homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau-5


#77 2011-04-04 11:33:43

Lelaina
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-02-02
Mesaje: 4397

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

coraline a scris:

mihaela2289 a scris:

de melodia asta mi-am adus aminte cand am citit titlul topicului

pot sa jur cu mana pe inima ca pana acum n-am stiu de existenta ei...si ma simteam mult mai bine in nestiinta mea  lol

Doamne, cat subscriu lol Era de filmat gagica-miu ce fata a facut cand a auzit primele versuri


Poor is the man whose pleasure depends on another

Offline

 

#78 2011-04-04 12:43:37

broken_wings
Full member
De la: somewhere
Inregistrat: 2010-09-12
Mesaje: 196

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

mihaela2289 a scris:

de melodia asta mi-am adus aminte cand am citit titlul topicului

haha smilerotfl2
nu credeam ca exista melodia asta smile) dar clipul e de la alta piesa  rotfl2
in schimb melodia e foarte explicita rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl


Doar tu! hjarta

Offline

 

#79 2011-04-04 13:53:36

Asd
Full member
Inregistrat: 2010-08-03
Mesaje: 731

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

Eu am auzit de cazuri in care fata a ramas insarcinata din chestia asta.O fi un risc mai mic dar totusi este.Este adevarat caprez este fol pt microbi insa cand nu este folosit atunci cand barbatul se retrage se poate scurge in acelasi timp si sperma eliminata de el...si daca ajunge in jurul vaginului exista un risc.Nu cred ca conteaza cata sperma elimina si nici nu ai de unde sa sti,depinde de fiecare barbat in parte cat de "taur"e.Nu am nev d aprobarea nimanui la sub asta am zis ce am stiut.Care vrea sa creada bn care nu iarasi bn.Si in plus mai e un sub pe tema asta pe ac si sunt multe pareri ca ale mele wink .Mai sunt si fete care nu prea au habar de aceste chestii si daca or mai fi si naive si le-o propune ceva parteneru poate s-ar gandi inainte daca e bine sau nu ceea ce fac si cum o fac.


Atunci cand o usa ti se inchide,alta se deschide!  partydance

Offline

 

#80 2011-04-04 15:37:33

Janhvy
New member
De la: Cluj
Inregistrat: 2011-03-29
Mesaje: 33

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

applause

Offline

 

#81 2011-04-04 19:38:59

kathrynn
Hero member
Inregistrat: 2009-08-24
Mesaje: 2680

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

Asd a scris:

Eu am auzit de cazuri in care fata a ramas insarcinata din chestia asta.O fi un risc mai mic dar totusi este.Este adevarat caprez este fol pt microbi insa cand nu este folosit atunci cand barbatul se retrage se poate scurge in acelasi timp si sperma eliminata de el...si daca ajunge in jurul vaginului exista un risc.Nu cred ca conteaza cata sperma elimina si nici nu ai de unde sa sti,depinde de fiecare barbat in parte cat de "taur"e.Nu am nev d aprobarea nimanui la sub asta am zis ce am stiut.Care vrea sa creada bn care nu iarasi bn.Si in plus mai e un sub pe tema asta pe ac si sunt multe pareri ca ale mele wink .Mai sunt si fete care nu prea au habar de aceste chestii si daca or mai fi si naive si le-o propune ceva parteneru poate s-ar gandi inainte daca e bine sau nu ceea ce fac si cum o fac.

Eu totusi te aprob.  smile
Am observat ca sunt multe persoane care considera ca daca riscul de sarcina e mic, e si neglijabil in acelasi timp. (Altfel spus, categoria "mie nu mi se poate intampla"). Riscul exista indiferent ca e de 1% sau de 90%, depinde de fiecare daca vrea sa si-l asume sau cata importanta ii acorda. Dar, cum zicea si Asd, exista o gramada de fete mai naive, mai putin informate care cred ca nu poti ramane insarcinata decat in modul clasic. Well, exista si alte posibilitati chiar daca indirecte si mai putin probabile.
Dar cert e ca au fost cazuri de fete ramase gravide prin actul de mai sus. Cel mai tare e cand sunt si "virgine" ... chipurile ...  spranceana


Shorty, we can switch positions
From the couch to the counters in my kitchen

Offline

 

 Publicitate


loading...

