homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17-2


#20 2010-02-04 18:02:06

dana82
Hero member
Inregistrat: 2009-12-11
Mesaje: 4313

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

ceau bau! puss  shopping  shopping  shopping vin si eu in casuta noua  big_smile  di inca cu mare drag ca 17 e ziua mea si a sotului big_smile sperrrrrrrr sa fie cu noroc casuta asta rugaciune

merg sa va citesc din urma pana nu se sterge casuta 16

andreefrumoasa rochitza are fetitza ta chicot  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta ma bucur ca e bine!!sa ai o sarcina usoara in continuare puss

fanysi pentru tine ma bucur nespus de multtttttttt  majoreta  majoreta  majoreta multa sanatate si tie si lui bebe in continuare! puss

acuma chiar merg sa citesc din urma dumbom

Ultima oara a fost editat de dana82 (2010-02-04 18:03:52)

Offline

 



#21 2010-02-04 18:04:25

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

dana casuta 16 nu se sterge... nici celelalte nu s-au sters.. puss

si 17 este ziua sotului meu big_smile poate ne poarta noroc si-i fac o surpriza  rodnar


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#22 2010-02-04 18:05:07

cocof
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-09-22
Mesaje: 6513

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

visslar  si  a mea tot 17 e ziua....Danutu puss

Almi, treci tu la Fany 32 ani sotul la fel pe bebe il asteptam de ceva vreme dar nu mai conteaza decat ca a venit si ca totul e bine

Fany mai asteptam sa ne dai DPN (data probabila a nasterii)


mami de cocosel din 12.11.10 hjarta
sjuk    ...O POVESTE... ...DOUA POVESTI...

Offline

 

#23 2010-02-04 18:11:30

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

gata am adaugat... smile

nu mai sughitz !!!!!!!!  dance  dance  dance  dance  dance  dance  dance  dance  happydance  happydance  happydance  happydance  happydance  happydance  happydance  happydance  happydance  happydance  partydance  partydance  partydance  partydance  partydance  partydance  partydance  partydance  partydance  partydance


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#24 2010-02-04 18:13:42

criss_bebemic
New member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 67

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

apreciez sinceritatea almi, dar scopul unei relatii nu e numai "perpetuarea", nu vreau sa ma amagesc singura, mai ales ca inca il iubesc,recunosc ca imi doresc foarte mult copil, dar m-am grabit, si cred ca l-am grabit si pe el, si l-am cam fortat sa imi impartaseasca dorinta.... ma gandesc ca poate si l-a dorit pe bebe mai mult ca m-a vazut pe mine asa dormica si incantata de idee, si  de-asta si tensiunea, presiunea care s-a creat .... cat despre obligatiile fata de copilul pe care  il are deja, copilul e in state si nici fosta are custodie completa, iar el nu plateste oficial pensie alimentara. ii trimite in schimb o suma consistenta anual, in schimbul celei mai mici ocazii de a o vedea. de aici si frica de a o da iar in bara cu familia... intrebarea mea era mai mult : sa ramanem prieteni, sa ramanem prieteni momentan si poate cand o sa trecem peste ce ne-a despartit sa incercam o reconciliere  dar sa amanam proiectul bebe si familie pana cand suntem convinsi ca e ok, asta daca ne mai putem intelege, sau sa rup orice legatura , pt ca sincer ls cat il iubesc nu stiu daca o sa pot sa-i fiu doar prietena

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2010-02-04 18:14:16

Andreed
Addicted member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-07-06
Mesaje: 13483
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

Multumesc Dana!


Mami de 2 minuni: Maria & Matei

Offline

 

#26 2010-02-04 18:15:01

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

Doamne ajuta la cat mai multe teste pozitivveeeeeeee luna asta!!!!!!!! majoreta
Cocofule, acum pe 21 ian mi-a venit prima data normal...
Fany felicitari mamicule!!! puss


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#27 2010-02-04 18:20:55

fany
Sr. member
Inregistrat: 2009-02-13
Mesaje: 1993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

coco normal ar fi prin septembrie dar acum daca e mai mica sarcina nu stiu cum sa calculez ,cand o sa stiu o sa va spun

buck multumesc

Ultima oara a fost editat de fany (2010-02-04 18:21:24)


minunea din pantec acum e in brate la mami ,galusca mica si iubita
http://www.fertilityfriend.com/home/269b55

Offline

 

