homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Despre spanking. Va place sau practicati?-2


#20 2009-10-08 16:36:08

andreutza89.dreaming
Full member
Inregistrat: 2009-08-12
Mesaje: 389

Re: Despre spanking. Va place sau practicati?

ada.vogue a scris:

In timpul partidelor nu sunt adepta,dar asa prin casa cate.o palma jucausa nu omoara pe nimeni..

big_smile  sa nu-mi aduc iar aminte ca din joaca m-am ales cu o telecomanda peste degete si am stat vanata o saptamana... rotfl2  pana si mama a ras cand i-am spus lol


“Dragostea noastra a inceput k o scanteie.Niciunul din noi nu a simtit cand sa aprins focul magic intre noi.Tot ce ne amintim e k am fost rapusi de o dragoste  puss si puss  de care nu ne putem vindeca...:k�ra:

Offline

 

#21 2009-10-09 20:34:21

in_love
Full member
De la: mai aproape decat crezi
Inregistrat: 2009-05-13
Mesaje: 663

Re: Despre spanking. Va place sau practicati?

mie una nu mi place!ba chiar ma dispera cand o face ,imi trece uneori apetitul lol


kapitulation

Offline

 

#22 2009-10-11 14:58:39

Grisham
New member
Inregistrat: 2009-09-22
Mesaje: 10

Re: Despre spanking. Va place sau practicati?

@Katami..normal ca si ei ii place...Altfel nu am face nimic...ca si in BSDM, daca nu exista acceptare de ambele parti ar iesi un dezastru....Iar placerea persoanei dominante provinde si din acceptarea persoanei dominate...si daca insisti sa crezi ca este o aberatie, iti recomant site-ul spankingtube.com..acolo o sa poti vedea mii de femei carora la place asta..si nu sunt profesioniste..Si mai sunt si alte site-uri, forumuri sau bloguri...Dar nu vreau sa fac reclama aici..a fost doar un exemplu...Am vazut ca sunt si persoane care au spus ca le place sau ca accepta asa ceva, aici pe forum..Nu vreti sa ne povestiti cateceva din experientele traite?


You want to know me...but do you know yourself?

Offline

 

#23 2009-10-11 15:05:10

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: Despre spanking. Va place sau practicati?

mie imi place la nebunie sa primesc palme peste fund in timpul actului si cu cat sunt date mai tare cu atat mai bine. daca in timp ce-mi da si cate o palma ma trage si de par, orgasmul e garantat.
pentru mine nu se compara nici o senzatie cu acelea pe care le am in timp ce sunt dominata in felul asta, iar cel mai puternic orgasm din viata mea l-am avut in timp ce primeam niste palme extrem de puternice peste fund si solduri
acum cer singura palme in timpul partidelor si cateodata oboseste el pana sa ma potoleasca pe mine lol
mai tre' sa mentionez ca totul se petrece numai in doggie-style? big_smile

Ultima oara a fost editat de anabella_n (2009-10-11 15:06:43)

Offline

 

#24 2009-10-11 16:23:48

angel89
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 1780

Re: Despre spanking. Va place sau practicati?

la noi se mai practica cateodata,cand suntem foarte excitati,dar cateodata ne pufneste rasu de felul cum se aude si nu ne mai concentram  dumbom.
Anabella_n:"daca in timp ce-mi da si cate o palma ma trage si de par, orgasmul e garantat.
pentru mine nu se compara nici o senzatie cu acelea pe care le am in timp ce sunt dominata in felul asta." si la mine se aplica chestia asta,mai ales in pozitia de capra(un nume stiintific nu stiu:p ) in care sunt excitata la maxim


In America, in sfarsit!big_smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2009-10-11 19:08:59

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: Despre spanking. Va place sau practicati?

tot la pozitia aia ma refeream si eu, ca in alta cred ca e mai greu sa-ti dea si palme la fundulet si sa te traga si de par smile

Offline

 

#26 2009-10-12 20:16:56

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: Despre spanking. Va place sau practicati?

