homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Help !! E problema sau nu ?-2


#20 2009-02-17 10:37:05

irina_21
Membru
Inregistrat: 2009-02-16
Mesaje: 3

Re: Help !! E problema sau nu ?

Multumesc mult, si eu ma gandeam k intarzierea poate fi si de la intreruperea Ac! Multumesc

Offline

 

#21 2009-02-17 16:08:59

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: Help !! E problema sau nu ?

escapelle am impresia ca e si mai scump fata de postinor... desi n`am luat nici una nici alta... parca postinorul imi inspira mai mare incredere, nu stiu de ce


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#22 2009-02-17 16:12:20

heimdall
Diamond member
Inregistrat: 2006-11-21
Mesaje: 137398

Re: Help !! E problema sau nu ?

escapelle = cele 2 pastile de postinor intr-una singura

Offline

 

#23 2009-02-17 16:13:11

andutu
Full member
Inregistrat: 2008-10-05
Mesaje: 532

Re: Help !! E problema sau nu ?

probabil pt ca postinor are mai multa vechime ca escapelle danae


Acela care nu a iubit niciodata, inseamna ca nu a trait niciodata!

Offline

 

#24 2009-02-17 16:15:37

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: Help !! E problema sau nu ?

si din cauza asta andutu e posibil... de fapt sigur din cauza asta e...


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2009-02-17 22:36:58

ray43v3r
New member
Inregistrat: 2009-02-16
Mesaje: 10

Re: Help !! E problema sau nu ?

...dupa ce ieri am stat toata ziua nelinistit , si asteptam din secunda in secunda un raspuns nou de la voi , membrii ai acestui forum ,carora le multumesc nespus de mult ,  astazi , dimineata , dupa 55 de ore de la contact , am cumparat un postinor 2 , si i l-am dat prietenei mele , la adiministrat la ora 07:58 si a doua pastila la 19:58. Sper sa nu fie prea tarziu , totusi cele 72 de ore se implinesc deseara la ora 1:30 , cam asa , totusi stau foarte nelinistit , dar sper sa nu fie prea tarziu , si sa-si faca efectul in caz ca totusi sa intamplat sa fie .. dupa prima pastila a spus ca nu a avut nici o problema si nu sa simtit rau , doar ca a avut o durere nesemnificativa de cap , dar dupa a 2`a pastila , a inceput sa se planga de dureri de burta si din nou de cap ... totusi ce vreau eu sa va intreb pe langa cele mentionate mai sus : In caz ca nu e vorba de o sarcina , si ea totusi a administrat postinorul , s-ar putea sa aiba mai aiba efecte secundare ? sau efecte adverse neasteptate ?

Offline

 

#26 2009-02-17 22:39:32

kdeea
Platinum member
Inregistrat: 2008-06-13
Mesaje: 20306

Re: Help !! E problema sau nu ?

Katalyna2311 a scris:

kdeea a scris:

Katalyna2311 a scris:

daca as fi in locul ei...pentru linistea mea as luat pastila de a doua zi. banuiesc ca nu isi stie perioada fertila asa ca...parerea mea este sa ia escapelle.
mai multa atentie data viitoare!

offtopic Zici de Escapelle ... Ai spus asta in ideea in care sa ia the 2nd day pill sau nu se mai da Postinor la farmacii ... ?

nu am luat pana acum nici postinor, nici escapelle, dar cu toatea acestea m-as baza mai mult pe postinor. am mentionat si una si alta acolo tongue stiu....  chicot dar am vazut ca toata lumea a spus mai mult de escapelle si am zis si eu

Oriucum, eu am intrebat doar de curiozitate smile
Dar ne-a lamurit heim, in orice caz.


Just a puppet on a lonely string, oh who would ever wanna be king ?

Offline

 

#27 2009-02-17 22:41:24

kdeea
Platinum member
Inregistrat: 2008-06-13
Mesaje: 20306

Re: Help !! E problema sau nu ?

ray43v3r a scris:

...dupa ce ieri am stat toata ziua nelinistit , si asteptam din secunda in secunda un raspuns nou de la voi , membrii ai acestui forum ,carora le multumesc nespus de mult ,  astazi , dimineata , dupa 55 de ore de la contact , am cumparat un postinor 2 , si i l-am dat prietenei mele , la adiministrat la ora 07:58 si a doua pastila la 19:58. Sper sa nu fie prea tarziu , totusi cele 72 de ore se implinesc deseara la ora 1:30 , cam asa , totusi stau foarte nelinistit , dar sper sa nu fie prea tarziu , si sa-si faca efectul in caz ca totusi sa intamplat sa fie .. dupa prima pastila a spus ca nu a avut nici o problema si nu sa simtit rau , doar ca a avut o durere nesemnificativa de cap , dar dupa a 2`a pastila , a inceput sa se planga de dureri de burta si din nou de cap ... totusi ce vreau eu sa va intreb pe langa cele mentionate mai sus : In caz ca nu e vorba de o sarcina , si ea totusi a administrat postinorul , s-ar putea sa aiba mai aiba efecte secundare ? sau efecte adverse neasteptate ?

In mod normal, Postinorul are o marja de eroare de 2 % ; nu putem decat sa speram ca ea nu o sa se afle in acest procentaj. Va tinem pumnii.


Just a puppet on a lonely string, oh who would ever wanna be king ?

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.