#82 2011-04-04 19:54:50

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

Asd a scris:

Eu am auzit de cazuri in care fata a ramas insarcinata din chestia asta.O fi un risc mai mic dar totusi este.Este adevarat caprez este fol pt microbi insa cand nu este folosit atunci cand barbatul se retrage se poate scurge in acelasi timp si sperma eliminata de el...si daca ajunge in jurul vaginului exista un risc.Nu cred ca conteaza cata sperma elimina si nici nu ai de unde sa sti,depinde de fiecare barbat in parte cat de "taur"e.Nu am nev d aprobarea nimanui la sub asta am zis ce am stiut.Care vrea sa creada bn care nu iarasi bn.Si in plus mai e un sub pe tema asta pe ac si sunt multe pareri ca ale mele wink .Mai sunt si fete care nu prea au habar de aceste chestii si daca or mai fi si naive si le-o propune ceva parteneru poate s-ar gandi inainte daca e bine sau nu ceea ce fac si cum o fac.

+1.

Si eu am citit la fel. Desi nefiind expert in domeniu nu stiu daca e adevarat sau nu, si nu cred ca a stat vreun om de stiinta sa dovedeasca ca e posibil (macar in anumite circumstante care sa favorizeze).

Ma rog, eu unu as risca (daca nu cumva am si riscat candva) dat fiind sansele mici, cu toate astea nu cred ca e rau sa se stie macar ca urban legend de aceasta posibilitate.


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#83 2011-04-04 20:28:31

Asd
Full member
Inregistrat: 2010-08-03
Mesaje: 731

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

kathrynn tocmai d'asta ziceam naive..am o "prietena"care a acceptat sexul anal tocmai pt a nu o dezvirgina partenerul.Si nu cred ca e singura care apeleaza la chestia asta...adica mie nu mi se pare o chestie de lasat pe mana destinului...pai frate s-au inventat atatea metode de contraceptie si pe tine te doare in cur mai ales ca fata...oricum si-o fac cu mana lor...Una e situatia cand ti s-a rupt prez sau poate Doamne fereste ai ramas cu toate ca luai pastile sau altcv si alta e cand o faci cu buna stiinta si cel mai rau e ca multe au trecut prin spitale si tot nu s-au invatat minte...Chiar imi pare f rau de situatia asta nu e vb nu mai de respectul de sine dar si de o viata...de partener nu mai zic forgetit


Atunci cand o usa ti se inchide,alta se deschide!  partydance

Offline

 

#84 2011-04-05 02:51:49

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

Odata si-odata tot invata minte (adica de cate ori au trb sa treaca ca imi inchipui ca nu s-au dus de mai mult de 2-3 ori).


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#85 2011-04-05 07:04:54

Asd
Full member
Inregistrat: 2010-08-03
Mesaje: 731

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

Pai cam asa...unele poate chiar mai mult...Insa asta nu e de aratat cu degetu,ca Doamne fereste i se poate intampla oricui....asta in cazul in care a incercat cel putin sa se protejeze.Dar daca nu au miscat nici un deget(asa cum fac multe),mai trec si prin avorturi si tot nu se invata minte...eu una raman soacata de indiferenta asta.Pacat


Atunci cand o usa ti se inchide,alta se deschide!  partydance

Offline

 

#86 2011-04-05 14:47:42

Violete.Purpurii
Diamond member
De la: Honolulu
Inregistrat: 2010-07-29
Mesaje: 32583

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

broken_wings a scris:

mihaela2289 a scris:

de melodia asta mi-am adus aminte cand am citit titlul topicului

haha smilerotfl2
nu credeam ca exista melodia asta smile) dar clipul e de la alta piesa  rotfl2
in schimb melodia e foarte explicita rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl  rotfl

e o parodie  rotfl2  rotfl

Offline

 

#87 2011-12-03 13:56:39

BiaSwan
New member
De la: Bucuresti/Cta
Inregistrat: 2011-12-02
Mesaje: 20

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

karynna a scris:

taisha a scris:

eu ma gandesc ca daca tu i-ai face, ti-ar face si el

Sau poate nu. Prefer sa faca el primul, baietii ar trebui sa aiba initiativa in acest sens. Cel putin asa mi se pare normal. tongue