Grisham a scris:

@Katami..normal ca si ei ii place...Altfel nu am face nimic...ca si in BSDM, daca nu exista acceptare de ambele parti ar iesi un dezastru....Iar placerea persoanei dominante provinde si din acceptarea persoanei dominate...si daca insisti sa crezi ca este o aberatie, iti recomant site-ul spankingtube.com..acolo o sa poti vedea mii de femei carora la place asta..si nu sunt profesioniste..Si mai sunt si alte site-uri, forumuri sau bloguri...Dar nu vreau sa fac reclama aici..a fost doar un exemplu...Am vazut ca sunt si persoane care au spus ca le place sau ca accepta asa ceva, aici pe forum..Nu vreti sa ne povestiti cateceva din experientele traite?

mie mi se parea curioasa faza cu practicile astea IN AFARA actului sexual... ma buseste rasul cand ma gandesc ca m-as duce acasa si i-as zice sotului: "auzi, iar mi-am lasat de lucru pe ultima clipa, nu-mi dai niste bataie ca sa nu se mai repete?" lol

in timpul sexului stiu si eu ca sunt persoane care prefera variante hard ale dominarii... personal ma limitez la varianta soft smile, dar fiecare cu gusturile lui. insa in afara sexului, repet.... mi se pare  va adica e pe undeva un topic cu "violenta in cuplu" unde toate femeile spuneau ca nu accepta nici macar o palma, ori aici.... cer batute rotfl


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#27 2009-10-12 20:45:17

Grisham
New member
Inregistrat: 2009-09-22
Mesaje: 10

Re: Despre spanking. Va place sau practicati?

katami a scris:

Grisham a scris:

@Katami..normal ca si ei ii place...Altfel nu am face nimic...ca si in BSDM, daca nu exista acceptare de ambele parti ar iesi un dezastru....Iar placerea persoanei dominante provinde si din acceptarea persoanei dominate...si daca insisti sa crezi ca este o aberatie, iti recomant site-ul spankingtube.com..acolo o sa poti vedea mii de femei carora la place asta..si nu sunt profesioniste..Si mai sunt si alte site-uri, forumuri sau bloguri...Dar nu vreau sa fac reclama aici..a fost doar un exemplu...Am vazut ca sunt si persoane care au spus ca le place sau ca accepta asa ceva, aici pe forum..Nu vreti sa ne povestiti cateceva din experientele traite?

mie mi se parea curioasa faza cu practicile astea IN AFARA actului sexual... ma buseste rasul cand ma gandesc ca m-as duce acasa si i-as zice sotului: "auzi, iar mi-am lasat de lucru pe ultima clipa, nu-mi dai niste bataie ca sa nu se mai repete?" lol

in timpul sexului stiu si eu ca sunt persoane care prefera variante hard ale dominarii... personal ma limitez la varianta soft smile, dar fiecare cu gusturile lui. insa in afara sexului, repet.... mi se pare  va adica e pe undeva un topic cu "violenta in cuplu" unde toate femeile spuneau ca nu accepta nici macar o palma, ori aici.... cer batute rotfl

Katami, faci o confuzie majora...spankingul nu are nimic in comun cu violenta domestica..Te buseste rasul? Foarte bine..este dreptul tau...dar de ce trebuia sa stim si noi asta??? Daca negi un subiect, il ignori pur si simplu..iar daca te-ai documenta putin ai constata ca foarte multe persoane trateaza serios acest subiect..


You want to know me...but do you know yourself?

Offline

 

#28 2009-10-12 20:46:09

angel89
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 1780

Re: Despre spanking. Va place sau practicati?

katami, sunt femei carora le plac sa fie palmuite la propriu, cer bataie pur si simplu in timpul actului sexual, probabil mai mult ca sigur sunt sado-maso, insa la alte femei e altfel..eu zic ca e soft,cum spui tu,faza cu trasu de par si dat cate o palma la fund..doar nu ii cer sa ma paruiasca si sa mi inroseasca curu acum,pur si simplu sa ma excite mai mult,mai ales ca parul este una din zonele mele erogene.


In America, in sfarsit!big_smile

Offline

 

#29 2009-10-12 20:59:25

katami
Platinum member
De la: sapte coline - orasu, nu vinu
Inregistrat: 2008-01-09
Mesaje: 20382

Re: Despre spanking. Va place sau practicati?

