homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Pentru aspirantele la titlul de mamica - 15-163


#3079 2010-01-24 11:54:53

Alina Elena
Insomniac member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 5953

Re: Pentru aspirantele la titlul de mamica - 15

O sa ajungi Andreea. nu te gandi. si atunci nu o sa stii ce trebuie sa mai cumperi. eu mai am o groazade cumparat. ca obosesc repede si nu pot merrge la multe magazine odata. merg pe rand. cumpar pe rand. mai am si timp. stiu. dar vreau sa le pregatesc incetul cu incetul

gata plec. ne auzim mai tarziu.  nu stau mult,

Ultima oara a fost editat de Alina Elena (2010-01-24 11:55:36)


Avem doua printese minunate - Alisia Georgiana - 25 aprilie 2010
                                            - Luiza Petronela - 22 iunie 2012
Dumnezeu sa le ocroteasca sa fie mereu sanatoase

Offline

 



#3080 2010-01-24 11:59:25

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: Pentru aspirantele la titlul de mamica - 15

gargarita a scris:

anabella_n a scris:

buna fetelor, un test de sarcina poate iesi fals pozitiv?
mentionez ca zilele astea ar fi trebuit sa-mi vina CM, nu se inregistreaza inca o intarziere, insa ovulatia am avut-o pe 8.01 si de atunci pana acum sunt 16 zile. deci poate iesi testul de sarcina pozitiv atat de curand???  disperat
sunt deja la limita nebuniei, nu stiu ce sa cred, liniutele testului (test barza) sunt atat de rosii incat imi iau ochii  grater

si dc plangi iubita? esti  gravida  felicitari!!!!

multumesc mult smile
de fericire plang, dar mi-e frica sa ma gandesc inca la asta. vreau sa repet testul, sa fiu sigura. parca e prea frumos sa fie adevarat, sa fi ramas inca de la prima incercare  happydance
sunt atat de emotionata!!!

Offline

 

#3081 2010-01-24 12:05:44

gargarita
Moderator
Inregistrat: 2008-01-27
Mesaje: 28737

Re: Pentru aspirantele la titlul de mamica - 15

mai fa un test daca vrei, de la alta firma. dar atata timp cat apare liniuta de test, fie ea si pala, inseamna ca la tine in burtica este deja un samburel  smile si ca sa-ti raspund la intrebare, nu este prea devreme pt test. recordul la noi pe topic a fost test pozitiv la 9 zile de la ovulatie. in ultima vreme am avut cateva fete care au ramas din prima : printesica, sandrutz si acum tu  happy  sa ne ajute Dumnezeu pe toate sa ramanem cat mai repede

Offline

 

#3082 2010-01-24 12:11:31

anabella_n
Hero member
Inregistrat: 2009-04-17
Mesaje: 4555

Re: Pentru aspirantele la titlul de mamica - 15

gargarita a scris:

mai fa un test daca vrei, de la alta firma. dar atata timp cat apare liniuta de test, fie ea si pala, inseamna ca la tine in burtica este deja un samburel  smile si ca sa-ti raspund la intrebare, nu este prea devreme pt test. recordul la noi pe topic a fost test pozitiv la 9 zile de la ovulatie. in ultima vreme am avut cateva fete care au ramas din prima : printesica, sandrutz si acum tu  happy  sa ne ajute Dumnezeu pe toate sa ramanem cat mai repede

asa e, sa dea domnul sa ramana fiecare fata repede si sa traiasca bucuria asta imensa  goodluck va doresc la toate asta, din tot sufletul!!!
nici nu stii cat inseamna acum cuvintele tale pentru mine. plutesc, nu pot descrie in cuvinte ce simt. multumesc gargarita  puss

Offline

 

#3083 2010-01-24 12:19:12

gargarita
Moderator
Inregistrat: 2008-01-27
Mesaje: 28737

Re: Pentru aspirantele la titlul de mamica - 15

multumim pentru urare  puss

Offline

 

 Publicitate


loading...

#3084 2010-01-24 12:20:59

LaviG
Insomniac member
Inregistrat: 2009-08-13
Mesaje: 5631

Re: Pentru aspirantele la titlul de mamica - 15

neata  cascat

anabella felicitariiiiiiiiiiiiiii  majoreta  majoreta  majoreta esti  gravida  gravida  gravida

garga ms de raspuns, o sa ma loghez pusspusspuss

alina shopping placut  chicot

blue am zis eu aseara ca mai pedalzei si altceva ca ne-ai lasat balta  rodnar  happy

cris frumos ca mergeti intr-o vacanta, o sa va relaxati, e bine, si se vor rezolva toate, o sa vezi ca va veni ziua cand iti vei tine puiul in brate, rabdare si credinta  rugaciune

myre, andreea si maria si toate fetele pupici pusspusspuss


Mamica fericita de bebe Raul Mihai din 8.11.2010 hjarta

Offline

 

#3085 2010-01-24 12:22:27

madutumic
Sr. member
Inregistrat: 2009-12-21
Mesaje: 1824

Re: Pentru aspirantele la titlul de mamica - 15

buna fetelor...........r.myrela vad ca si la tine temperatura merge liniar. happy ..........si la mine de 3 zile aceiasi temp happydance  sper sa ramana la amadoua  ct si sa ne bucuram impreuna  majoreta  majoreta  majoreta ca sa stii ca aceleasi teste de ovulatie am facut vad ca se aseamana tote la noi doua si poate o sa fie si ceva in burtica gravida  gravida  gravida


impreuna cu ingerasul TEODOR IOAN 
27.06.2011

Offline

 

#3086 2010-01-24 12:27:00

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Pentru aspirantele la titlul de mamica - 15

`neatzaaaa!!!

anabella_n felicitari... daca vrei sa fii si mai sigura, baga inca un test... puss puss puss

sandrutz, haida, hopa sus, trezirea! acu` cu bebe in burtica esti mai obosita... of puss puss puss

fetelor, azi vom avea casuta noua! puss

gata, eu mi-am facut bagajele sa ne mutam...  shopping  shopping  shopping

Ultima oara a fost editat de Almi Ingerash (2010-01-24 12:30:01)


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.