homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Vreau sa imi cumpar telefon-2


#20 2010-01-10 00:17:33

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

Am uitat sa zic, la mine bateria de xpressmusic tine 4 zile, in conditiile in care ascult muzica de pe el 8 ore pe zi...


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 



#21 2010-01-10 00:27:41

Chiara.M
Hero member
De la: Wingsland
Inregistrat: 2007-06-04
Mesaje: 4116

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

si eu am nokia 5800 xpress music. ma tine bateria multe zile, cam o saptamana.. am semnal oriunde si oricand... touch-ul nu se compara cu cel de iphone dar... in asta sta diferenta de 200? intre cele 2 tel. poze bune si clare pt un telefon... muzica se aude bine, eu l-am primit cu card de 16 GB inclus. GPRS inclus, harti incluse, se poate folosi foarte bine ca navigator la masina (si bateria tine!!), internetul merge foarte bine pe el, l-am testat acasa, la facultate, la servici so... ce sa vreau mai mult? sfatuiesc deci marca si modelul si cred si cele din acceasi gama.

Ultima oara a fost editat de Chiara.M (2010-01-10 00:32:21)


Have you ever thrown a fist full of glitter in the air?...

Offline

 

#22 2010-01-10 13:49:17

Valentinaaa
Full member
Inregistrat: 2009-02-03
Mesaje: 511

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

Chiara.M a scris:

si eu am nokia 5800 xpress music. ma tine bateria multe zile, cam o saptamana.. am semnal oriunde si oricand... touch-ul nu se compara cu cel de iphone dar... in asta sta diferenta de 200? intre cele 2 tel. poze bune si clare pt un telefon... muzica se aude bine, eu l-am primit cu card de 16 GB inclus. GPRS inclus, harti incluse, se poate folosi foarte bine ca navigator la masina (si bateria tine!!), internetul merge foarte bine pe el, l-am testat acasa, la facultate, la servici so... ce sa vreau mai mult? sfatuiesc deci marca si modelul si cred si cele din acceasi gama.

subscriu si eu sunt posesoarea unui nokia 5800 l-am primit cadou in decembrie,pana acum nu m-a dezamagit deloc, i-am cumparat o folie de protectie a ecranului ca sa fiu sigura ca nu il zgarii, oricum imi place. hjarta


Nu e niciodata prea tarziu sa fii ceea ce ai fi putut fi.

nails

Offline

 

#23 2010-01-10 14:05:05

majestik
Addicted member
De la: Craiova
Inregistrat: 2008-08-10
Mesaje: 13242

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

offtopic
valentina, ai exact 3 luni de cand esti casatorita. mult inainte!


hjartahjarta Cat a trecut de la 10 septembrie 2011? rodnar hjartahjarta
Copil iubit, bine ai venit in viata noastra! 17.02.2013  hjarta
                    Lucruri crosetate ieftine

Offline

 

#24 2010-01-10 14:20:37

Valentinaaa
Full member
Inregistrat: 2009-02-03
Mesaje: 511

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

offtopic da mi-am dat seama inca de aseara ca sunt femeie maritata de 3 luni lol
multumesc puss


Nu e niciodata prea tarziu sa fii ceea ce ai fi putut fi.

nails

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2010-01-10 14:27:33

pink_martini
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-08-08
Mesaje: 3223
Site

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

eu am avut un tel cu touchscreen si dupa 3-4 luni nu am stiut cum sa fug de el mai repede.
Acum am si eu un tel cu tastatura qwerty LG GW 300... care e super


"Ai nevoie de atat de putin pentru a fi fericit" - Armand
____________________________

Ma plangeam ca nu am bani de sandale, pana cand am intalnit un om fara picioare

Offline

 

#26 2010-01-10 16:10:41

maryu
Hero member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2007-08-27
Mesaje: 3672

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

November a scris:

love-t
sa nu cumperi iphone ca va fi jale mare ca e un rahat mare, LG nu prea stiu cum sunt insa Nokia am de mult timp si ca Nokia nu se compara nimik, chiar daca e mai skump Nokia mai stringe un pik de bani si  cumpara totusi nokia nu LG.

