homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22-21


#381 2010-03-28 10:34:10

Andreed
Addicted member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-07-06
Mesaje: 13483
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

Myre, iti multumesc mult.

Neata Manu puss  kram


Mami de 2 minuni: Maria & Matei

Offline

 



#382 2010-03-28 10:48:07

r.myrela
Hero member
Inregistrat: 2009-07-26
Mesaje: 2768

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

neata Manu   kram  kram  kram
ma lupt eu cu mine si incerc sa tin tristetea cat mai la distanta
nu vreau sa ma copleseasca gandurile negre
normal ca ma doare sufletul pt ca deja este a 3 a sarcina pe care o pierd
viata oricum merge inainte
voi face toate analizele posibile si la urmatoarea sarcina sa ma ajute DD sa-mi tin copilasul in brate

Ultima oara a fost editat de r.myrela (2010-03-28 10:48:21)

Offline

 

#383 2010-03-28 10:56:18

manu2007
Sr. member
Inregistrat: 2007-12-18
Mesaje: 1619

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

Andreea  esti superba in poza ...ai o burtica  hjarta
Myre   rugaciune  sa fie bine cat mai repede. te admir pentru determinare puss


"Viata nu inseamna sa astepti ca furtunile sa treaca, ci sa inveti sa dansezi in ploaie"
mamica de buburuza din 19.10.2012 hjarta
gravida hjarta hjarta 21+ rugaciune

Offline

 

#384 2010-03-28 11:01:30

passenger
Addicted member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 14356

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

off, imi pica netul asta intr-o veselie.

myre,  puss  puss  puss

manu, tu ai facut vreun test de sarcina?

Offline

 

#385 2010-03-28 11:11:28

mariposssa
Full member
Inregistrat: 2010-01-27
Mesaje: 643

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

neata fetelor
la multi ani  FLORILOR

andre esti superba in poza.

sper sa fiti bine toate, eu sunt tare suparata.imi vine doar sa plang


sjuk

Offline

 

 Publicitate


loading...

#386 2010-03-28 11:15:33

Andreed
Addicted member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-07-06
Mesaje: 13483
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

daciana_m a scris:

neata fetelor
la multi ani  FLORILOR

andre esti superba in poza.

sper sa fiti bine toate, eu sunt tare suparata.imi vine doar sa plang

De ce esti supi?


Mami de 2 minuni: Maria & Matei

Offline

 

#387 2010-03-28 11:27:36

passenger
Addicted member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 14356

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

SUNT GRAVIDA!! yikes  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes

Offline

 

#388 2010-03-28 11:29:18

mariposssa
Full member
Inregistrat: 2010-01-27
Mesaje: 643

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

Andreed a scris:

daciana_m a scris:

neata fetelor
la multi ani  FLORILOR

andre esti superba in poza.

sper sa fiti bine toate, eu sunt tare suparata.imi vine doar sa plang

De ce esti supi?

barbatii astia. aseara iam dat pijamaua sa doarma in alta camera sm .sunt foarte suparata pe el.greu o sa reusesc sa il iert pt ca de uitat nu o sa pot uita. el acum se comporta de parca nu ar fi fost nimic iar daca isi aminteste pe mine ma considera vinovata.tocmai spala vasele(cred ca nu le-a mai spalat de un an)
iar de paste nici nu am de gand sa merg la socrii.sa mearga singur pt ca eu nu merg.m-am saturat sa nu am niciodata sarbatori numai cum vrea el fara sa imi ceara parerea si numai cu prietenii lui.e egoist si nici macar nu il intereseaza parerea mea, nu mio cere, eventual imi spune ce a decis sa facem.sa umplut paharul.sunt deja 5 ani de cand numai cum vrea el si nu mai cedez.


passs am vazut bine ce ai scris????????????????????????