Da, iubitul meu a avut intiativa in acest sens. A facut-o fara a cere nimic in schimb, fa-o cand esti pregatita sau spunei ca si tu ti-ai dori sa-ti faca un sex oral, inteleg ce simti, nu il face tu prima, lasa-l pe el sa ti-l faca, sau lasa-l pur si simplu sa te mai preseze  supa

Offline

 

#88 2011-12-03 14:14:09

eph
Hero member
Inregistrat: 2011-04-06
Mesaje: 3124

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

bia au rezolvat problema tongue si nu cred ca e sanatos sa lasi pe cineva vreodata sa te preseze cu ceva mai ales pe iubit smile

Offline

 

#89 2011-12-03 18:19:52

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

BiaSwan a scris:

karynna a scris:

taisha a scris:

eu ma gandesc ca daca tu i-ai face, ti-ar face si el

Sau poate nu. Prefer sa faca el primul, baietii ar trebui sa aiba initiativa in acest sens. Cel putin asa mi se pare normal. tongue

Da, iubitul meu a avut intiativa in acest sens. A facut-o fara a cere nimic in schimb, fa-o cand esti pregatita sau spunei ca si tu ti-ai dori sa-ti faca un sex oral, inteleg ce simti, nu il face tu prima, lasa-l pe el sa ti-l faca, sau lasa-l pur si simplu sa te mai preseze  supa

asta poate e valabil doar in aventuri, ONS sau fuckbuddy...
in sex, intr-o relatie nu exista prejudecati, cand o sa va dati seama, girls? big_smile


fucking perfect...

Offline

 

#90 2011-12-05 11:22:09

Bogdanel
New member
De la: Targu-Mures
Inregistrat: 2011-03-17
Mesaje: 53

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

Vreau sa va intreb si eu ceva daca se poate legat de sexul oral !
Sunt in relatie cu prietena mea de 10 luni chestia e ca eu prima oara i-am cerut sa imi faca sex oral si cateva sapt a avut ceva retineri e foarte rusinoasa smile Apoi a inceput sa se impace cu ideea si a inceput sa imi faca sex oral . Nu intelegeti gresit smile eu i-am oferit primul doar ca ea nu vroia ... Acum ea imi fac mie dar pe mine nu ma lasa zice ca ii este rusine neutral am tot incercat sa ii explic ca eacelasi lucru pe care il face si ea si ca mie nu imi este rusine si ca e normal , si imi tot zice ca ea e multumita doar sa imi faca ea mie . Eu stiu ce senzatie e si vreau sa ii ofer si eu ei placere dar nu ma lasa ..... II RUSINE ma scoate din sarite cu faza asta ... Vreun sfat ceva ? am incercat tot felul de chestii romantice smile degeaba .

Offline

 

#91 2011-12-05 11:49:55

eph
Hero member
Inregistrat: 2011-04-06
Mesaje: 3124

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

eu te sfatuiesc sa nu o presezi, stiu ce spune fata si mie imi era mai greu la inceput sa il las decat sa ii fac... nu stiu exact de ce... poate sa ma simteam atat de expusa in pozitiile de sex oral (pentru ca imi amintesc ca tot puneam instinctiv mana sa ma acopar cand stateam asa si el era in fata mea, desi naiba ne iubeam era ceva serios si as fii zis ca nu mi-e rusine de nimic cu el, totusi vezi ce reactie necontrolata aveam). altceva ar mai fi ca nu e asa usor pentru unele fete sa se 'strambe' de placere pe acolo in fata ta tongue ea are orgasm la sex normal sau la petting? daca nu, poate fii teama sa piarda controlul, sa o vezi pierzandu-si controlul (la mine era si asta ca nu aveam orgasm). ia-o extrem de usor, fa-o in timp sa se simta perfect confortabil cand sta in pozitiile de sex oral, fara sa-i faci nimic oral, sa te duci prin zona doar ca o atingi o data cu limba si sa o lasi in pace dupa (dar nu fortat daca nu vrea, ci sa o relaxezi sa inteleaga ca e ok, e o singura atingere) asa poate chiar o faci sa nu-i mai fie frica si sa vada ca e placut (daca este, poate chiar nu-i place sau nu-i place cum o faci tu) si poate ii trezesti interesul. daca nu vrea mai mult nu o stresa, fa exact opusul. si vorbeste cu ea, cand nu sunteti dezbracati, intreab-o cum se simte sau cum s-ar simti, cum crede ca se va simti, psihic si fizic de nu vrea. poate se simte femeie usoara sau mai stiu eu ce, chiar daca ea iti face tie, astea-s conceptii care stau in calea practicilor acestea. trebuie sa intelegi si sa afle si ea vorbind cu tine ca poate nici ea nu si-a pus intrebarile, ce simte si ce crede de nu vrea. si cel mai important pareti tineri, si mai ales daca esti primul pentru ea, se poate sa fie efectiv nevoie de timp fizic, si de mai mult sex normal si alte gesturi pe langa sex, de mai mult timp petrecut dezbracati impreuna. daca a inceput de curand, unele fete nu pot sa sara asa repede sa faca 'de toate' in pat.

