homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Durere in timpul actului sexual-8


#134 2010-11-23 10:19:37

Livia2010
Full member
Inregistrat: 2010-08-12
Mesaje: 206

Re: Durere in timpul actului sexual

off! si eu patesc la fel din cauza sexului in exces...acuma sunt in situatia asta, ma simt foarte uscata inauntru si simt o jena la intrarea in vagin...
saptamana trecuta am facut destul de mult sex , eram in ultima zi de menstuatie si la un moment dat mi-a curs un pic de sange care nu era maroniu asa cum e secretia de sfarsit de ciclu,(dupa ce am avut orgasm), m-am cam speriat sad o fi ceva grav?


When marimba rhythms start to play, dance with me, make me sway, like a lazy ocean hugs the shore, hold me close, sway me more...

Offline

 

#135 2010-11-23 10:22:39

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Durere in timpul actului sexual

nu cred... o fi fost de la contractiile induse de  orgasm; sangele ala oricum era acolo, doar ca pana "iesea" singur se facea maro, asa daca a fost fortat sa iasa, a fost rosu smile


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#136 2010-11-23 13:27:00

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Durere in timpul actului sexual

Livia2010 a scris:

off! si eu patesc la fel din cauza sexului in exces............sad o fi ceva grav?

cred ca nu e nimic grav...cel mai probabil ar fi ce a spus yoyo; sau faptul ca nu te-ai lubrifiat bine a provocat vreo rana mica pe undeva...inauntru smile
daca vrei sex in exces (hihihi), foloseste un lubrifiant ceva...kiss u Liv smile


fucking perfect...

Offline

 

#137 2010-11-23 14:25:40

iuli_ana
Full member
Inregistrat: 2010-09-28
Mesaje: 187

Re: Durere in timpul actului sexual

suzanaj a scris:

fetelor am si eu o intrebare.vi s-a intamplat ca dupa o perioada mai indelungata de sex, .. hmm cum sa ma exprim .. dupa o perioada cu exces de sex adica azi dimineata sex seara sex , maine la fel , sa apara inflamarea organului genital si cu mancarimi?

Am patit-o si eu . Iubitu' meu e plecat in afara si cand vine ies scantei  big_smile  In schimb mancarimi nu am avut neutral  signof10


Cu totii suntem in acelasi sant, dar unii dintre noi privesc spre stele.                       
Cel ce se gandeste mult inainte de a face un pas isi va petrece viata intr-un singur picior.

Offline

 

#138 2010-11-23 15:49:57

Banana Split
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-28
Mesaje: 1420

Re: Durere in timpul actului sexual

nici eu nu am mancarimi, dar usturimi si imflamari cat cuprinde lol tot asa de la prea mult sex. saptamana asta am cam facut excese  visslar a fost prima data cand am zis ca nu mai pot lol efectiv ma simteam asa bine, dar in acelasi timp nu mai puteam. eh.. eram noi prea inflacarati si a durat muuuult si nu mai eram asa de lubrifiata si na.. sper sa-mi treaca repede ca e tare aiurea senzatia

Offline

 

 Publicitate


loading...

#139 2010-11-23 17:44:51

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Durere in timpul actului sexual

uite inca o chestie pe care noi tre' sa o suportam, iar barbatii nu lol mama lor rotfl
cred ca toate patim chestia asta mai devreme sau mai tarziu...
eu nu pot sa zic ca nu ma lubrifiez, dar dupa niste partide mai lungi sau repetate, ma pun pe scaun ca si gravidele, ca efectiv simt ca aia mica e umflata cat un pepene.
data viitoare o sa incerc cu unguent de galbenele, ca poate se retrage disconfortul mai repede.


