homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Ejacularea la femei!-2


#20 2009-06-18 12:54:25

in_love
Full member
De la: mai aproape decat crezi
Inregistrat: 2009-05-13
Mesaje: 663

Re: Ejacularea la femei!

eu stau cu gandul sa n-o bage prea adanc ca atunci e jale....se mai abtine el dar mai uita pentru ca asa l excita mai tare.e posibil sa nu  fie potrivit pt mine sau e doar my guilty?


kapitulation

Offline

 

#21 2009-06-18 21:27:03

Jacqui
Platinum member
Inregistrat: 2008-09-18
Mesaje: 18826

Re: Ejacularea la femei!

way si eu am problema asta daca nu sunt lubrifiata bine si o baga tare ma doare ingrozitor dar daca sunt lub e tare biine:D si eu pana acuma credeam ca o are prea mare si eu is mica sau chestii de astea dar nu e asa...e faza asta cu lubrifiatul..

Ultima oara a fost editat de akisandra (2009-06-18 21:27:49)

Offline

 

#22 2009-06-19 00:31:53

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: Ejacularea la femei!

Cineva a văzut niște filme deocheate...


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#23 2009-06-27 00:18:59

puffball
Sr. member
De la: wonderland
Inregistrat: 2009-04-23
Mesaje: 1687

Re: Ejacularea la femei!

mykutza a scris:

buey voi nu ati vazut filme knd alea practic fac pipi? angel

nu am vazut si suna de-a dreptul scarbos lol deci clar nu vreau sa vad asa ceva, oricum nu vizionez eu astfel de filme smile

Offline

 

#24 2009-06-27 14:23:41

michidoo
Full member
Inregistrat: 2008-12-24
Mesaje: 399

Re: Ejacularea la femei!

eu as avea asa o nelamurire. Daca vorbim de ejaculare la femei, deci suntem de acord ca acel lichid nu este urina, mai exact de unde provine lichidul, adica unde este secretat? La barbati e simplu, stim cu totii ca asa sunt construiti, sa "fabrice" si sa elimine sperma. Dar imi poate explica cineva cum apare lichidul acesta la femei? (am citit chiar ca ar avea aceeasi componenta ca sperma, mai putin spermatozoizii, evident big_smile )

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2010-10-21 00:26:51

pufanu
Membru
Inregistrat: 2010-10-20
Mesaje: 1

Re: Ejacularea la femei!

catalina15 in primul rand ... tu pentru inceput ai doar senzatia pana la ejaculare mai ai ... ejacularea apare cand ai un orgasm puternic intelegi si stai linistita ca nu o sa ii umpli patul baiatului cum mai spun altele ca le e frica sa nu faca pipi in pat .... sunt femei care au orgasm si care nu ejaculeaza pur si simplu se ''uda'' in momentul ala putin mai mult altele car au orgasm shi ejaculeaza catziva stropi shi sunt altele care ejaculeaza ceva mai mult cunteaza si felul femei si calitatea orgasmului ... si ai sa iti dau un exemplu pur exemplu daca tu faci dragoste cu prietenul tau da .. si .. sa zicem ca tu in mod normal ai fi avut in jur de 3 orgasme urmate de 3 ejaculari minore in 40 de minute daca rezisti 40 de minute sa ai un singur orgasm la sfarsit te ti tare sa rezisti presiunii dar in acelash timp sa fi cu el nu sa te gandesti la cati cartofi sa pui in ciorba maine ca asa nu mai simiti nimic deci sa fi cu el sa simti .. dar sa te abtzi sa ejaculezi si sa ai orgasm pana aproape de sfarshit shi atunci cand e presiunea foarte mare atunci sa il ai iti spun din prorpia experientza cu prietena mea ca este mult mai puternic si mai intens si probabil vei ejacula si mai mult bine sa nu te gandesti acum ca o fie ca din furtun si app si mai bine ar fi sa ii spui prietenului tau atunci .. sau sa ii dai de inteles ca in momentul ala ai orgasm shi exact atunci sa iti maseze foarte rpd clitorisul incearca si ai sa vezi !wink amplifica mult !wink  principalul lucru e comunicarea si relaxarea;) ciaw;wink

Offline

 

#26 2010-10-21 01:40:25

acelasi
New member
Inregistrat: 2010-08-06
Mesaje: 70

Re: Ejacularea la femei!

offtopic "sa fi" ..se scrie intotdeauna "sa fii" cand nu e vorba de trecut adica "sa fi fost, sa fi stiut, sa fi vazut" etc
..in rest are dreptate, relaxeaza`te ca nu se intampla nimic rau..din contra  big_smile . Lichidul ala nu este urina.

Offline

 

#27 2010-10-21 18:19:02

Banana Split
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-28
Mesaje: 1420

Re: Ejacularea la femei!

pff pai eu ma lubriifiez foarte bine de cam ud cearsafurile, si nici macar nu am orgasm inca lol imi imaginez ce-o sa fie atunci big_smile

Offline

 

#28 2010-10-21 20:52:31

Emm
Hero member
De la: mama de acasa
Inregistrat: 2009-02-05
Mesaje: 2647

Re: Ejacularea la femei!

si eu ma lubrifiez bine, dar..cand ma penetreaza ma doare de-mi vine sa ma urc pe pereti neutral. nu inteleg de ce... neutral am incercat tot ce e posibil...dar...nimic smile bine ca nu dureaza mult...ca apoi ma relaxez imediat...


Seasons come and go, but I will never change and I’m on my way

Offline

 

#29 2010-10-21 23:55:40

Banana Split
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-28
Mesaje: 1420

Re: Ejacularea la femei!

si la mine e asa, dar ma gandesc ca poate pentru ca la noi partidele nu sunt de prea multe ori pe luna, si nici n-avem un an de cand o facem... bine, nu ma doare asa de tare. dar doare putin, dupa care n-am treaba big_smile

Offline

 

#30 2010-12-04 01:46:24

Orange
Full member
Inregistrat: 2009-12-04
Mesaje: 723

Re: Ejacularea la femei!

Banana Split a scris:

si la mine e asa, dar ma gandesc ca poate pentru ca la noi partidele nu sunt de prea multe ori pe luna, si nici n-avem un an de cand o facem... bine, nu ma doare asa de tare. dar doare putin, dupa care n-am treaba big_smile

si noi o facem rar si ma doare de fiecare data...((( cred ca e ceva de genul ca dupa un timp te strimtezi...suna ca o prostie si nu am crezut pina nu am vazut pe pielea mea..Se pare totusi ca asa e tongue


Am invatat ca nu merita sa irosesti nici macar o clipa din viata pentru a te gandi la oamenii care nu iti plac sau nu te plac hjarta Va pup si aveti grija de vOi hjarta

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.