scuze ca ti zic, dar parerea ta e tot un rahat mare e.poate ai avut,poate n-ai avut iphone, dar atata timp cat nu l-ai folosit la capacitatile lui maxime, e un tel obisnuit intradevar. sunt de acord cu ce a zis lady, ca bateria tine destul de putin dar din ce cauze:ecran ft mare, solicitarea procesorului, navigarea pe wifi si 3G si descarcarea de pachete mari si nu numai.este un tel care te multumeste din toate punctele de vedere.am calitate, este modern iar daca stii cum sa lucrezi cu el, o sa fii de aceeasi parere.
Eu detin un iphone 3G si sunt extrem de multumita de el.(am facut si jailbreak, fara el, iti trebuie destui bani ca sa tragi toate aplicatiile de appstore)Nu regret toti banii care i-am dat smile
Inca o data, imi cer scuze ca am reactionat poate intr-un mod impulsiv, dar sunt atatea persoane care vorbesc aiurea despre anumite lucruri, fara sa le fi testat inainte.cateodata am impresia ca vorbeste frustrarea din ei.
Anyway..iphonul nu se compara cu nici un tel..nici macar nu noile serii nokia, care nici macar nu`s aproape de apple.ca sa nu mai punem in calcul s.o pe care l fol nokia de ani de zile(symbian)


În fiecare om sunt doi oameni: unul e treaz în întuneric, celălalt doarme în lumină. chicot
What will it take for us to realize,
The more we provoke, winter will come twice...

Offline

 

#27 2010-01-10 21:32:38

puffball
Sr. member
De la: wonderland
Inregistrat: 2009-04-23
Mesaje: 1687

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

love, sa nu care cumva sa dai banii aiurea pe LG  lol eu am avut doua LG-uri (unul a fost cu touch screen- o mare porcarie pt LG) si niciunul nu a fost de treaba sad oricum e ceva logic ca nimic nu se compara cu nokia tongue

Offline

 

#28 2010-01-12 13:48:25

whitneyfree
Full member
Inregistrat: 2009-04-09
Mesaje: 445

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

observ ca piata din romania este supraalimentata de firma Nokia , care dupa parerea mea nu este cea mai buna firma , ci doar cea mai promovata ;
am avut LG shine , si poate am fost eu o norocoasa dar nu mi-a lasat impresia ca LG-ul este prost ca firma , arata bine ca meniu , avea tot ce ii trebuie unui telefon si ma tinea bateria cateva zile ,desi ascultam muzica la el ... nu dati intr-o firma doar ptr ca ati avut voi ghinion ...
eu acum sunt foarte mare fan motorola , sunt ceva mai scumpe decat nokia dar nu se compara ; iar zilele in care un telefon era bun ptr ca te tinea bateria s-au dus de mult , la cate aplicatii sunt acum pe telefoane , si la cat de mult solicita 3G bateria unui telefon, cand ti se prezinta ceva ce tine 7 zile inseamna ca nu face mare lucru


To see the world in a grain of sand,
And heaven in a wild flower,
Hold infinity in the palm of your hand,
And eternity in an hour

Offline

 

#29 2010-01-12 13:53:52

ioana_4
Diamond member
Participant la intalnirea nationala
Inregistrat: 2006-11-13
Mesaje: 62895

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

si eu am avut probleme cu un lg, dar dupa cateva reparatii mai merge si acum dupa cativa ani lol
eu nu prea sunt fan nokia din cauza designului
as vrea un iphone pt ce stie sa faca in primul rand, pt ecranul ala mare si pt cum arata

Offline

 

#30 2010-01-12 14:04:48

whitneyfree
Full member
Inregistrat: 2009-04-09
Mesaje: 445

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

si mie imi place iphone-ul , si tot ce e de la apple , nu stiu la ce preturi se mai gaseste acum pe piata la noi dar pe un iphone mi-as da banii ..


