homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Va rog rasp urgent:D sa stiu la ce sa ma astept


#1 2009-04-14 22:43:23

Diana-andre
New member
Inregistrat: 2008-08-05
Mesaje: 15

va rog rasp urgent:D sa stiu la ce sa ma astept

buna...mi-a intarziat o luna!!!!!!!!!
trb sa -mi vina pe 19 martie..si suntem in aprilie in 14...si nimic...ultimul contact a avut loc in decembrie la sfarsit...de atunci,mi-a venit menstruatia in ian si feb..mi-am facut un test dupa 2 sapt de la intarziere ,a iesit negativ...o sa merg dupa sarbatori la ginecolog...dar pana atunci..fierbe sangele in mine..cesafaccesafac ce credeti???
ms:*

Offline

 



#2 2009-04-14 22:44:24

Diana-andre
New member
Inregistrat: 2008-08-05
Mesaje: 15

Re: va rog rasp urgent:D sa stiu la ce sa ma astept

a...am uitat ca,contactul a fost protejat..insa...nu l-am mai verificat la sfarsit..desi parea ok,adik,is sigura ca nu era spart,sau cv de genu.

Offline

 

#3 2009-04-14 23:00:50

Fiametta
Full member
Inregistrat: 2008-12-29
Mesaje: 719

Re: va rog rasp urgent:D sa stiu la ce sa ma astept

pai daca zici ca v-ati protejat si ca ti-a venit menstra in ianuarie si februarie, nu cred ca poate fi vorba de sarcina. plus ca au trecut 4 luni de atunci, deci s-ar fi observat daca era...asa am patit si eu prima data cand am facut-o, era undeva pe 1 ianuarie (nu anul asta) si de atunci mi s-a dereglat ciclul. care pana atunci venea in fiecare luna in aceeasi zi, apoi a inceput sa-mi vina la o luna si o saptamana-doua..si eu m-am speriat initial, insa mi-a trecut.

Offline

 

#4 2009-04-14 23:03:04

Khristall
Insomniac member
De la: Casuta noastra
Inregistrat: 2007-10-08
Mesaje: 9783

Re: va rog rasp urgent:D sa stiu la ce sa ma astept

cred ca e vorba de o dereglare. totusi ti`a venit 2 luni la rand dupa contactul din decembrie. mergi la medic sa iti dea ceva.


Mamica de strumfulet... bebe 19 iulie 2013 hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.