homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ovulatie


#1 2009-04-24 15:21:44

vio2009
Membru
Inregistrat: 2009-04-24
Mesaje: 1

Ovulatie

Buna fetelor! Sunt noua printre voi,as dori sa va spun oful meu...Imi doresc enorm un bebit dar nu vrea sa apara.In urma cu un an si 4 luni am avut o sarcina extrauterina in urma careia era sa-mi pierd viata,in urma operatiei mi-a fost taiata o parte din trompa stanga.Am facut o HSG sa vad daca trompa dreapta este ok, am avut surpriza ca si aceasta trompa sa fie infundata,dar s-a desfundat in urma introducerii lichidului de contrast.Acum medicii spun ca sunt ok pentru a ramane insarcinata, numai ca aceasta sarcina intarzie iar eu simt sa ma lasa nervii in fiecare luna cand imi vine CM.Intrebarea mea este:
exista posibilitatea de a stii exact cand am ovulatie pe trompa buna ( am folosit 2 luni la rand acele teste de ovulatie dar mi-au iesit negative).Astept un raspuns de la voi.Pupici!

Offline

 



#2 2009-04-24 16:09:41

adinagrig
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-06-05
Mesaje: 8701

Re: Ovulatie

vezi ca m-ai e deja un topic deschis pe tema asta....expune problema acolo.....


9 ani de copilarie ....

Offline

 

#3 2009-04-24 19:07:24

persifona
Vizitator

Re: Ovulatie

Topic inchis, posteaza problema la celelalt subiect

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.