Ultima oara a fost editat de daciana_m (2010-03-28 11:30:23)


sjuk

Offline

 

#389 2010-03-28 11:30:31

Andreed
Addicted member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-07-06
Mesaje: 13483
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

Passssssss  disperat  disperat  disperat  disperat  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta  bis  bis  bis  bis  bis  bis  bis  bis  bis  bis  bis  bis  bis  bis  bis trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon

Daciana
, trebuie sa discutati sa lamuriti aceasta situatie. Si eu sunt cam trista pentru ca azi e ziua prietenului mamei mele si Cosmin nu vrea sa mergem, a zis ca nu are ce cauta la ziua lui..asta dupa ce au fost unele probleme acum cateva luni...si eu sunt la mijloc

Ultima oara a fost editat de Andreed (2010-03-28 11:35:57)


Mami de 2 minuni: Maria & Matei

Offline

 

#390 2010-03-28 11:32:46

passenger
Addicted member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 14356

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

NU POT SA CRED, SUNT SOCATA.
scuzati de caps lock....

deci, am ajuns pana in 12 DPO fara spotting si cu TB mare, azi dim. mi-a venit sa vars si mi-a luat al meu acum un test. am 2 linii rosii ! sunt socata !!!!!! abia reusesc sa scriu mesajul asta  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes

fetelor, CUM e posibil ??? am prestat cu TREI zile inainte de O !!!  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes

ma duc sa cumpar no-spa , ma cam doare burtica asa ca la cm,  neutral

liniuta a aparut instant si acum e aproape ca prima de rosie, la fel de groasa..... inca nu imi vine sa cred....  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes

Ultima oara a fost editat de passenger (2010-03-28 11:36:38)

Offline

 

#391 2010-03-28 11:37:01

Andreed
Addicted member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-07-06
Mesaje: 13483
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

passenger a scris:

NU POT SA CRED, SUNT SOCATA.
scuzati de caps lock....

deci, am ajuns pana in 12 DPO fara spotting si cu TB mare, azi dim. mi-a venit sa vars si mi-a luat al meu acum un test. am 2 linii rosii ! sunt socata !!!!!! abia reusesc sa scriu mesajul asta  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes

fetelor, CUM e posibil ??? am prestat cu TREI zile inainte de O !!!  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes

ma duc sa cumpar no-spa , ma cam doare burtica asa ca la cm,  neutral

liniuta a aparut instant si acum e aproape ca prima de rosie, la fel de groasa..... inca nu imi vine sa cred....  yikes  yikes  yikes  yikes  yikes

Passsssssssssss, vezi cum doamne doamne iti trimite un bebe cand te astepti mai putin???????????

FETELEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, PASS E GRAVIDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ultima oara a fost editat de Andreed (2010-03-28 11:37:21)


Mami de 2 minuni: Maria & Matei

Offline

 

#392 2010-03-28 11:39:47

passenger
Addicted member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 14356

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

chiar nu reusesc sa imi dau seama cum e posibil, cu asa gigei si prestat cu 3 zile inainte.....   yikes  pana si Fertility zice ca sunt sanse f mici..

Offline

 

#393 2010-03-28 11:40:33

Andreed
Addicted member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-07-06
Mesaje: 13483
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

passenger a scris:

chiar nu reusesc sa imi dau seama cum e posibil, cu asa gigei si prestat cu 3 zile inainte.....   yikes  pana si Fertility zice ca sunt sanse f mici..

A ajuns unul si bun si s-a cuibarit acolo kram


Mami de 2 minuni: Maria & Matei

Offline

 

#394 2010-03-28 11:41:17

persifona
Vizitator

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

Pass, mi s-au taiat picioarele! Doamne ajuta, sa fie intr-un ceas bun!
Da-ne detalii!!!!!!!!!!!!!! big_smile

 

#395 2010-03-28 11:47:19

mariposssa
Full member
Inregistrat: 2010-01-27
Mesaje: 643

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

passssssssssssssssssss jur ca e cea mai buna veste din ultimele 24 de ore.
felicitariiiiiiiiiiiiiiiiiii!

andre stiu cum e sa fii la mijloc ca asa ma simt de fiecare data cand vin ai mei in concediu in tara cate 2 saptamani sunt intre ei. am ajuns sa am momente in care sa imi doresc sa plece ai mei ca sa nu mai fiu intre ei. e groaznic si te inteleg si mai ales ca sunt si foarte caposi , barbatii. dar oricum la muti ani pt sarbatorit.

