homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26-103


#1939 2010-05-14 20:08:54

passenger
Addicted member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 14356

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

ralu, almi e abia in 8 DPO! cred ca nici cu mama testelor nu se vede daca e sarcina.  smile

eu am fost sa imi iau struguri albi, am vazut o reclama la un iaurt cu struguri albi si am fugit sa caut
as bea si un vin de struguri albi, cu gheatza, dar asta e partea a 2-a  lol

RAAAAAAAAIIIIIIIIIINNNNNNNN, asa de tare te-ai suparat pe noi atunci cand ai avut spotting-ul de nu mai intri deloc?  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad  sad

Ultima oara a fost editat de passenger (2010-05-14 20:10:39)

Offline

 



#1940 2010-05-14 20:24:17

Chrys
Sr. member
Inregistrat: 2010-04-22
Mesaje: 1435

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

Buna fetele! acum am ajuns si eu de la serviciu,si am intrat sa va citesc.Sunt obosita dupa o zi plina,dar sper sa ma intretin aici cu voi wink .

Garga puss
Mika puss ti-a iesit ceva minunat din maini  drool  drool  drool  Sunt convinsa ca si gustul e pe masura:).
Andre puss
R.myrela puss
maripossa puss
pass puss
cocof puss
blue puss
mirik puss
raluk_ puss
Daca am uitat pe careva,nu a fost cu intentie....dar vad in dungi acum tongue
pusspusspuss pt toate fetele

Ultima oara a fost editat de Chrys (2010-05-14 20:27:37)


Nimic nu se termina pana in momentul in care te opresti sa mai incerci...

Offline

 

#1941 2010-05-14 20:26:32

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

nu am vazut pass pusspuss
ce mai faci tu,bebe??
garga tu cum esti??
mirik nu te mai stresa degeaba...bebe e bine sm
mie imi vin problemele maine poimaine ca a inceput spotting-ul big_smilebig_smile
inca o luna si gataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....dezmat big_smilebig_smilebig_smile


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1942 2010-05-14 20:29:57

bmihaela
Hero member
Inregistrat: 2009-04-07
Mesaje: 2140

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

wave
Nu am mai apucat sa va citesc de ceva vreme.... Am trecut prin cel mai urat cosmar pe care l-as fi putut avea... Vinerea trecuta m-am operat de o a doua extrauterina care se prinsese in cealalta trompa... Cu ocazia asta sansele noastre de a avea bebe pe cale naturala s-au cam epuizat...
Acum nu ne mai ramane decat varianta FIV...
Sper sa o prind in vreo zi pe Georgeta sa o intreb unde or sa faca ei FIV si cam cat o sa-i coste treaba asta...

Offline

 

#1943 2010-05-14 20:32:21

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

miha Doamne....imi pare nespus de rau pusspusspusspusspusspuss
cand va aud pe majoritatea de aici cu sarcini pierdute mi-e frica si mie sa mai fac un copil dar mai ales ca astia nu`s decisi cati banuti dau...sanse sunt sa dau inapoi ....nu stiu inca,trebuie sa vorbesc cu sotul meu sad


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1944 2010-05-14 20:42:20

nerama
Insomniac member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-11-18
Mesaje: 8269

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

bmihaela a scris:

wave
Nu am mai apucat sa va citesc de ceva vreme.... Am trecut prin cel mai urat cosmar pe care l-as fi putut avea... Vinerea trecuta m-am operat de o a doua extrauterina care se prinsese in cealalta trompa... Cu ocazia asta sansele noastre de a avea bebe pe cale naturala s-au cam epuizat...
Acum nu ne mai ramane decat varianta FIV...
Sper sa o prind in vreo zi pe Georgeta sa o intreb unde or sa faca ei FIV si cam cat o sa-i coste treaba asta...

ceau fetele

miha cum asa????? se prinsese de la IA? sau s-a prins dupa? wow
cum ti-ai dat seama ca ceva nu e ok? ce fel de operatie ti-a facut? ca prima data? scuze ca te intreb atatea... daca nu vrei nu-mi raspunde... sunt alaturi de tine puss si poate totusi se poate sa ramai si pe cale naturala par te pup

andre puss puss cum esti? pup nepotica puss sad si daca vrei sa ma treci si pe mine pe listutza rodnar puss puss

mikule puss puss cat mai e pana faci test??? ca vreau sa vad un test pozitiv de la tine puss si sa nu fie influentat de pregnyl... kram

