 2009-02-22 19:06:04

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: Women on top

incercati pozitia "deasupra" intr-un fotoliu...nu e atat de obositor ca in pat ,cel putin asa mi se pare mie

Offline

 

#59 2009-02-22 19:48:31

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: Women on top

LoveChocolate a scris:

incercati pozitia "deasupra" intr-un fotoliu...nu e atat de obositor ca in pat ,cel putin asa mi se pare mie

mie imi place pe scaun desi iubi zice ca am sa rup scaunul intr-o zi tongue

Offline

 

#60 2009-02-22 19:53:46

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: Women on top

In ultimul timp si mie imi place muult de tot hjarta
Am invatat sa dau din fund, dar si miscarea sus-jos... Incet incet devin experta rodnar


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#61 2009-02-23 11:00:08

ani88
Full member
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 873

Re: Women on top

Mie cred ca mi-ar fi mai usor daca as avea sanii mai mici si mai mult antrenament la coapse wink disperat ceea ce mai demult aveam dar daca stai acasa cu bebe sanii se fac mai mari, fundul mai mare si antrenament la coapse din parti.
Probabil am sa slabesc fara nici o problema cand voi merge la scarbici. Deci pan'la vara am sa fiu ce am fost dance
Deci faza cu saritul indelungat cred ca merge cel mai bine la dastea slabutze rau si  cu sanii f mici. Parerea mea. D-aia se cere tipul asta de gagica mai nou cica si in filme XXX. tongue. SA iti sara balcoanele mari  de numa numa mi se pare cel putin funny wow


I love you. Remember. They cannot take it

Offline

 

#62 2009-02-23 18:15:13

Neverbe
Full member
Inregistrat: 2007-04-18
Mesaje: 334

Re: Women on top

Eu am foarte rar chef sa stau deasupra dar si cand am chef ...  Iubitului meu ii face mare placere sa imi mangaie sanii, fundul, spatele, si pe mine ma ia cu fori. In plus el e pintre acei baieti care adora vaginul; ii place sa se uite la el, sa il sarute, sa imi faca oral si sa isi vada penisul disparand in vagin. Eu la inceput alternez miscari de rotatie cu inainte-inapoi. Apoi incep sa fac miscari de sus jos, cand ma ridic imi contrac muschii vaginuliui, ca sa il strang, iar cand cobor ii relaxez. E mai dificil la inceput, mai ales daca nu ai control foarte bun in muschi dar dupa ce te obisnuiesti e absolut fantastic si baiatul o sa geama de placere de la inceput la sfarsit, al meu asa face. Si ii mai place ca in timpul actiunii, sa ma las din cand in cand fooooooarte pe spate sa vada el tot ce se petrece...


Everybody's gotta end up somewhere, I'm just taking my time to get there, And it looks like freedom and it smells like fun, But it feels like being on the run...

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.