#28 2010-02-04 18:26:06

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

criss_bebemic a scris:

apreciez sinceritatea almi, dar scopul unei relatii nu e numai "perpetuarea", nu vreau sa ma amagesc singura, mai ales ca inca il iubesc,recunosc ca imi doresc foarte mult copil, dar m-am grabit, si cred ca l-am grabit si pe el, si l-am cam fortat sa imi impartaseasca dorinta.... ma gandesc ca poate si l-a dorit pe bebe mai mult ca m-a vazut pe mine asa dormica si incantata de idee, si  de-asta si tensiunea, presiunea care s-a creat .... cat despre obligatiile fata de copilul pe care  il are deja, copilul e in state si nici fosta are custodie completa, iar el nu plateste oficial pensie alimentara. ii trimite in schimb o suma consistenta anual, in schimbul celei mai mici ocazii de a o vedea. de aici si frica de a o da iar in bara cu familia... intrebarea mea era mai mult : sa ramanem prieteni, sa ramanem prieteni momentan si poate cand o sa trecem peste ce ne-a despartit sa incercam o reconciliere  dar sa amanam proiectul bebe si familie pana cand suntem convinsi ca e ok, asta daca ne mai putem intelege, sau sa rup orice legatura , pt ca sincer ls cat il iubesc nu stiu daca o sa pot sa-i fiu doar prietena

eu nu-l cunosc... tu il cunosti cel mai bine.. trebuie sa te gandesti foarte bine ce vrei de la viata ta... varsta de 25 de ani nu mi se pare mica pentru un copil... si nu spun asta pentru ca am doar 23 de ani (pe care ii implinesc in iulie) si pentru ca vreau sa fac un copil acum pentru ca acum simt ca este momentul, ci pentru ca 25 de ani este o varsta frumoasa, perioada optima de a concepe un copil (din punct de vedere medical, asa stiu eu, asa am citit)... tu stii insa cel mai bine ce vrei, si daca nu stii inca, sfatul meu este sa analizezi foarte bine ce vrei tu sa faci cu viata ta din punct de vedere personal, familiar etc...
parerea mea inca o data si ma scuzi ca poate repet: incearca sa-l uiti si gaseste-ti pe cineva care merita mult mai mult... nu incerca sa ii gasesti scuze...

eu personal nu stiu ce e aia cearta intre mine si sotul meu... poate ca se mai isca mici discutii dar niciodata nu am ajuns sa ne jignim reciproc, oricat de nervosi am fost si oricat de suparati poate in momentele discutiilor... nu pun problema despartirilor periodice si a impacarilor (de care tot aud in ultima vreme.. "nu mai sunt cu x"..."ne-am impacat ca nush ce s-a intamplat") pentru ca nu cred in asa ceva: daca ne-am despartit, e definitiv... punct... poate din cauza asta sunt de parere ca nu ar trebui sa reluati relatia...

eu sunt sincera si mii de scuze daca sunt prea directa dar asta gandesc...si la concluzia asta am ajuns din ce ne-ai povestit puss
tu faci cum crezi ca este mai bine pentru tine si mai ales faci ce simti... kram


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#29 2010-02-04 18:27:51

dana82
Hero member
Inregistrat: 2009-12-11
Mesaje: 4313

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

Almi, coco!!!haidati ici la pupatttttttttttt  puss n-auziti? mai aproape!! trombon  trombon  trombon  puss  puss  puss  chicot Doamne ajuta sa ne fie cu noroc casuta 17! big_smile

Mai fetele am vazut ce scriati legat de barbati si de teste si de secretii si si eu va dau dreptate. Al meu e ok cu testele....cu scormoneala dupa secretii nu prea rotfl2 de aia am si renuntat si vad numai pe tamponel sau servet. dar oricum vad si eu pe el ca e mai stresat cand stie ca atunci ovulez....adica isi da toata silinta si facem(niciodata nu a zis nu, ca nu poate sau ca nu are chef) da vad eu ca e stresat. De aia am si decis ca daca nu raman luna asta nu voi mai face nici un fel de monitorizare...nu stiu neaparat daca e bine sau rau , dar o sa ne iubim si asta e...o sa vina bebe cand vrea smile  dar cu voi tot stau aici big_smile  numai sa ma primiti si fara ferty sau monitorizari chicot  big_smile

Ultima oara a fost editat de dana82 (2010-02-04 18:28:36)

Offline

 

#30 2010-02-04 18:30:44

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

puss puss puss danutza meaaaa...
ai fost la shopping, ha?  punish  punish  punish pe unde ai umblat toata ziulica???  punish  punish  punish fara mine...??? auuuddd??? scuipa tot!  punish  punish  punish

LE: mai fetelor... cossu` meu nu are nicio treaba.. este destul de interesat ce vorbim noi pe forum... e la curent cu toate monitorizarile mele... dar nu e stresat... el e convins ca nu raman pana dupa al 3-lea ciclu de dupa ac... e asa de degajat de nu va spun...

