homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ceva de speriat?


#1 2009-03-22 02:14:24

Iulica 15 ani
New member
Inregistrat: 2008-09-24
Mesaje: 76

ceva de speriat?

buna...
sunt cu prietenul meu de 8 luni ....e primul barbat din viata mea pe planul sexual....
mi se pare ca are o problema...si acela e faptul ca intr'un act sexual ...sa zicem de jumatate de ora ejaculeaza de 3-4 ori....
si prima ejaculare o are la 4-5 minute de la inceperea actului
e asta o problema? ....din cate am citit si din cate stiu nu cred ca e ceva normal...
la inceput am crezut ca e din cauza faptului ca nu facuse de foarte mult timp sex (3 luni ) ...dar asa e tot timpul ...
si de la o vreme incoace in timpul actului sexual incepe sa il doara capul (la spate .....partea de sus dinspre ceafa)....
daca ati putea sa ma ajutati cu cateva pareri macar  :f?rbryllad: ....multumesc disperat

Offline

 

#2 2009-03-22 02:36:17

Himmel
Insomniac member
De la: Magix
Inregistrat: 2008-05-10
Mesaje: 5086

Re: ceva de speriat?

in mod normal ... ar trebui sa aiba o pauza de macar 20 de minute intre partide ... ca sa se refaca ... ca sa nu ejaculeze asa repede..
foarte mult timp nu inseamna 3 luni  smile
si durerea de cap nu cred k e de la sex. ma gandesc ca poate fi de la oboseala, stres, efort.. sa viziteze un medic pt siguranta voastra wink

el e la inceput de viata sexuala? sau are ceva experienta?


Poate ca par fragila, neajutorata si nepamanteana, dar am structura de otel.

Offline

 

#3 2009-03-22 10:07:15

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: ceva de speriat?

cred ca lipsa de experienta isi spune cuvantul.
Nu-i nici o problema, se intampla la multe persoane. smile


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 

#4 2009-03-23 00:25:56

Iulica 15 ani
New member
Inregistrat: 2008-09-24
Mesaje: 76

Re: ceva de speriat?

multumesc pt timpul acordat ...

Offline

 

#5 2009-03-25 00:43:26

Iulica 15 ani
New member
Inregistrat: 2008-09-24
Mesaje: 76

Re: ceva de speriat?

nu e vorba ca ma sperie ....pur si simplu m-am gandit sa nu fie ceva rau ...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2009-03-25 00:45:40

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: ceva de speriat?

Nu e grav. Dar dacă tot faceţi asta, interesaţi-vă de detalii referitor la igienă, siguranţă şi BTS-uri, metode de contracepţie (cam aceleaşi cu cele contra bolilor, nu e prea recomandat să iei pastile sau să folosiţi metoda retragerii soldatului, c?nd el e pompier de fapt...) şi aşa mai departe. Eventual discută cu un părinte, dacă nu-i prea ?ncuiat. Sau, cel puţin, cu un medic, ceva. Se pot ?nt?mpla multe prostii, c?nd eşti t?năr şi fără experienţă...  spermatozoid

Ultima oara a fost editat de James (2009-03-25 00:46:54)


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.