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

#140 2010-11-23 18:27:47

Banana Split
Sr. member
Inregistrat: 2010-05-28
Mesaje: 1420

Re: Durere in timpul actului sexual

exact, si eu simt ca sunt lubrifiata, dar daca partidele sunt lungi, la fel, la un momentdat apare senzatia asta sad tin minte ca prima data cand mi s-a intamplat asta m-am speriat si am inceput sa dau vina pe el lol saracu nu stia ce sa mai spuna, ca el a continuat, normal, daca a vazut ca ma simt bine lol

Offline

 

#141 2010-11-24 14:17:03

Livia2010
Full member
Inregistrat: 2010-08-12
Mesaje: 206

Re: Durere in timpul actului sexual

tare bine mi-a mai facut discutia asta...e asa de nasol ca nu te poti opri rotfl2) chiar daca stii ca 3 zile iti vine sa te urci pe pereti ca nu ti mai trece iritatia.


When marimba rhythms start to play, dance with me, make me sway, like a lazy ocean hugs the shore, hold me close, sway me more...

Offline

 

#142 2010-12-06 15:27:02

iulikaa
Full member
Inregistrat: 2008-12-09
Mesaje: 210

Re: Durere in timpul actului sexual

acum 2 zile am facut'o cu prietenul meu si m'a durut foarte tare, cam la fel de tare ca prima data neutral m'a durut si la primul contact cu el, dar si la urmatoarele 2, desi mi a trecut incet dupa cateva minute. sa fie doar din cauza ca nu am mai facut sex de ceva timp sau sa fie si altceva?


sometimes i've believed as many as six impossible things before breakfast. big_smile

Offline

 

#143 2010-12-06 15:59:59

vanilleeis
Hero member
Inregistrat: 2010-02-16
Mesaje: 2906

Re: Durere in timpul actului sexual

Emm a scris:

fam avut contact sexual cu viitorul meu sot si in momentul in care m-am dus la baie sa-mi fac dus am observat ca sangerez putin. am trecut peste, am crezut ca a fortat putin nota.

ce era pana la urma emm ? cesafac


If you take it personal, that's ok! wink

Offline

 

#144 2010-12-06 19:14:53

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Durere in timpul actului sexual

iulikaa a scris:

acum 2 zile am facut'o cu prietenul meu si m'a durut foarte tare, cam la fel de tare ca prima data neutral m'a durut si la primul contact cu el, dar si la urmatoarele 2, desi mi a trecut incet dupa cateva minute. sa fie doar din cauza ca nu am mai facut sex de ceva timp sau sa fie si altceva?

ce inseamna "de ceva timp"? o saptamana sau 1 luna? daca a trecut intr-adevar mult timp este posibil sa te doara, eu patesc la fel. dar de la o luna in sus..
alta explicatie ar fi o candida sau ceva de genul. mie cand imi revine candida imi dau seama datorita durerilor groaznice pe care le am, chiar daca alte simptome nu am.


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#145 2010-12-06 19:45:04

iulikaa
Full member
Inregistrat: 2008-12-09
Mesaje: 210

Re: Durere in timpul actului sexual

ceva timp insemnand un an lol


sometimes i've believed as many as six impossible things before breakfast. big_smile

Offline

 

#146 2010-12-06 20:50:56

coraline
Addicted member
Castigatoare a concursului de Miss
Inregistrat: 2010-06-09
Mesaje: 11157

Re: Durere in timpul actului sexual

atunci eu zic ca asta e posibil sa fie tongue eu dupa doar o luna de pauza am dureri, nu am avut niciodata pauza mai lunga de atat dar presupun ca m-ar durea bine de tot tongue daca insa se continua si la urmatoarele contacte ar fi bine sa iti faci o analiza de secretie smile ca sa elimini orice dubii


Sigh no more, ladies, sigh nor more; / Men were deceivers ever; / One foot in sea and one on shore, / To one thing constant never; / The fraud of men was ever so, / Since summer first was leavy. / Then sigh not so, / But let them go, / And be you blithe and bonny

Offline

 

#147 2010-12-06 20:52:39

iulikaa
Full member
Inregistrat: 2008-12-09
Mesaje: 210

Re: Durere in timpul actului sexual

sper sa fie doar asta big_smile multu puss


sometimes i've believed as many as six impossible things before breakfast. big_smile

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.