homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

BDSM


#1 2009-12-18 12:47:23

Rubi
Membru
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 3

BDSM

As fi foarte interesata sa stiu daca in romania exista persoane care practica bdsm.Eu am auzit recent de acest...stil de viata oarecum si as vrea sa stiu...daca exista dom/sub care chiar il practica.Daca da...cum s-a intamplat sa ajungeti la asta?cum v-ati gasit....in fine chestii de astea.Nu cred ca poate cineva care se simte atras de bdsm sa-i spuna partenerului ce vrea si el sa accepte imediat.E ciudat.Cred ca amandoi ar trebui de la bun inceput sa fie atrasi de asta...si sa se si gaseasca dom/sub chiat daca nu e o relatie stabila...dar exista persoane care practica asa ceva...din placere? nustiu

Offline

 

#2 2009-12-18 12:53:13

kdeea
Platinum member
Inregistrat: 2008-06-13
Mesaje: 20306

Re: BDSM

Mai exista un topic pe aceasta tema: http://forum.anticonceptionale.ro/t26227-BDSM.html


Just a puppet on a lonely string, oh who would ever wanna be king ?

Offline

 

#3 2009-12-18 13:08:24

Rubi
Membru
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 3

Re: BDSM

da...dar discutia acolo era un  pic diferita si in plus nu am prea gasit cine stie ce raspuns la ce am vrut eu sa stiu...

Offline

 

#4 2009-12-18 13:09:39

kdeea
Platinum member
Inregistrat: 2008-06-13
Mesaje: 20306

Re: BDSM

Te cred, dar nu e voie sa mai fie un topic deschis pe o aceeasi tema deja existenta ... Intreaba ce ai de intrebat la acel topic si o moderatoare il va sterge pe acesta smile


Just a puppet on a lonely string, oh who would ever wanna be king ?

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.