homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

O mare nelamurire


#1 2009-09-27 15:27:26

stefania 23
New member
Inregistrat: 2008-10-23
Mesaje: 49

o mare nelamurire

buna ziua.ma numesc stefania si am 16 ani.am un prieten de aproximativ un an de zile.si am decis sa imi incep viata sexuala cu el.prima data nu a fost asa cum visam eu sa fie si nici nu am avut vreo sangerare asa cu se zice ca ar trebui.partenerului meu ii cam place sa isi intruca degetul in vaginul meu, iar intr-una din zile dupa ce si-a introdus degetul in vagin am avut o mica sangerare.credeti ca era vorba de dezvirginare chiar daca de la primul contact sexual, ;la care nu am sangerat au trecut mai bine de 5 luni?

Offline

 

#2 2009-09-27 15:30:36

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: o mare nelamurire

Da,e foarte posibil. Si eu am fost dezvirginata tot cu degetul...

Offline

 

#3 2009-09-27 17:43:35

my_aa
Insomniac member
Inregistrat: 2007-10-29
Mesaje: 5438

Re: o mare nelamurire

Si eu cred ca te-a dezvirginat atunci, si de asta nu ti-a curs sange prima data.


„Dă tot ce ai mai bun în tine, întrucât totul din viaţa ta îţi aparţine numai ţie.”

Offline

 

#4 2009-11-11 00:01:41

1ul1an
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-11-08
Mesaje: 420
Site

Re: o mare nelamurire

In mod cert este vorba despre asta. Asta daca nu ti-a zgariat peretii vaginali a doua oara, ceea ce nu cred pentru ca ai fi simtit si resimtit acest lucru.


                  O femeie ar dori ca un singur barbat sa-i satisfaca toate dorintele, pe cand un barbat                                                                   si-ar dori ca toate femeile sa-i satisfaca singura lui dorinta diablo

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.