Ultima oara a fost editat de frankie (2011-12-05 21:36:28)

Offline

 

#92 2011-12-05 17:02:11

hai_faiv
Hero member
De la: bubulina gospodina
Inregistrat: 2008-08-18
Mesaje: 2364

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

subscriu frankie lol are mare dreptate, sa stii
eu inca si acum dupa atata timp, cu toate ca suntem logoditi etc, ma rusinez si nu il las sa imi faca oral tot timpul. inca tot pun mana si il rog sa nu imi faca. smile
mi-e jena cand el e "acolo jos", aproape si de alte "deschizaturi" etc. la voi e mai la suprafata, e mai usor de facut. sau nu stiu...

ia-o incetul cu incetul...incepeti cu un petting, sarut-o pe gat, fa-o sa se simta dorita..apoi coboara smile iubi mereu reuseste asta. intr-adevar pot fi si retineri de genul "vai, nu sunt epilata" sau de frica unor mirosuri (am auzit la prietenele mele)

daca nu merge nici cum, cred ca poti sari o vreme peste asta, nu? smile pana se obisnuieste si ea


When morals decline and good men do nothing, evil flourishes. A society unwilling to learn from past is doomed. We must never forget our history.

Offline

 

#93 2011-12-05 18:05:45

mature_man
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-17
Mesaje: 163

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

Foarte frumoase raspunsuri, Frankie, Hai_faiv  wink

Problema mare e ca baietii (si ma refer in primul rand la experienta mea) au tendinta sa se repeada cu limba in pasarica partenerei, fara prea multe pregatiri...
E greu de inteles ptr. un barbat infierbantat ca unei fete/femei ii trebuie un timp (destul de indelungat - minute, zeci de minute) ptr. a fi la fel de excitata cum e el cand doar se gandeste la partida ce va urma.

Asa ca luati aminte la cele doua raspunsuri excelente de mai sus!

Multumim, fetelor, ca ne mai deschideti si noua ochii.

MM

Ultima oara a fost editat de mature_man (2011-12-05 18:07:24)


Decat sa mori cu regrete, mai bine traiesti cu amintiri.

Offline

 

#94 2011-12-05 21:32:20

eph
Hero member
Inregistrat: 2011-04-06
Mesaje: 3124

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

smile eu urasc cand sare direct acolo la preludiu. efectiv imi vine sa-l pocnesc, si dupa asta vrea si penetrare, asa numai vagin si clitoris am, si merg singure asa pe tocuri rotfl 'nu' am o piele extrem de fina pe tot corpul, si niste buze frumoase de sarutat, si fund  drool , si interiorul coapselor, si sani si mai ales abdomeeen  drool , solduri etc, toate locuri excitante... dupa ce le atinge pe astea poate sa si coboare rotfl2 are permisiunea tongue
MM  kram

Ultima oara a fost editat de frankie (2011-12-05 21:33:53)

Offline

 

#95 2011-12-07 02:02:00

luisjota
Hero member
De la: ...madrid al cielo
Inregistrat: 2009-12-27
Mesaje: 2070

Re: Prietenul meu insista sa-i fac sex oral , dar eu nu vreau

frankie a scris:

smile ... am o piele extrem de fina pe tot corpul, si niste buze frumoase de sarutat, si fund  drool , si interiorul coapselor, si sani si mai ales abdomeeen  drool , solduri etc, toate locuri excitante...

no comment tongue


fucking perfect...

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.