ceea ce mia spus si cum m-am simtit nici macar nu pot sa va reproduc. concluzia mea e aceeasi.e un egoist si in momentul in care nu iease asa cum vrea el sau nu i se face pe plac raneste verbal foarte urat. mai devreme a venit langa mine si a zis ca el nu intelege ce am si de ce sunt suparata.incearca sa treaca cu vederea ca si cum nu ar fi fost nimic. acum imbraca fata sa mearga afara.de obicei el nu face nimic din ce a facut de cand sa trezit numai cand e cu musca pe caciula.


sjuk

Offline

 

#396 2010-03-28 11:48:11

passenger
Addicted member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 14356

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

mi-e atat de frica sa ma bucur, stau cu al meu si ne uitam la test , niciunul nu zice nimic....    cesafac  cesafac  cesafac

luna asta nici nu as fi visat ca se poate intampla, am prestat doar de 2-3 ori toata luna si vedeti in grafic cat de prost a fost sincronul...  neutral  nu  prea m-am intalnit cu al meu prin casa, fiecare cu treaba lui.

nici nu am mai luat TB dupa Ov pt ca nu avea rost , dar azi dim. am deschis ochii si mi-a venit sa vars, am luat TB si am vazut ca e maricica, iar cand am trecut in grafic si am vazut ca sunt in 12 DPO ( la mine in ultima vreme vine in 11 DPO iar inainte am spotting ) , fara spotting .. am zis sa incerc un test. si a mers al meu sa il ia, l-am facut si a aparut in cateva sec. o umbra si in vreo 2 min erau 2 linii rosii . am pozat testul dar nu pot sa scot pozele, sunt la mama si nu am aici cablul de date, diseara ajung acasa si va arat pozele.
am avut simptome de ciclu acum 2 zile, balonare si iritatie pe fata, dar dureri de burta nu. sanii ma dor cum ma dor luna de luna, insa ieri am observat ca sunt mai plini.
nici nu ma pot bucura , am la activ un avort menstrual si atata tot in 18 luni de zile..   cesafac si acum testul asta + .
as fi stat in pat ca ma cam doare burtica insa avem musafiri si fac treaba, nu pot spune nimic nimanui pana nu am o certitudine.
a, si ma inteapa ovarele. nu mai stiu ce sa scriu...  lol i'm shocked !!

Ultima oara a fost editat de passenger (2010-03-28 11:50:15)

Offline

 

#397 2010-03-28 11:50:11

persifona
Vizitator

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

Pass, cu incredere si optimism inainte! Te cred ca nu poti sa te bucuri pe deplin, dar ia-o usor.. o fi venit si momentul vostru puss

 

#398 2010-03-28 11:51:49

blueeyes
Platinum member
De la: BearLand
Inregistrat: 2006-11-30
Mesaje: 15319

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

Passs, nu imi vine sa cred!!!!  wow  Esti bortoasa, felicitari!  majoreta   majoreta   majoreta   majoreta   majoreta

Sa dea Domnul sa ai 9 luni implinite si un bebic frumos si cuminte!  puss


patfierbinte      sjuk     
mamica de Davidut si Anna-baba hjarta hjarta hjarta

Offline

 

#399 2010-03-28 11:52:19

passenger
Addicted member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 14356

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 22

Doamne ajuta sa fie totul in ordine de data asta !   goodluck

Plus, zilele astea am tras tare la aerobic zilnic, gel anticelulitic de drenaj, acum 2 zile am baut jumatate de pahar de vin, am si fumat destule tigari  sad ... nu m-as fi gandit ca e posibil sa raman cu prestat asa aiurea....  yikes

Va multumesc din suflet pt urari, insa le tin pentru mai tarziu un pic, sunt tare speriata ! si eu si al meu...  supa
ne uitam la test si tineam amandoi de el si ne tremurau mainile, ne-a umflat rasul cand am observat.
mi-e frica pt ca banuiesc ca as avea lipsa de progesteron si azi nu am de unde sa cumpar utrogestan.  supa

ma duc la treaba, il rog pe al meu sa ma ajute, in afara de el nu mai stie nimeni din casa.  cesafac
si imi vine sa vars dar ma bucur pt asta  lol  lol

Ultima oara a fost editat de passenger (2010-03-28 11:57:27)

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.