homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Urgent pentru medicul ginecolog


#1 2009-07-02 14:52:02

rahelas
Membru
Inregistrat: 2009-07-02
Mesaje: 2

Urgent pentru medicul ginecolog

Buna ziua!

As dori un sfat cu privire la urmatoarea problema: pe data de 14 iunie(la doua zile dupa ce mi s-a terminat menstruatia), am luat o pilula Norlevo  la o jumatate de ora dupa contact deoarece nu m-am protejat  smile  . La o saptamana a inceput o sangerare care tine deja de 12 zile. A fost pentru mine prima data cand am luat o astfel de pilula si nici macar anticonceptionale nu am luat niciodata. Am 3 copiii ,am nascut natural de fiecare data iar menstruatia o aveam in fiecare luna la 28 zile. Momentan nu sunt in Romania si aici am fost la doctor si mi s-a spus ca este normal si mi s-au dat chiar si niste pastile care sa imi opreasca sangerarea (Tranexamic).Problema este ca sangerarea nu mi s-a oprit si parca am tot mai mult. Ma puteti ajuta cu un sfat?

Multumesc!

Offline

 



#2 2009-07-02 15:09:09

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: Urgent pentru medicul ginecolog

rahelas citeste te rog regulamentulul forumului si respecta-l. ai warn pt postare multipla. asteapta sa ti se raspunda la primul mesaj postat de tine.
topic inchis.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.