Grisham a scris:

katami a scris:

Grisham a scris:

@Katami..normal ca si ei ii place...Altfel nu am face nimic...ca si in BSDM, daca nu exista acceptare de ambele parti ar iesi un dezastru....Iar placerea persoanei dominante provinde si din acceptarea persoanei dominate...si daca insisti sa crezi ca este o aberatie, iti recomant site-ul spankingtube.com..acolo o sa poti vedea mii de femei carora la place asta..si nu sunt profesioniste..Si mai sunt si alte site-uri, forumuri sau bloguri...Dar nu vreau sa fac reclama aici..a fost doar un exemplu...Am vazut ca sunt si persoane care au spus ca le place sau ca accepta asa ceva, aici pe forum..Nu vreti sa ne povestiti cateceva din experientele traite?

mie mi se parea curioasa faza cu practicile astea IN AFARA actului sexual... ma buseste rasul cand ma gandesc ca m-as duce acasa si i-as zice sotului: "auzi, iar mi-am lasat de lucru pe ultima clipa, nu-mi dai niste bataie ca sa nu se mai repete?" lol

in timpul sexului stiu si eu ca sunt persoane care prefera variante hard ale dominarii... personal ma limitez la varianta soft smile, dar fiecare cu gusturile lui. insa in afara sexului, repet.... mi se pare  va adica e pe undeva un topic cu "violenta in cuplu" unde toate femeile spuneau ca nu accepta nici macar o palma, ori aici.... cer batute rotfl

Katami, faci o confuzie majora...spankingul nu are nimic in comun cu violenta domestica..Te buseste rasul? Foarte bine..este dreptul tau...dar de ce trebuia sa stim si noi asta??? Daca negi un subiect, il ignori pur si simplu..iar daca te-ai documenta putin ai constata ca foarte multe persoane trateaza serios acest subiect..

avand in vedere ca titlul contine o intrebare ("va place sau practicati?"), ma scuzi, nu stiam ca sunt "admise" doar persoanele care ridica in slavi problema neutral fiecare are dreptul la opinia sa... in special pe un forum public.

si da, mi-am dat seama ca nu e acelasi lucru, dar remarcam, pur si simplu, ce diferit reactioneaza psihicul uman la... context smile tot cur invinetit si cafteala pe rupte e si intr-un caz si in altul.... dar in cazul 2 exista un "ceva" (n-am inteles ce, in conditiile in care presupunem ca excitatie nu e, daca n-are leg cu sexul) care face femeia sa ceara cafteala singura big_smile

angel, asta incercam sa ma LAMURESC si eu, dar cred ca ma las.... adica, da, ok, stiam ca IN TIMPUL ACTULUI SEXUAL sunt femei carora le place (si mie imi place, probabil, din cate ai scris, la acelasi nivel ca si tie)... dar e prima data cand aud ca exista care practica chestia asta (si nu e vorba de o plamutza-doua, ci de bataie cu semne etc)  FARA LEGATURA CU ACTUL SEXUAL. si eram, pur si simplu, curioasa ce placere pot gasi in asta (nu, nu destul de curioasa incat sa caut pe net filmulete.... si cred ca nici destul de curioasa incat sa continui discutia aici.....).


Mama-cioara de 2 pui... perfecti, cum altfel? Cristian Matei (12.01.10) si Gabriel (27.07.12)

Despre wrapuri, slinguri, wrap-tai-uri si alte esarfe port-bebe... despre natural parenting, despre alaptare si... cate putin si despre noi: http://www.wrapsling.ro/blog/

Offline

 

#30 2009-10-12 21:09:04

angel89
Sr. member
Inregistrat: 2007-11-07
Mesaje: 1780

Re: Despre spanking. Va place sau practicati?

eu am mai auzit si am vazut ca sunt cupluri care practica asa ceva..erau emisiuni la tv,prin tari ca anglia, tarile de nord, acele tari in care femeile nu reusesc sa aiba orgasm DeELOC! si ca sa amplifice actul sexual, sexologii le puneau la indemana anumite jucarii eotice,printre care si o chestie ceva gen fundul pe care tocam noi diverse chestii..am un lapsus. Ma rog, si obiectul ala dadea rezultate la cele mai multe cupluri.


In America, in sfarsit!big_smile

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.