homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

.ro girls ?-2


#20 2009-03-16 10:24:27

nalpretsam
Membru
Inregistrat: 2009-03-15
Mesaje: 4

Re: .ro girls ?

James, cheer up si nu mai fii atat de nesigur pe tine, e internetul, nu inteleg de ce te simti atat de amenintat si invidios pe un personaj la urma urmei anonim, in continuare nu vad ce rost are sa mai faci acuzatii nefondate care au trecut de barierele bunului simt, usor usor o dai in jigniri si n-ai vrea sa iti patezi armura alba tocmai aici, nu? Fa un efort si linisteste-te, nu lasa toate complexele sa iasa la suprafata din cauza unui forum mititel. Iar despre rest, da, intr-adevar am fost ironic si v-am invitat sa va dati cu parerea nu cu numerele de telefon, poate cineva sa-mi spuna ca nu am macar putina dreptate in afirmatiile facute in primul post?  smile

Offline

 

#21 2009-03-16 10:40:36

Jacqui
Platinum member
Inregistrat: 2008-09-18
Mesaje: 18826

Re: .ro girls ?

tillfreds  applause  tummenupp

James a scris:

nalpretsam a scris:

Nu mai cred in povesti de genul 'cauta in continuare si vei gasi'. Cine emigreaza cu mine?

Tinere, poveşti d-astea am mai auzit. Lasă ruşinea, invită o fată ?n oraş. Nu toate-s curve, nu toate-s g?sculiţe, cu toate-s rele, nepotrivite pentru tine, pur şi simplu nu eşti tu ?n stare să le găseşti, iar ca să găseşti trebuie să cauţi. Au fost perioade c?nd aveam aşa-zise relaţii cu 20-30 tipe pe an. Venea şi se duceau rapid şi ştii ce: dădeam numai peste fete bune, ?nsă care nu se potriveau cu mine. Sunt multe curve pe lumea asta, multe proaste... da. ?nsă ?n egală măsură cu numărul de golani proşti şi bădărani care le fac să fie aşa. Scoate capul din nisip şi experimentează. Cum? ?ncepe cu Hi5-ul, tot eşti generaţia internet-ului şi cyberflirt-ului. Invită ?n oraş, discută... lasă smiorcăielile pe forumuri şi thread-urile de genul ăsta, ?n care speri ca vreo fată cuminte şi bună să te contacteze, pe tine bărbatul perfect. Pentru că nu te vede nimeni aşa, ci doar ca un neadaptat sau un ur?t (cu draci). Mai cunosc oameni ca tine şi-mi pare nespus de rău că sunteţi ?n situaţia asta... dar v-o faceţi cu m?na voastră.

Orice Romeo are Julieta lui... aşa cum orice ur?t, prost, sărac, handicapat chiar... poate avea o fată, potrivită pentru el.

aoleu chiar nu pot sa ma abtin:))eu creca e tot citystar:)))(nalpretsam)

Ultima oara a fost editat de akisandra (2009-03-16 10:44:26)

Offline

 

#22 2009-03-16 10:58:52

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: .ro girls ?

o doamne ce probleme au baieteii din ziua de azi.....
lasa nasul mai jos ca ai sa te lovesti de pragul de sus.... s-atunci o sa i te alaturi lui citystar lol
daca esti constient de propria-ti valoare incearca pe cat posibil sa ascunzi asta cand esti cu o fata... nu mai fi asa misogin smile chiar daca ti se par toate gaste proaste te asigur ca nu e asa....
sti... eu ca fata gandeam ca tine despre barbati lol pe toti ii consideram mult mai prosti decat mine, ca sa nu spun si muuuult mai urati.... nimeni nu se ridica la standardele mele.... stai linistit ca trece si perioada asta smile


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#23 2009-03-16 12:00:52

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: .ro girls ?

C?nd ai crescut mare, nu? smile

nalpretsam a scris:

James, cheer up si nu mai fii atat de nesigur pe tine, e internetul, nu inteleg de ce te simti atat de amenintat si invidios pe un personaj la urma urmei anonim, in continuare nu vad ce rost are sa mai faci acuzatii nefondate care au trecut de barierele bunului simt, usor usor o dai in jigniri si n-ai vrea sa iti patezi armura alba tocmai aici, nu? Fa un efort si linisteste-te, nu lasa toate complexele sa iasa la suprafata din cauza unui forum mititel. Iar despre rest, da, intr-adevar am fost ironic si v-am invitat sa va dati cu parerea nu cu numerele de telefon, poate cineva sa-mi spuna ca nu am macar putina dreptate in afirmatiile facute in primul post?  smile

Tinere, eu nu am dat buzna aici cu ?ntrebări şi afirmaţii jignitoare, la adresa lor. Eu cred că tu nu observi faptul că tu eşti cel care habar n-are nimic de diplomaţie şi cum să ?ntrebi ceva ?n aşa fel ?nc?t să ţi se şi răspundă. ?nsă, e alegerea ta să fii ?n continuare ignorant şi ofensiv, mie mi se rupe. La doi metri-n faţa penisului, da, nicidecum ea. Na, că s-a pătat şi armura, nu?  cool

Ultima oara a fost editat de James (2009-03-16 12:01:56)


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#24 2009-03-16 12:03:39

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: .ro girls ?

