homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Shopping-ul - pasiunea mea :) 2-41


#761 2009-05-08 11:33:53

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

cu scai se inchid. si mie imi plac ca merg si la blugi si la o rochitica de vara....am mai vazut din alea cum a pus wild..da nu prea ma atrag culorile alea asa...


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 



#762 2009-05-08 11:35:34

alexutza12345
Sr. member
Inregistrat: 2008-02-11
Mesaje: 1921

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

sunt atat de frumoase  angel sa le porti cu placere si sanatoasa si ce ma ofitic pentru ca eu nu pot sa port asa ceva - am platfus si mi se duc picioarele in toate partile (mai exact spre interior  big_smile ) grater


Para hacer bien el amor hay que venir al sur....

Offline

 

#763 2009-05-08 15:17:24

ioana88
Full member
Inregistrat: 2007-12-09
Mesaje: 143

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

green_fairy sunt foarte frumoase sandalutele. cat au costat?

Offline

 

#764 2009-05-08 16:30:25

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

f ieftine le-am gasit: 70 ron smile


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#765 2009-05-08 16:56:39

ET
Addicted member
Inregistrat: 2007-04-20
Mesaje: 10295

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

green_fairy a scris:

am mai vazut din alea cum a pus wild...

Unde? Unde?

Offline

 

 Publicitate


loading...

#766 2009-05-08 16:58:31

uffff
Insomniac member
De la: mii de km departare
Inregistrat: 2008-02-29
Mesaje: 7508

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

ET a scris:

green_fairy a scris:

am mai vazut din alea cum a pus wild...

Unde? Unde?

am gasit ceva de genul cu 12 euro...maine ma duc sa le cumpar tongue

Offline

 

#767 2009-05-08 17:01:48

ET
Addicted member
Inregistrat: 2007-04-20
Mesaje: 10295

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

uffff a scris:

ET a scris:

green_fairy a scris:

am mai vazut din alea cum a pus wild...

Unde? Unde?

am gasit ceva de genul cu 12 euro...maine ma duc sa le cumpar tongue

mad Azi doar ma oftici pe mine, nu? lol

Offline

 

#768 2009-05-08 17:13:08

uffff
Insomniac member
De la: mii de km departare
Inregistrat: 2008-02-29
Mesaje: 7508

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

ET a scris:

uffff a scris:

ET a scris:


Unde? Unde?

am gasit ceva de genul cu 12 euro...maine ma duc sa le cumpar tongue

mad Azi doar ma oftici pe mine, nu? lol

e specialitatea mea cateodata  visslar  tongue

Offline

 

#769 2009-05-08 17:18:43

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

erau prin iasi, nu mai retin unde, dar stiu ca am vazut


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#770 2009-05-09 20:40:47

Rosia
Full member
Inregistrat: 2007-12-17
Mesaje: 517

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

Fetelor ajutati-ma un pic... mi-am cumparat de curand o pereche de " adidasi" Nike, si pe cutie scrie  Low Leather..... ce sa insemne " Low Leather " ???  Pe eticheta nu arata nimic ...daca e piele sau imitatie  sad    si nici nu am intrebat vanzatoarea ... i-am luat de la standul Nike si avea pretul aprox. ca si aia din piele ...ca la pretul asta ma gandesc ca-i piele
Nush ce sa cred , poate are cineva idee...sau experianta.

Offline

 

#771 2009-05-09 21:07:58

pitzipoank
Insomniac member
De la: ...casuta cu vise
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 7988

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

Rosia a scris:

Fetelor ajutati-ma un pic... mi-am cumparat de curand o pereche de " adidasi" Nike, si pe cutie scrie  Low Leather..... ce sa insemne " Low Leather " ???  Pe eticheta nu arata nimic ...daca e piele sau imitatie  sad    si nici nu am intrebat vanzatoarea ... i-am luat de la standul Nike si avea pretul aprox. ca si aia din piele ...ca la pretul asta ma gandesc ca-i piele
Nush ce sa cred , poate are cineva idee...sau experianta.

ma gandesc ca o fi vb de o piele de o calitate mai inferioara sau chiar imitatie.
dar cred ca mai degraba imitatie
la nike platesti brand-ul mai mult.
o pereche de papuci de piele e cam la fel ca aia din imitatie.
asa a patit al meu neutral

Ultima oara a fost editat de pitzipoank (2009-05-09 21:11:38)


"Nu inţeleg cum o femeie poate ieşi din casă nearanjată - e o lipsă de politeţe. Şi nu poţi şti niciodată, poate chiar aceea este ziua in care-ţi intalneşti destinul. Iar in faţa destinului trebuie să apari cit poţi tu de frumoasă." Coco Chanel
roccolino big_smile http://www.youtube.com/watch?v=uyLU3qQw … re=related

Offline

 

#772 2009-05-09 21:16:07

Joy'n'Happiness
Full member
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 556

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

recent mi-am cumparat din Kenvelo niste tricou tare dragalase..sunt mari reduceri...50% la multe dintre articole..


Un vrai homme ne séduit pas plusieurs femmes en même temps mais plusieurs fois la même. - Meilleures Pages
When your ex says "you will never find anyone like me" and you reply "God I sure hope not.

