homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 25-159


#3003 2010-05-08 20:00:09

smart lady
Addicted member
Inregistrat: 2009-10-21
Mesaje: 10362

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 25

un mega puss pt fetele care au intrat mai tarziu

almi e de bine pana la urma, mai strangeti si voi un ban la ciorap puss daca luna asta nu e nimicuta, cand va reveni va iesi cu ochisori la sigur goodluck

fany, lavi,  tete goodluck , madutu,nera puss

coco ce-ti veni draga sa te enervezi la handball? nu stii ca nu ai voie? ia d-aci un puss sa-ti treaca

Ultima oara a fost editat de smart lady (2010-05-08 20:02:48)


Mami mandra de Alexandru nazdravan- 4 ani +

Offline

 



#3004 2010-05-08 20:04:28

Andreed
Addicted member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-07-06
Mesaje: 13483
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 25

Nera, doarme pe vremea asta..cred ca m-am linistit pana la urmatoarea faza...

Almi, waw..3 luni??o sa vezi ca vor trece repede!


Mami de 2 minuni: Maria & Matei

Offline

 

#3005 2010-05-08 20:06:21

smart lady
Addicted member
Inregistrat: 2009-10-21
Mesaje: 10362

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 25

andre ai terminat cu aragzul tau? ca daca da, te astept si la mine big_smile rodnar


Mami mandra de Alexandru nazdravan- 4 ani +

Offline

 

#3006 2010-05-08 20:09:40

tttttt
Hero member
Inregistrat: 2008-01-22
Mesaje: 4110

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 25

ce frumos i-a dat vestea blue sotului  tummenupp  tummenupp  hjarta
inca o data fluturas , imi pare rau pt ce ti se intampla , si sper din suflet ca sotul tau sa isi schimbe atitudinea sau sa isi justifice comportamentul  par  par  kram  kram  kram  kram  kram  kram

va puuppp pe toate ... am spicuit mare parte , sa nu va suparati daca v-am omis  par  par  buga  buga  buga

unde este toata lumea ???  disperat  ies si eu , ma duc sa fac un dus
va pup
sper sa intru maine , ne vedem in casuta noua  happy  happy

Ultima oara a fost editat de tttttt (2010-05-08 20:16:55)

Offline

 

#3007 2010-05-08 20:18:50

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 25

nera modific indata smile dar nu ar fi mai bine sa spui luna si anul din care incercati? puss nustiu zic si eu big_smile

fetele mele dragi... nu vreau sa ma mint.. 3 luni de zile inseamna ceva... adica, prima data era vb de o luna-o luna jumate.. apoi ieri am aflat de 2 luni, azi mi-a zis k se aude ca ii vor tine 3 luni... este o perioada de timp si nu mi-e usor.. cand ma gandesc nu realizez... imaginati-va ca ar trebui sa vina in august acasa... ideea e sa fie sanatos si sa se acomodeze... sunt numai barbati acolo (pe barja) si la un moment dat intervine dorul de casa, stres, multe kestii de genul asta... imaginati-va k in astea 3 luni ei nu au liber nici macar o zi sau program scurt.. se lucreaza 12 ore, dupa care 12 ore liber.. zi de zi.. nu e usor.. dar sunt sigura ca totul se intampla cu un scop... m-am rugat atat sa poata pleca din armata, si acum ce sa fac? sa dau inapoi..? nu, categoric.. a plecat la MULT MAI BINE si in viata pentru a-ti fi bine trebuie sa faci compromisuri si sacrificii...

va multumesc din suflet ca sunteti alaturi de mine... si ca ma incurajati... si ca imi "ascultati" of-urile si bucuriile puss puss puss

madutu, la mine o sa fie party virtual cu voi pe aici k sunt singura, am mai zis tongue

tete par

andreea esti o dulce puss puss puss

LE: smart puss , noi si cand avea salariu mic strangeam... dar acum vom strange mult mai mult.. se pare ca incepe sa rasara soarele pe strada noastra

Ultima oara a fost editat de Almi Ingerash (2010-05-08 20:20:44)


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

 Publicitate


loading...

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.