James a scris:

C?nd ai crescut mare, nu? smile

cand am intalnit persoana potrivita tongue


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2009-03-16 12:04:46

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: .ro girls ?

Tot pe acolo.


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#26 2009-03-17 09:30:20

Chick
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-03
Mesaje: 1336

Re: .ro girls ?

Dragul meu nalpretsam,
Iti dau un sfat sincer si neinteresat:citeste "de ce iubim femeile".Poate o sa inveti sa apreciezi si o alta fiinta decat pe tine.
Uita-te la mama ta,ea tot o fosta gasculita proasta e?Sau e singura din .ro care nu se incadreaza frumosului tipar desenat de tine?
Oare nu te incadrezi tu tipului de baiat care face orice blonda cu masina cabrio curva?Sau...oare sunt toate chiar curve deep down?
Imi pare rau ca n-ai simtit niciodata pana acum adevarata atentie si dragoste a unei femei(care chiar a considerat ca o meriti).Cand privesc lucrurile asa,nu pot sa ma abtin sa ma gandesc daca nu cumva tu suferi de complexul turnului de fildes...poate chiar nu "meriti sa fii iubit"?

Iti doresc mare bafta in a gasi o fata care te considera atat de minunat pe cat te vezi tu.Pana atunci,mai usor cu mandria,ego-ul,egoismul,superficialitatea si falsa impresie de mai bun.

Succes dragule!Sper sa te trezesti pana faci 20 de ani!

Offline

 

#27 2009-03-17 10:41:31

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: .ro girls ?

as aprecia f mult daca nu s ar ajunge la jigniri si ironii...pt cine nu stie aici (pe forum) NU JUDECAM...fiecare persoana e libera sa si exprime opiniile,in limita bunului simt, iar daca nu sunteti de acord cu ele ori le ignorati ori le "atacati" cu tact si bun simt...cine nu poate ori se abtine de la comentarii ori va suferi consecintele...baiatul nu a venit aici ca sa agate gagici (nu e locul) ci doar sa obtina niste pareri sau incurajari (probabil mai citind inainte pe forum)...nu va pot cere sa acceptati neconditionat caci aceasta este o notiune de abstracta pt majoritate oamenilor dar macar sa pastram un minim de bun simt...

nalpretsam atat timp cat nu ne spui mai multe despre tine (caci sigur e o poveste in spatele acestei "dezamagiri") nu te putem ajuta...sau cel putin eu una nu pot...si prin ajutor nu ma refer la ideea care "te va salva" ci lao parere sau un sfat...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#28 2009-03-17 12:11:33

nalpretsam
Membru
Inregistrat: 2009-03-15
Mesaje: 4

Re: .ro girls ?

E vorba de un tipar dar for the sake of my sanity sper sa nu fie aplicat in absolut toate cazurile.Mi se pare hilar cum toata lumea a tras concluzia ca nu admit exceptii. Sunt si treaz si am simtit dragoste, sigur am simtit chiar mult mai multa decat meritam fara sa-mi dau seama la momentul respectiv. Poate va vine greu de crezut insa n-am rabufnit aici pe baza unui impuls hormonal de scurta durata sau mai stiu eu ce, efectiv simt o usoara oboseala psihica de fiecare data cand observ imensitatea manelismului care ma inconjoara. Cat despre impresia care o am despre mine, nu, nu m-am nascut cu ea si poate ca e exagerata insa prind foarte mult curaj cand ma uit in jur.  Tot respectul pentru fetele cele care il merita, i guess, desi n-am mai vazut de mult macar una.

Offline

 

#29 2009-03-17 12:20:20

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: .ro girls ?

nalpretsam a scris:

E vorba de un tipar dar for the sake of my sanity sper sa nu fie aplicat in absolut toate cazurile.Mi se pare hilar cum toata lumea a tras concluzia ca nu admit exceptii. Sunt si treaz si am simtit dragoste, sigur am simtit chiar mult mai multa decat meritam fara sa-mi dau seama la momentul respectiv. Poate va vine greu de crezut insa n-am rabufnit aici pe baza unui impuls hormonal de scurta durata sau mai stiu eu ce, efectiv simt o usoara oboseala psihica de fiecare data cand observ imensitatea manelismului care ma inconjoara. Cat despre impresia care o am despre mine, nu, nu m-am nascut cu ea si poate ca e exagerata insa prind foarte mult curaj cand ma uit in jur.  Tot respectul pentru fetele cele care il merita, i guess, desi n-am mai vazut de mult macar una.

ai si tu dreptatea ta.. smile


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#30 2009-03-17 12:32:49

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: .ro girls ?