Offline

 

#773 2009-05-09 21:33:37

maryu
Hero member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2007-08-27
Mesaje: 3672

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

pitzipoank a scris:

Rosia a scris:

Fetelor ajutati-ma un pic... mi-am cumparat de curand o pereche de " adidasi" Nike, si pe cutie scrie  Low Leather..... ce sa insemne " Low Leather " ???  Pe eticheta nu arata nimic ...daca e piele sau imitatie  sad    si nici nu am intrebat vanzatoarea ... i-am luat de la standul Nike si avea pretul aprox. ca si aia din piele ...ca la pretul asta ma gandesc ca-i piele
Nush ce sa cred , poate are cineva idee...sau experianta.

ma gandesc ca o fi vb de o piele de o calitate mai inferioara sau chiar imitatie.
dar cred ca mai degraba imitatie
la nike platesti brand-ul mai mult.
o pereche de papuci de piele e cam la fel ca aia din imitatie.
asa a patit al meu neutral

Rosia..uita te dupa semnul pielii..ori in interiorul adidasului ori pe cutie..e desenat un papuc si arata pe el unde e piele si unde nu..
nush ce sa zic daca e piele sau nu...de obicei daca nu e piele scrie syntetic leather


În fiecare om sunt doi oameni: unul e treaz în întuneric, celălalt doarme în lumină. chicot
What will it take for us to realize,
The more we provoke, winter will come twice...

Offline

 

#774 2009-05-09 21:33:48

Rosia
Full member
Inregistrat: 2007-12-17
Mesaje: 517

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

pitzipoank a scris:

Rosia a scris:

Fetelor ajutati-ma un pic... mi-am cumparat de curand o pereche de " adidasi" Nike, si pe cutie scrie  Low Leather..... ce sa insemne " Low Leather " ???  Pe eticheta nu arata nimic ...daca e piele sau imitatie  sad    si nici nu am intrebat vanzatoarea ... i-am luat de la standul Nike si avea pretul aprox. ca si aia din piele ...ca la pretul asta ma gandesc ca-i piele
Nush ce sa cred , poate are cineva idee...sau experianta.

ma gandesc ca o fi vb de o piele de o calitate mai inferioara sau chiar imitatie.
dar cred ca mai degraba imitatie
la nike platesti brand-ul mai mult.
o pereche de papuci de piele e cam la fel ca aia din imitatie.
asa a patit al meu neutral

i-am tot studiat si am obs. ca-s facuti din bucati juma piele ...si juma imitatie. Sunt foarte usori.Io vreau doar sa ma tina ceva timp .Nu am poza acum...dar pe net se poate vedea pielea asta comica  Studio Low Leather...asa se cheama modelul.

Maryu...am cautat cand am probat papucii...si nu are nici o eticheta...m-am uitat si in alte cutii de la modelul asta.Stiu ca tre sa arate semnul de piele ... srie doar pe cutie intr-un coltisor " Studio Low Leather "

Ultima oara a fost editat de Rosia (2009-05-09 21:37:17)

Offline

 

#775 2009-05-09 21:39:24

maryu
Hero member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2007-08-27
Mesaje: 3672

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

stai linistita..au piele acolo unde trebuie..au bucati si de sintetic ceea ce e normal..au in partile unde sunt solicitati mai mult..si anume in botul adidasului pana la sireturi si un pic din parti si in spatele papucului.
asa am eu o pereche de adidasuri care nu s full leather si iti spun sincer ca nici acum nu dau semn ca ar ceda...



asa se numesc ei..adik modelul.sunt foarte usor si low leather ar insemna un fel de piele usoara..

Ultima oara a fost editat de maryu (2009-05-09 21:40:13)


În fiecare om sunt doi oameni: unul e treaz în întuneric, celălalt doarme în lumină. chicot
What will it take for us to realize,
The more we provoke, winter will come twice...

Offline

 

#776 2009-05-09 21:47:09

Rosia
Full member
Inregistrat: 2007-12-17
Mesaje: 517

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

merci mult ,m-am mai linistit ... sa dorm si io bine la noapte  puss

Offline

 

#777 2009-05-09 21:52:33

maryu
Hero member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2007-08-27
Mesaje: 3672

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

n-ai pentru ce tongue

eu sunt satula de adidasi lol


În fiecare om sunt doi oameni: unul e treaz în întuneric, celălalt doarme în lumină. chicot
What will it take for us to realize,
The more we provoke, winter will come twice...

Offline

 

#778 2009-05-13 12:50:24

hestia
Sr. member
Inregistrat: 2008-02-19
Mesaje: 1365

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

salutare! smile
nu o sa mai deskid un alt topic, asa ca o sa va intreb aici:  aveti idee in bucuresti de unde pot cumpara un zmeu?


Omul nu se naşte pentru a fi fericit. Omul îşi cumpără fericirea şi o cumpără numai cu preţul suferinţei. Aici nu e vorba de nicio nedreptate...                                                                                                                 (F. Dostoievski) 

Offline

 

#779 2009-05-15 12:13:14

Chiara.M
Hero member
De la: Wingsland
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 4116

Re: Shopping-ul - pasiunea mea :) 2

achizitii de ieri, fara poze: 2 maieuri (alb si bleumarin), sutien alb, pantaloni scurti roz (toate de la Tezenis).
achizitii de luni: polo mov de la Conte of Florence (45?), camasa roz cu body si cu maneci bufante de la Piazza Italia (21?)


Have you ever thrown a fist full of glitter in the air?...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.