Ultima oara a fost editat de Almi Ingerash (2010-02-04 18:33:40)


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#31 2010-02-04 18:34:23

dana82
Hero member
Inregistrat: 2009-12-11
Mesaje: 4313

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

Almi Ingerash a scris:

puss puss puss danutza meaaaa...
ai fost la shopping, ha?  punish  punish  punish pe unde ai umblat toata ziulica???  punish  punish  punish fara mine...??? auuuddd??? scuipa tot!  punish  punish  punish

rotfl2  rotfl2 am lucrat maaaaaaaaiiii  dumbom ca sa am banii in weekend ca sa-i stric big_smile  happy cred ca am sa merg in weekend pan' la unguri ...szeged sau budapesta...nu stiu inca chicot hai sa te mai  pup puss  puss  puss

Offline

 

#32 2010-02-04 18:36:30

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

ha! deci pleci fara mine grater grater grater

bine lasa ca te iert... de data asta numai tongue kram

ce-mi cumperi???  angel  angel  angel

Ultima oara a fost editat de Almi Ingerash (2010-02-04 18:36:53)


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#33 2010-02-04 18:38:11

dana82
Hero member
Inregistrat: 2009-12-11
Mesaje: 4313

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

Almi Ingerash a scris:

ha! deci pleci fara mine grater grater grater

bine lasa ca te iert... de data asta numai tongue kram

ce-mi cumperi???  angel  angel  angel

sa vedem ...in functie de cat de cuminte esti dumbom  rotfl2  puss  puss

Offline

 

#34 2010-02-04 18:51:30

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

pai daca sunt cuminte... pauza la bebe... cesafac asa ca mai bine nu sunt cuminte k poate vine bebe big_smile prefer sa fac prostii sa se prinda bebe si sa nu-mi iei nimic  dumbom rotfl2


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#35 2010-02-04 19:01:31

rruxxy
Platinum member
Inregistrat: 2008-11-17
Mesaje: 15354

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

goodluck  goodluck  goodluck  pentru voi toate.

Fanyyyy, bravo  happydance  happydance  happydance

Offline

 

#36 2010-02-04 19:07:15

madutumic
Sr. member
Inregistrat: 2009-12-21
Mesaje: 1824

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

fetelor cu asa o veste buna de cum a inceput noua casata eu zic ca o sa fie o luna numai cu ++++++++++mai ales de ziua indragostitilor cadouri cu 2 liniute sa aveti toate pt sotiorii vostri


impreuna cu ingerasul TEODOR IOAN 
27.06.2011

Offline

 

#37 2010-02-04 19:07:35

dana82
Hero member
Inregistrat: 2009-12-11
Mesaje: 4313

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

Multumim ruxy puss  puss

bai Almi dumbom numai la  sexinpat  te gandesti dumbom nimfo mica ce esti rotfl2 da poti si sa  sexinpat si sa fi cuminte!!in alte aspecte....de exemplu sa faci curat in casa , sa nu mai mergi atata la shoppping rotfl2  rotfl2  rotfl2  rotfl2 lol joking

fetele???voi unde sunteti? apropo....sandrutz a mai intrat? pass?nera cum se mai simte oare?coco p'unde-mi umbli? dumbom ca mai face pitica ta aia frumoasa? hjarta si apropo de frumos BUck,  da iubitul meu ce mai face? chicot i-am zis aseara la al meu ca m-am indragostit de altu rotfl2 bineinteles ca din prima a stiu ca de un bebel hjarta da mi-a dat dreptate....a zis ca chiar am avut de ce sa ma indragostesc hjarta

madu puss

Ultima oara a fost editat de dana82 (2010-02-04 19:11:47)

Offline

 

#38 2010-02-04 19:18:46

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 17

si eu si euuuuuuuuuuuuuuuuuuuu shoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshoppingshopping
Doamne ajuta ca in casuta asta sa nu mai sufere nimeni...sa fim toate cu teste pozitive,sanatoase si noi dar si ai nostri soti/prieteni...
almi citeam ce ai vb cu cris despre relatia ei si pe langa faptul ca am plans stii ce mi`a venit in minte???ca diseara cand o sa vina sotul de la munk o sa am o discutie vorbitoare cu el legat de asta...sa nu creada ca il fortez la bebe,sa nu iasa urat dupa aia ca nu`mi trebuie...


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.