Păcat că nu-l ajută cu nimic asta. Simplul fapt că el nu este ?n stare să o găsească nu ?nseamnă că nu există. Dacă pentru un orb născut aşa, p?nă şi acest simţ ?i este străin, asta nu ?nseamnă că trăim cu toţii ?n ?ntuneric.


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#31 2009-03-17 12:36:21

wild_wind
Platinum member
De la: tara nimanui
Inregistrat: 2008-08-14
Mesaje: 23906

Re: .ro girls ?

are tot timpul james,trebuie numai sa-si schimbe un pic gandirea....


VA ROG NU MA CITATI CAND SPUN TAMPENII!!!

Offline

 

#32 2009-03-17 12:37:52

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: .ro girls ?

Atitudinea.


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#33 2009-03-17 12:46:46

Chick
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-03
Mesaje: 1336

Re: .ro girls ?

Crys_tY_na imi pare rau ca am ales sa-mi exprim violent parerea,dar sunt extrem de impotriva generalizarii si caracterizarilor nefondate.Nu inteleg cum poate un pusti(ca pana la urma la 19 ani esti un pusti) sa ajunga sa gandeasca in asa fel despre femei!

Nalpretsam spune-mi te rog,unde inveti?Poate din cauza locurilor in care te invarti ai ajuns sa gandesti asa ceva?Ce fel de fete ai cunoscut?Genu care scuipa semininte in fata blocului sau genu care zilnic se impopotzaneaza de parca ar merge la bal? eu stiu vreo 3-4 fete absolut superbe,cu o educatie minunata,care provin din familii cu multi bani si cu toate astea au un maxim bun simt,cu care vorbesc saptamanal despre ce noua cartea am descoperit si care,pe bune,pot avea o discutie idioata cu orice prost,dar una pertinenta cu orice doct...
Si ca sa termin cu lungul sir de intrebari,spune-mi te rog,ce trebuie sa faca o femeie(si acum iau un exemplu oarecare) de 22 de ani care tocmai a terminat facultatea si munceste din greu ca sa iti merita tie,un pusti de 19 ani,care probabil e inca la liceu,respectul?Din punctul meu de vedere si profesoara mea de la facultate care e doctorant in economie,si femeia de serviciu care sterge dupa mine merita tot respectul din lume!Si nu ptr altceva,ci ptr ca si ele ma respecta pe mine prin munca pe care o depun.
Cat despre parerea pe care o ai despre tine,incearca sa te compari,si acum,si pe viitor,cu cei mai buni decat tine,nu cu cei mai prosti.Stii vorba aia,chiorul in tara orbilor e rege,nu?

Offline

 

#34 2009-03-17 13:02:10

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: .ro girls ?

Ai foarte mare dreptate, ?nsă nu cumva să dai ?n extremism. Sunt, totuşi, curve proaste cu duiumul, pe lumea asta. Iar cele merituoase ?ntr-un procent mai mic. Majoritatea e rea, nu e bună. ?nsă e clar că oricine poate găsi pe cineva potrivit, dacă chiar vrea asta şi nu se lamentează-n scuze de doi bani.


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#35 2009-03-17 13:13:43

Chick
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-03
Mesaje: 1336

Re: .ro girls ?

smile Nu dau in extremism,stiu si blonde proaste usuratice cu masini cabrio,dar stiu si blonde destepte cu masini de x zeci de mii de euro.Si tipe urate superficiale,dar si fete superbe de o profunzime aparte si o sensibilitate deosebita.Din punctul meu de vedere,nimeni nu merita sa fie etichetat pur si simplu...

Offline

 

#36 2009-03-17 23:31:56

crys_ty_na
Platinum member
De la: Oradea
Inregistrat: 2006-08-19
Mesaje: 23955

Re: .ro girls ?

Chick nu m am referit la tine in special smile spuneam in general pt toate persoanele care au postat sau urmeaza sa posteze la acest topic...


happy with him...inlove with him...puss

Offline

 

#37 2009-03-18 17:10:00

_alexa_
Hero member
De la: ghinioane mi se trage!!
Inregistrat: 2008-03-20
Mesaje: 4172

Re: .ro girls ?

aualeu lol am mai intalnit eu persoane care apreciau inteligenta femeilor in functie de frumusetea lor. Cu cat mai frumoasa cu atat mai proasta.... O_o
in general persoanele urate si complexate gandesc asa big_smile parerea mea!

Ultima oara a fost editat de _alexa_ (2009-03-18 17:11:33)


Too often we lose sight of life's simple pleasures. Remember, when someone annoys you it takes 42 muscles to make your face frown, BUT, it only takes 4 muscles to extend your arm and bitch-slap that mother @#?*&! upside the head...

Offline

 

#38 2009-03-18 18:01:58

Chick
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-03
Mesaje: 1336

Re: .ro girls ?

haha! si a mea alexa:)

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.