homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ajutor!!!!!!!!!!!!!!!!!!


#1 2009-03-26 18:05:57

ancaalina
New member
Inregistrat: 2008-08-13
Mesaje: 45

ajutor!!!!!!!!!!!!!!!!!!

marti am luat ultima pastila din blister, a intervenit ceva si vreau sa-mi aman menstra,ce pt face???????/
pot incepe  o alta folie de azi??? va rog sa-mi raspundeti......
oare sa iau azi 2 pastile ca si cum as fi uitat ieri,ora de pastilei era 23.00,sau sa incep de azi cu pastila nr 1,se amana?
dumbom

astept raspuns,mercic


p.s. nu mi-a venit inca ,nici semne nu sunt,eu precnizez ca-mi vine sambata sau duminica  butter

Ultima oara a fost editat de ancaalina (2009-03-26 18:26:52)


Daca nu risti nimic,riscul este mai mare!

Offline

 



#2 2009-03-26 22:05:27

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: ajutor!!!!!!!!!!!!!!!!!!

poti incerca cred si asa, desi nu stiu zau daca nu o sa ai spotting. eu as lasa sa vina menstra normal...


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

#3 2009-03-26 22:14:29

princesss
Banat
De la: plaja
Inregistrat: 2008-08-11
Mesaje: 1037

Re: ajutor!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ancaalina a scris:

marti am luat ultima pastila din blister, a intervenit ceva si vreau sa-mi aman menstra,ce pt face???????/
pot incepe  o alta folie de azi??? va rog sa-mi raspundeti......
oare sa iau azi 2 pastile ca si cum as fi uitat ieri,ora de pastilei era 23.00,sau sa incep de azi cu pastila nr 1,se amana?
dumbom

astept raspuns,mercic


p.s. nu mi-a venit inca ,nici semne nu sunt,eu precnizez ca-mi vine sambata sau duminica  butter

si eu fac asta cateodata...dar iau doar una maxim 3 in plus(dintro folie separata,pe care o folosesc doar pt cazuri de astea)...dupa care fac pauza si incep alta folie

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.