homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Mimati sau spuneti adevarul?-3


#39 2009-02-19 22:27:04

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: Mimati sau spuneti adevarul?

calleigh a scris:

nu stiu,mereu ii spun ca nu e nimic...dar na,probabil ca se simte nasol.i-am spus de fiecare data ca nu e nevoie sa isi ceara scuze,ca nu e vina lui,dar continua sa o faca. tongue

asa e si al meu, se simte prost desi ii spun ca nu are de ce mai ales ca de cele mai multe ori am..chiar si 2 smile

Offline

 

#40 2009-02-20 15:13:51

calleigh
Platinum member
De la: viata
Inregistrat: 2009-01-13
Mesaje: 22290

Re: Mimati sau spuneti adevarul?

de 2 ori? mie mi s-a intamplat o singura data big_smile norocoaso :


Life isn't about finding yourself.Life is about creating yourself.
Perhaps our eyes need to be washed by our tears once in a while, so that we can see Life with a clearer view again.

Offline

 

#41 2009-02-20 17:20:04

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: Mimati sau spuneti adevarul?

nico98 a scris:

fetelor,care mimati, da chiar ne credeti asa de slabuti de inger ?? retas da ce credeti ca noi nu stim cind e bine si cind nu ?? Dar parerea mea este sa discutati cu partenerul vostru ce na mers ca asa mai ne perfectionam si noi tehnica .Noi va dati seama ca nu deschidem subiectul ca oricum daca ati mimat ,deja nu mai recunoasteti ca nu a fost prea reusit si asa incep discutiile .Asa mai bine ne "bucuram"alaturi de voi si.... big_smile  asta e

Crede-ma, ca al meu nu stia daca am avut sau nu. Exercitiile Kegel sunt bune de tot pentru asa ceva, iti faci o musculatura acolo jos de numa numa big_smile
Bine ca nu mai am nevoie de ele, nu mai mimez de muuult chicot


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#42 2009-02-21 00:36:44

lady in black
Insomniac member
Inregistrat: 2007-11-28
Mesaje: 8277

Re: Mimati sau spuneti adevarul?

calleigh a scris:

de 2 ori? mie mi s-a intamplat o singura data big_smile norocoaso :

nici la mine nu e la ordinea zilei dar uneori se mai intampla hjarta

Offline

 

#43 2009-02-21 02:04:48

nico98
New member
Inregistrat: 2009-02-16
Mesaje: 10

Re: Mimati sau spuneti adevarul?

blueeyes a scris:

nico98 a scris:

fetelor,care mimati, da chiar ne credeti asa de slabuti de inger ?? retas da ce credeti ca noi nu stim cind e bine si cind nu ?? Dar parerea mea este sa discutati cu partenerul vostru ce na mers ca asa mai ne perfectionam si noi tehnica .Noi va dati seama ca nu deschidem subiectul ca oricum daca ati mimat ,deja nu mai recunoasteti ca nu a fost prea reusit si asa incep discutiile .Asa mai bine ne "bucuram"alaturi de voi si.... big_smile  asta e

Crede-ma, ca al meu nu stia daca am avut sau nu. Exercitiile Kegel sunt bune de tot pentru asa ceva, iti faci o musculatura acolo jos de numa numa big_smile
Bine ca nu mai am nevoie de ele, nu mai mimez de muuult chicot

eii... e bine ca nu mai motive sa mimezi , repetitiia duce la perfectionare  applause sau poate te cunoaste al tau mai bine acum ???? wink

Ultima oara a fost editat de nico98 (2009-02-21 02:05:34)


Straduieste-te ca fiecare secunda sa conteze, pentru ca ea va fi altfel pierduta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2009-02-21 12:25:33

LoveChocolate
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 1240

Re: Mimati sau spuneti adevarul?

eu am patit o data sa mimeze el orgasmul lol mi-a zis la cateva zile dupa lol cica era extenuat.... ce draguuuuut lol

Offline

 

#45 2009-02-21 13:01:41

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: Mimati sau spuneti adevarul?

nico98 a scris:

blueeyes a scris:

nico98 a scris:

fetelor,care mimati, da chiar ne credeti asa de slabuti de inger ?? retas da ce credeti ca noi nu stim cind e bine si cind nu ?? Dar parerea mea este sa discutati cu partenerul vostru ce na mers ca asa mai ne perfectionam si noi tehnica .Noi va dati seama ca nu deschidem subiectul ca oricum daca ati mimat ,deja nu mai recunoasteti ca nu a fost prea reusit si asa incep discutiile .Asa mai bine ne "bucuram"alaturi de voi si.... big_smile  asta e

Crede-ma, ca al meu nu stia daca am avut sau nu. Exercitiile Kegel sunt bune de tot pentru asa ceva, iti faci o musculatura acolo jos de numa numa big_smile
Bine ca nu mai am nevoie de ele, nu mai mimez de muuult chicot

eii... e bine ca nu mai motive sa mimezi , repetitiia duce la perfectionare  applause sau poate te cunoaste al tau mai bine acum ???? wink

Ambele - nici motive nu mai am si ma si cunoaste mai bine  big_smile  Poate de-asta nu mai am nevoie nici de motive  rodnar


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#46 2009-02-21 17:05:03

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: Mimati sau spuneti adevarul?

yo nu mimez .. d c sa o fac lol dc sa ma chinui sa o fac rotfl
am am super nu am nu am asta e .. a fst bine orq lol


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#47 2009-03-25 17:20:43

arynna
New member
De la: Craiova
Inregistrat: 2009-03-24
Mesaje: 23

Re: Mimati sau spuneti adevarul?

Nu as putea sa mimez.. Adik sa n-am chef si totushi s-o fac pacalindu-l ca-mi place... Mie cam imi place mereu, chiar si knd supi sau trista. Ma ajuta sa ma destind... In plus el ma stie prea bine ptr asta... Sper sa n-ajung vreodata sa mimez absolut nimik... big_smile


If you have ''Love'', you don't need to have anything else, and if you don't have it, it doesn't matter much what else you have.
Let the wife make the husband glad to come home, and let him make her sorry to see him leave.

Offline

 

#48 2009-03-25 19:09:16

little_bunny
Hero member
De la: pamant la cer...te iubesc!
Inregistrat: 2007-04-13
Mesaje: 2807

Re: Mimati sau spuneti adevarul?

eu sunt de parere ca dupa un timp partenerul te cunoaste suficient ca sa isi dea seama daca mimezi sau nu!

Offline

 

#49 2009-03-25 19:25:35

life
Hero member
Inregistrat: 2008-05-23
Mesaje: 2469

Re: Mimati sau spuneti adevarul?

Nu am mimat niciodata nici nu cred ca as sti sa mimez.El stie ca nu am avut niciodata orgasm intern si imi spune ca va veni si ala si sigur ar sti daca as mima.


We Have To Be Strong !!!

Offline

 

#50 2009-03-26 13:44:36

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Mimati sau spuneti adevarul?

nu mimez niciodata...nu trebuie mereu sa se finalizeze la mine...mie imi place sa fac sex cu el si cand il vad ce fericit este,nu mai conteaza ca eu am orgasm sau nu...si nici nu ma deranjeaza daca nu am,ii spun si gata,stie ca nu fac ,,urat,,


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.