miri puss puss stai linistita ca bebele tau e bine... ai vazt ce ti-au zis si fetele kram

garga puss puss cum esti? psihic... ca fizic am vazut ca ti-e rau  supa foarte bine faci ca mergi la cardio puss puss

pasuc puss puss pup burtica puss puss kram

chrys puss puss

myre puss puss

monna puss puss sa mai dai si pe la noi kram

madutu puss puss poate nu mai vine goodluck  goodluck

scuze dar nu mai stiu ce am citit dumbom m-a dat miha peste cap cu vestea ei supa imi pare atat de rau supa

va pup pe toate

Ultima oara a fost editat de nerama (2010-05-14 20:43:52)


din 10.10.2011 sunt cea mai fericita mamica hjarta bebe
un anisor si jumatate de fericire, implinire si bucurii

Offline

 

#1945 2010-05-14 20:48:15

bmihaela
Hero member
Inregistrat: 2009-04-07
Mesaje: 2140

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

Nera, era de la IA si nu s-a vazut atunci... de fapt cred ca nici nu se astepta nimeni la asa ceva... Toti medicii au zis ca inca nu au mai intalnit asa ceva... De data asta m-a operat clasic iar ce a mai ramas din trompa a fost legata... Am ajuns vineri noaptea la urgenta pentru ca am avut dureri groaznice vineri...
Acum incerc sa ma obisnuiesc cu gandul ca nu ne-a mai ramas decat FIV-ul, dar asta peste cel putin 6 luni... Sunt terminata... nu mai am nici putere sa plang...

Offline

 

#1946 2010-05-14 20:51:54

r.myrela
Hero member
Inregistrat: 2009-07-26
Mesaje: 2768

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

bmiha   kram   kram   kram   offffff , prin cate ai mai trecut si tu  supa  supa  supa
aproape ca nici nu mai am cuvinte kram  kram  kram  kram  kram  kram  kram  kram  kram

rugaciune  rugaciune  rugaciune  sa te intareasca DoamneDoamne sa treci si peste acest mare necaz

Ultima oara a fost editat de r.myrela (2010-05-14 21:02:28)

Offline

 

#1947 2010-05-14 20:56:52

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

nera intra oleak pe mess te rog puss


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1948 2010-05-14 20:58:15

r.myrela
Hero member
Inregistrat: 2009-07-26
Mesaje: 2768

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

nera   puss
raluk   puss
mika  puss   foarte bine arata tortul tau  drool  drool  drool

Ultima oara a fost editat de r.myrela (2010-05-14 21:01:31)

Offline

 

#1949 2010-05-14 21:01:36

nerama
Insomniac member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-11-18
Mesaje: 8269

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

bmihaela a scris:

Nera, era de la IA si nu s-a vazut atunci... de fapt cred ca nici nu se astepta nimeni la asa ceva... Toti medicii au zis ca inca nu au mai intalnit asa ceva... De data asta m-a operat clasic iar ce a mai ramas din trompa a fost legata... Am ajuns vineri noaptea la urgenta pentru ca am avut dureri groaznice vineri...
Acum incerc sa ma obisnuiesc cu gandul ca nu ne-a mai ramas decat FIV-ul, dar asta peste cel putin 6 luni... Sunt terminata... nu mai am nici putere sa plang...

oofff miha supa dar cealalta trompa e ok, nu?? imi pare atat de rau supa asta inseamna ca tu acum aveai pe o trompa o sarcina de cateva saptamani bune...

ralu am intrat puss


din 10.10.2011 sunt cea mai fericita mamica hjarta bebe
un anisor si jumatate de fericire, implinire si bucurii

Offline

 

#1950 2010-05-14 21:03:48

gargarita
Moderator
Inregistrat: 2008-01-27
Mesaje: 28737

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

miha  wow    imi pare tare-tare rau pentru ceea ce ti se intampla  supa
dar Doamne-Doamne o sa va ajute  rugaciune

ralu  puss  la fel sunt. fizic praf, psihic relativ ok

neruca  par

Offline

 

#1951 2010-05-14 21:05:43

Andreed
Addicted member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-07-06
Mesaje: 13483
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

Miha, doamne...imi pare atat de rau!  puss  kram


Mami de 2 minuni: Maria & Matei

Offline

 

#1952 2010-05-14 21:06:34

bmihaela
Hero member
Inregistrat: 2009-04-07
Mesaje: 2140

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

nerama a scris:

bmihaela a scris:

Nera, era de la IA si nu s-a vazut atunci... de fapt cred ca nici nu se astepta nimeni la asa ceva... Toti medicii au zis ca inca nu au mai intalnit asa ceva... De data asta m-a operat clasic iar ce a mai ramas din trompa a fost legata... Am ajuns vineri noaptea la urgenta pentru ca am avut dureri groaznice vineri...
Acum incerc sa ma obisnuiesc cu gandul ca nu ne-a mai ramas decat FIV-ul, dar asta peste cel putin 6 luni... Sunt terminata... nu mai am nici putere sa plang...

oofff miha supa dar cealalta trompa e ok, nu?? imi pare atat de rau supa asta inseamna ca tu acum aveai pe o trompa o sarcina de cateva saptamani bune...

ralu am intrat puss

Da Nera, era cam de 3 luni... Din pacate nu stiu ce sa zic de trompa la care mi-a facut laparo... eu pana acum credeam cae OK dar dr care m-a operat la urgenta mi-a zis sa nu-mi fac mari sperante in ceea ce priveste trompa respectiva... acum nu stiu ce sa mai zic pana o sa vb cu dr care mi-a facut laparo si o sa fac HSG...

LE: Multumesc fetele... va dati seama ca deocamdata lumea noastra s-a cam sfarsit...

Ultima oara a fost editat de bmihaela (2010-05-14 21:09:06)

Offline

 

#1953 2010-05-14 21:08:22

r.myrela
Hero member
Inregistrat: 2009-07-26
Mesaje: 2768

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

bmiha   puss  bine ca te-ai dus la spital ;te va ajuta DD sa ai si tu un bebe pt ca esti o luptatoare

am auzit la o cunostinta ca era sa moara pt ca un dr incompetent nu si-a dat seama ca are extrauterina si la 3 luni i-a explodat trompa si a facut hemoragie interna

Ultima oara a fost editat de r.myrela (2010-05-14 21:08:38)

Offline

 

#1954 2010-05-14 21:11:19

Raluk_
Hero member
Inregistrat: 2008-03-26
Mesaje: 4808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

Doamne fereste myre...
miha nici nu mai am cuvinte... pusspusspusspuss


Acum e doar un vis, dar maine o sa fie realitate

Offline

 

#1955 2010-05-14 21:12:50

nerama
Insomniac member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-11-18
Mesaje: 8269

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

miha dar parca atunci la laparo ti-a zis ca trompa e ok... mergi si mai cere o parere in legatura cu trompa buna... si in loc de hsg mai incearca sa faci o laparo... asa vede mult mai bine parca...
draga mea par daca te pot ajuta cu ceva sa imi spui... te ajut cu mare drag daca pot puss si sunt langa tine kram
acum incearca sa te linistesti sa iti revii, ca e greu prin ce ai trecut supa


din 10.10.2011 sunt cea mai fericita mamica hjarta bebe
un anisor si jumatate de fericire, implinire si bucurii

Offline

 

#1956 2010-05-14 21:14:30

Chrys
Sr. member
Inregistrat: 2010-04-22
Mesaje: 1435

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

Miha si mie imi pare rau pt cele intamplate,orice cuvant  e de prisos.D-zeu sa te ajute sa treci peste aceasta incercare rugaciune

Nera puss


Nimic nu se termina pana in momentul in care te opresti sa mai incerci...

Offline

 

#1957 2010-05-14 21:18:49

LaviG
Insomniac member
Inregistrat: 2009-08-13
Mesaje: 5631

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de MAMICA - 26

hello fetelor

coco eu nu stiu sa ma pronunt la valorile alea, mie doc. mi-a zis ca intr-o sapt sunt gata analizele sa o sun, asa a si fost, analizele sunt la ea, a iesit bine, nu mai retin datele, numai la sf lunii cand merg la eco o sa primesc si hartiile, aici asa e, intr-o sapt am scapat de stres smile si sa cresteti mari si sanatosi  majoreta

pass  drool super inghetata si eu o voi face  dance

blue mai vin si iti spun si eu ca mi se pare aiurea sa faci beta, un stres in plus, dar pana la urma tu vei decide tongue mai bine stai linistita, te odihnesti si ai rabdare, asa am avut toate hjarta

bmiha imi pare rau pusspuss

mika vrei sa ne omori ? drool

va pup pe toate
fug sa fac de papa ca ni foame tongue


Mamica fericita de bebe Raul Mihai din 8.11.2010 hjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.