homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Dureri abdominale


#1 2009-12-09 09:07:53

tinamaya
Membru
Inregistrat: 2009-12-09
Mesaje: 1

dureri abdominale

in week-end am facut sex anal cu prietenul meu. desi am folosit lubrifiant, am simtit la un moment dat o durere in abdomen. de atunci ma doare din cand in cand in partea stanga a abdomenului. ma doare cand merg sau cand stau intinsa,dar nu tot timpul. de doua nopti ma trezesc cu senzatii de greata si dureri abdominale care trec dupa o vreme. se poate sa fie din cauza sexului anal? poate fi o infectie urinara deoarece ma doare si spatele? daca merg sa mi se faca un eco se poate stabili cauza durerii? la ce doctor ar trebui sa merg ca sa aflu? am fost la doctorul de familie si mi-a zis,dupa ce m-a palpat si a vazut ca nu doare, sa ma odihnesc si o sa treaca, dar inca n-a trecut. va multumesc.

Offline

 



#2 2009-12-24 12:25:58

Al Pacino
Administrator
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-02-01
Mesaje: 20455

Re: dureri abdominale

sincer cred ca la internist...
nu stiu in ce masura are legatura cu sexul anal, inclin insa sa cred ca nu....oricum, lubrifiantul rezolva problema la nivelul anusului nu si mai sus


Comentariile de mai sus au in exclusivitate scop
informativ si educativ. Ele nu sunt menite si nu pot
inlocui examinarea directa de catre medic.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.