To see the world in a grain of sand,
And heaven in a wild flower,
Hold infinity in the palm of your hand,
And eternity in an hour

Offline

 

#31 2010-01-13 13:22:21

SoareleMeu
Hero member
Inregistrat: 2007-11-16
Mesaje: 2284

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

Imi astept si eu iphone-ul astazi ....l-am asteptat si ieri dar nu a venit.

Mie nu imi place Nokia desi al meu a fost fan Nokia iar eu ii tot spuneam ca nu e nimic de capul lui... acum s-a convins ca e asa cum i-am spus big_smile

Offline

 

#32 2010-01-13 13:45:02

sunshine16
Banat
Inregistrat: 2008-09-01
Mesaje: 8121
Site

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

Va multumesc pt sfaturi!

Ramane al doilea Nokia tongue


True sophistication lies in simplicity!

www.bubulinagospodina.com

Offline

 

#33 2010-01-13 14:14:58

SoareleMeu
Hero member
Inregistrat: 2007-11-16
Mesaje: 2284

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

sa il stapanesti sanatoasa!  trombon

Ultima oara a fost editat de SoareleMeu (2010-01-13 14:15:39)

Offline

 

#34 2010-01-13 14:29:53

whitneyfree
Full member
Inregistrat: 2009-04-09
Mesaje: 445

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

love_t , am vazut ca ti-ai ales telefon cu symbian pe el , nu stiu daca a fost o caracteristica ce a contat in alegerea lui , dar sa il folosesti la maxim , sunt multe aplicatii foarte utile ptr un telefon ; oricum intre cele 3 cred ca a fost cea mai buna alegere smile


To see the world in a grain of sand,
And heaven in a wild flower,
Hold infinity in the palm of your hand,
And eternity in an hour

Offline

 

#35 2010-01-13 15:07:10

SoareleMeu
Hero member
Inregistrat: 2007-11-16
Mesaje: 2284

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

gata, a venit.
Happy !!! hjartahjartahjarta

Offline

 

#36 2010-01-13 15:36:55

sunshine16
Banat
Inregistrat: 2008-09-01
Mesaje: 8121
Site

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

saru' mana SoareleMeu!
Si tu sa il folosesti sanatoasa!

Whitney, asta mi-a palcut cel mai mult, si eu cred ca a fost cea mai buna alegere! big_smile


True sophistication lies in simplicity!

www.bubulinagospodina.com

Offline

 

#37 2010-01-13 19:32:18

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

Desi love deja si-a ales telefon, vin si eu sa-mi dau parerea.

Nu inteleg ce are toate lumea cu LG-ul nene. Eu am un lg chocolate de vreo 2 ani si ceva, luat de pe okazii lol nou nout insa (avea si garantie si tot) si nu am avut nicio problema cu el pana acum. Mie imi place fff mult lg fiindca are design. Recunosc ca nu sunt tech freak, mai degraba style freak, but i really like lg.

Acum insa m-am cam plictisit de telul meu si am incercat sa ma reorientez. Imi plac la nebunie telefoanele cu slide lateral, cu tastatura completa. Imi place fff mult un lg (era unu albastru), dar idiotii au scos telefonul ala fara Wifi si am preferat sa mai astept. Poate poate mai scot o varianta.

Apoi m-am hjarta de Samsung Corbi, dar iarasi, telefon cu aplicatii pt facebook and stuff, fara Wifi. Aberant. Umbla vorba prin online ca o sa iasa un Corbi pro, cu slide lateral dala de care vreau eu lol Si cu wifi. deja ma visez butonand la el rotfl2


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#38 2010-01-14 18:00:55

whitneyfree
Full member
Inregistrat: 2009-04-09
Mesaje: 445

Re: Vreau sa imi cumpar telefon

dar si eu am zis ca imi place LG-ul , si intr-adevar este mai mult style de capul lui decat tech .. dar depinde ce model ..


To see the world in a grain of sand,
And heaven in a wild flower,
Hold infinity in the palm of your hand,
And eternity in an hour

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.