homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Partener mai in varsta/Sex 1 data pe luna-2


#20 2009-02-27 11:55:25

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Partener mai in varsta/Sex 1 data pe luna

incearca sa vorbesti cu el,exact cum ai spus...este si normal sa fii frustrata...poate nu-i place sa faca sex??nu stiu,tu il cunosti....


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#21 2009-02-27 17:29:38

ani88
Full member
Inregistrat: 2008-06-17
Mesaje: 873

Re: Partener mai in varsta/Sex 1 data pe luna

Sincer mie mai mult mi-ar placea sa ma duca si sa ma aduca cineva de la servici decat sa facem cine stie ce sex.
N.B AM circumstante atenuante tongue M-au atacat "tiganii"(de fapt nici tigani adevarati nu sunt aia- niste cetateni prosti si violentzi) pe strada ziua in amiza mare. Eram in luna a saptea cu ditamai burtoiul l dar pentru unii nu conteaza.
Acu on topic la fix...Mai...o fi avand si el o perioada sau o fi varsta...Nu stiu, n-am avut nici un gagic de peste 40 ani si eu am vreo 30 wink
Vazusem la o emisiune ca asa de mult cat conteaza pentru barbati sexul pentru noi conteaza shoppingul. Nu trag eu nici o concluzie dar zic ca ai un barbat bun wink


I love you. Remember. They cannot take it

Offline

 

#22 2009-02-27 18:29:47

ana 30
New member
Inregistrat: 2009-02-16
Mesaje: 42

Re: Partener mai in varsta/Sex 1 data pe luna

da este om bun dar putin mai mult gelos :f?rbannad:  nu ma deranjeaza ca, ma duce la sv chiar imi place. Sa speram ca pot vb cu el sexinpat

Offline

 

#23 2009-02-27 18:40:13

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: Partener mai in varsta/Sex 1 data pe luna

ana curaj,spune-i ce simti,ce vrei,ce doresti,spune-i cu calm,discutati...si poate rezolvi ceva.bafta


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#24 2009-02-27 19:33:45

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: Partener mai in varsta/Sex 1 data pe luna

curaj ana, discuta cu el, poate e complexat de ceva anume, sau nu stiu, poate se intampla ceva cu el ( si nu ma refer la inselat) poate a luat cateva kg in plus si e complexat, sau nu stiu.
tu ana, nu iei si tu initiativa? adica sa`l incingi oleaca? o sticla de vin ceva? daca nu iei tu initiativa, poate asteapta si din partea ta.


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2009-02-27 19:44:05

fallen_angel
Insomniac member
De la: MM
Inregistrat: 2007-05-07
Mesaje: 9742

Re: Partener mai in varsta/Sex 1 data pe luna

ani88 a scris:

Sincer mie mai mult mi-ar placea sa ma duca si sa ma aduca cineva de la servici decat sa facem cine stie ce sex.
N.B AM circumstante atenuante tongue M-au atacat "tiganii"(de fapt nici tigani adevarati nu sunt aia- niste cetateni prosti si violentzi) pe strada ziua in amiza mare. Eram in luna a saptea cu ditamai burtoiul l dar pentru unii nu conteaza.
Acu on topic la fix...Mai...o fi avand si el o perioada sau o fi varsta...Nu stiu, n-am avut nici un gagic de peste 40 ani si eu am vreo 30 wink
Vazusem la o emisiune ca asa de mult cat conteaza pentru barbati sexul pentru noi conteaza shoppingul. Nu trag eu nici o concluzie dar zic ca ai un barbat bun wink

Doamne fereste  signof10  bine ca ai scapat teafara.
Din cauza asta al meu prefera sa ma duca peste tot si sa vina si sa ma ia ca i-e frica sa nu dau peste nebuni din astia neutral


★★★ Candle light, moon light, star light,
The brightest glow is from love light ★★★   

                happydance  happydance  happydance

Offline

 

#26 2009-02-27 19:50:01

adinagrig
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-06-05
Mesaje: 8701

Re: Partener mai in varsta/Sex 1 data pe luna

al meu are 40, face 41 anul asta, si daca as vrea eu am face non stop......

totul depinde de el, asta e clar....


9 ani de copilarie ....

Offline

 

#27 2009-02-27 20:26:04

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: Partener mai in varsta/Sex 1 data pe luna

ani88 a scris:

Sincer mie mai mult mi-ar placea sa ma duca si sa ma aduca cineva de la servici decat sa facem cine stie ce sex.
N.B AM circumstante atenuante tongue M-au atacat "tiganii"(de fapt nici tigani adevarati nu sunt aia- niste cetateni prosti si violentzi) pe strada ziua in amiza mare. Eram in luna a saptea cu ditamai burtoiul l dar pentru unii nu conteaza.
Acu on topic la fix...Mai...o fi avand si el o perioada sau o fi varsta...Nu stiu, n-am avut nici un gagic de peste 40 ani si eu am vreo 30 wink
Vazusem la o emisiune ca asa de mult cat conteaza pentru barbati sexul pentru noi conteaza shoppingul. Nu trag eu nici o concluzie dar zic ca ai un barbat bun wink

offtopic  Dar tu esti din Brasov, nu? Sa stii ca si eu am patit-o in Racadau, anul trecut  hmm

Ultima oara a fost editat de blueeyes (2009-02-27 20:27:00)


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#28 2009-02-27 22:24:50

ana 30
New member
Inregistrat: 2009-02-16
Mesaje: 42

Re: Partener mai in varsta/Sex 1 data pe luna

Danae a scris:

curaj ana, discuta cu el, poate e complexat de ceva anume, sau nu stiu, poate se intampla ceva cu el ( si nu ma refer la inselat) poate a luat cateva kg in plus si e complexat, sau nu stiu.
tu ana, nu iei si tu initiativa? adica sa`l incingi oleaca? o sticla de vin ceva? daca nu iei tu initiativa, poate asteapta si din partea ta.

nu sa ingrasat arata bine si cu initiativa ai dreptate am sa incerc.Oricum ms pt sfat. drink  drink

Offline

 

#29 2009-03-05 03:45:25

Neverbe
Full member
Inregistrat: 2007-04-18
Mesaje: 334

Re: Partener mai in varsta/Sex 1 data pe luna

Offtopic... Ani88... Cum sa dai intr-o femeie? Mai ales intr-o femeie insarcinata!?! Nu imi vine sa cred asa ceva... Mi-e absolut sila de brute din astea.


Everybody's gotta end up somewhere, I'm just taking my time to get there, And it looks like freedom and it smells like fun, But it feels like being on the run...

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.