homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Urgent!!!-3


#39 2009-09-19 16:44:33

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: Urgent!!!

eu zic ca-ti faci pb degeaba.... dar mai insista cu testele cand se fac 3 sapt de la contact... ca sa fii sigura wink


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 



#40 2009-09-19 18:02:44

Amia
New member
Inregistrat: 2009-09-12
Mesaje: 23

Re: Urgent!!!

katami a scris:

eu zic ca-ti faci pb degeaba.... dar mai insista cu testele cand se fac 3 sapt de la contact... ca sa fii sigura wink

Test imi voi face la face la sfarsitul lunii, la cabinet la planning. asta mi-a zis si doctorita. Si eu sper sa imi fi facut griji degeaba, dar nu neg faptul ca nu imi place sa vad ca azi de exemplu nu mai am menstruatie:| adica sa fi avut 2 zile doar si alea ca vai de ele de putin ce era? asta imi da griji...eu si cand aveam AC nu aveam un CM abundent, dar acum sa fie si mai putin? pt ca mi s-a parut exagerat de putin...chiar si daca foloseam hartie igienica nu puteam sa ma patez pe haine..atat de putin ce a fost:( si ma asteptam sa fie mai normal..ca pt asta am vrut sa fac pauza aia. acum mi s-a dereglat organismul mai tare decat  poate era.

Eu nu am mai auzit ca dupa pauza de Ac sa ai atat de putin...de parca as fi singura si gandul asta nu imi da pace..

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.