homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sex in apa marii-3


#39 2009-09-02 12:32:04

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: sex in apa marii

spranceana ce ar fi sa incetezi cu ironiile???? te-as ruga insistent...tu mai vezi pe careva pe aici ca face caterinca din orice asa cum faci tu???? e de prost gust crede-ma pe cuvant....... acklad


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#40 2009-09-02 12:32:47

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: sex in apa marii

Pentru că ai cerut un sfat pe care nu l-ai luat ?n considerare oricum? Ştiu, e de prost gust, să vii şi să afirmi asta apoi. smile

Lumea ţi-a răspuns sincer şi din experienţa proprie. Că au fost şi comentarii amuzante, asta-i partea a doua.

Ultima oara a fost editat de James (2009-09-02 12:33:29)


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#41 2009-09-02 12:39:44

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: sex in apa marii

nu e vb ca nu l-am luat in considerare...poate multe au incercat si ele sa vada cum e...netinand cont de sfatul altora....dar facand atatea ironii ca de ex :

James a scris:

Ah, am uitat de pericolul de a-ţi intra un hamsiu ?năuntru. big_smile

crede-ma e de prost gust...si am observat ca nu sunt singura care ti-a observat ironiile...kiar si lady te-a avertizat...bn eu nu ma pot compara cu ea,ea este aici de foarte mult timp...asa ca ...ar fi mai bn sa incetezi .... wink


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#42 2009-09-02 13:28:03

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: sex in apa marii

C?nd te supără ceva, cauţi să-i bagi pumnul ?n gură, nu? Nu există contra-argumentare inteligentă. Tipic rom?nesc. Chemăm minerii să dea cu parul, vorba multă-i pentru proşti.

P.S. Aia era o glumă. După cum poţi observa, ţi-am scris şi care-i faza cu sexul ?n apă (iar asta, din experienţă, nu din auzite).

Ultima oara a fost editat de James (2009-09-02 13:29:10)


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#43 2009-09-02 13:33:24

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: sex in apa marii

James, unde vezi tu vreun pumn in gura? Si ce argumente vrei de fapt? Fetele ti-au spus ca nu apreciaza caterinca/glumele tale... atata tot...

Mai sunt si au mai fost baieti pe forumul asta care au putut sa inteleaga "sensibilitatea" asta feminina...


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2009-09-02 13:38:28

James
Banat
De la: mă-ta din dulap
Inregistrat: 2009-03-04
Mesaje: 2161

Re: sex in apa marii

?Pumn ?n gură? a.k.a. hai să facem comentarii şi aluzii poate se auto-sesizează vreun moderator şi-l scoate rapid afară. big_smile

Ultima oara a fost editat de James (2009-09-02 13:39:00)


Mai bine să taci şi să pari prost, decât să vorbeşti şi să înlături orice dubiu.

Offline

 

#45 2009-09-02 13:44:50

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: sex in apa marii

James a scris:

?Pumn ?n gură? a.k.a. hai să facem comentarii şi aluzii poate se auto-sesizează vreun moderator şi-l scoate rapid afară. big_smile

Stii cum vad eu un pumn in gura in contextul de fata? Iti dadea direct cineva un "raporteaza" la mesajul cu pricina si mailul se ducea el singurel la moderatori, fara alti aditivi in topic

Asa macar ti s-a cerut s-o lasi mai moale smile Nu e mai sincer si frumos asa?


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#46 2009-09-02 14:05:18

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: sex in apa marii

eu una cred ca n-a auzit de cuvantul..."bun simt"...neeee.....
am vzt pe aici baieti...si dau un exemplu care mi-a placut..in sensul ca stia cum sa vb,desi pe aici sunt aproape numai fete....a stiut sa nu jigneasca si sa se faca ascultat si sa asculte in acelasi timp...acela este Stef...daca nu ma insel...toata stima si respectul pt el... tummenupp  in skimb tu..mai ai de invatat de la el... wink


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#47 2009-09-06 02:22:33

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: sex in apa marii

Nu ai fost bolnava,adica n-ai avut ciclu? Pai asta e o dereglare si inseamna ca tre' sa mergi la medic. Eu zic sa iei pilule dupa ce mergi la doc (la planning),pentru ca le consider cea mai sigura metoda,si ti-ar regla si ciclul,cu care vad ca ai probleme. smile

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.