homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Lichid pe prezervativ-3


#39 2010-06-17 18:49:08

AyraBlack
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-29
Mesaje: 1068

Re: lichid pe prezervativ

Daca vii pe un forum si ceri sfaturi, le ceri intr-un mod civilizat. Nu cu aere de superioritate, ingamfare si cu o atitudine miserupista.

Iar asta se aplica si in viata de zi cu zi. Chestii de genul "restu sa aveti noroc in dragoste cum are cel mai retardat om de pe pamant" sunt ineptii si se zic datorita dorintei de a epata.

Offline

 

#40 2010-06-17 22:14:53

DarK1d
New member
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 69

Re: lichid pe prezervativ

eu la inceput am vorbit frumos ...voi ati inceput..wink daca ma-ti luat de fraer stati linistiti ca si eu stiu cate ceva wink

Offline

 

#41 2010-06-17 22:42:14

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: lichid pe prezervativ

Pai arata-i dragutei tale ce stii, nu noua. smile Noi am dat niste lamuriri... ea stie mai bine de ce te-a lasat. Ceva i-oi fi facut tu. Nu cred ca-ti dadea un sut in partea dorsala dupa un eveniment special ca prima oara fara ca tu sa-i faci ceva. smile

Offline

 

#42 2010-06-18 10:49:07

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: lichid pe prezervativ

WildChild11009 a scris:

Pai arata-i dragutei tale ce stii, nu noua. smile Noi am dat niste lamuriri... ea stie mai bine de ce te-a lasat. Ceva i-oi fi facut tu. Nu cred ca-ti dadea un sut in partea dorsala dupa un eveniment special ca prima oara fara ca tu sa-i faci ceva. smile

Se referea la faptul ca nu a raspuns frumos dupa ce Arya l-a luat peste picior.


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#43 2010-06-18 12:36:29

DarK1d
New member
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 69

Re: lichid pe prezervativ

da cam asa ceva smile
draguta ( ex ) mia dat papuceii..pentru ca cica nu eram la moda ca toti baietii de bani gata si ca nu aveam destul timp pentru ea... cica...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2010-06-18 14:58:04

sub
Platinum member
De la: BV
Inregistrat: 2010-05-29
Mesaje: 20629

Re: lichid pe prezervativ

nu credeti ca o cam dati in offtopic?


Success is simple. Do what's right, the right way, at the right time.

Offline

 

#45 2010-06-18 16:35:36

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: lichid pe prezervativ

Based on the topic... ar fi trebuit inchis thread-ul dupa ce s-a lamurit... Acum putem sa ii dam sfaturi despre orice.... A wise man said: dupa trenuri si femei sa n-alergi niciodata, pentru ca mereu vor veni atele.


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#46 2010-06-18 20:21:45

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: lichid pe prezervativ

Bai, poate o neglijai. smile Dupa ce o f*uti, o neglijezi... ea ce crezi ca avea in minte? Faptul ca tu ti-ai batut joc. Faza cu trend-ul si hainele cred ca era mai degraba un motiv ca sa nu-ti arate ca era oarecum ranita. tongue

Offline

 

#47 2010-06-18 21:40:00

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: lichid pe prezervativ

Avand in vedere ca s-au tot certat si impacat pana la eveniment cred ca nu are sens daca o neglija sau nu. Daca ea nu i-a zis pana atunci si el nu a simtit asta pana atunci nu prea conteaza. Din moment ce nu erau pe aceeasi lungime de unda la capitolul comunicare rezultatul era inevitabil. Si avand in vedere ca a mai fost pe site si a cerut sfaturi acum cateva luni, si a fost dispus sa astepte and all that, nu cred ca e vina lui (cred ca stim toti bancul cu magazinul de barbati pentru femei, sounds weird dar asta e).


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#48 2010-06-18 22:13:58

OmniaVincitAmor
Insomniac member
Inregistrat: 2009-03-22
Mesaje: 6698

Re: lichid pe prezervativ

Bai, bineinteles ca el nu ar simti ca o neglijeaza. Lui i s-ar parea ok, ca poate ar avea motivele lui. Nimeni nu realizeaza o greseala pana nu e tras de manecuta si daca ea tinea la el, fii sigur ca a inghitit lucrurile care nu ii conveneau for a while, pana cand n-a mai putut si atunci i-a zis tot. smile E cea mai logica explicatie. Tipul te neglijeaza...da' tii la el si vrei sa-l intelegi... nu ii faci reprosuri. El continua tot in stilul ala, la un moment dat nu mai suporti si ii zici tot si se termina. Simple as that.

Offline

 

#49 2010-06-18 22:54:24

Wild_Man
Full member
Inregistrat: 2010-05-19
Mesaje: 248

Re: lichid pe prezervativ

Majoritatea pustoaicelor is nemature si foarte schimbatoare...

Offline

 

#50 2010-06-18 23:02:32

Greenvision
Full member
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 241

Re: lichid pe prezervativ

Ea nu ii spune ce o deranjeaza , el nu-si da seama cu ce greseste si tot asa ....


ente....

Offline

 

#51 2010-06-19 09:29:24

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: lichid pe prezervativ

WildChild11009 a scris:

Bai, bineinteles ca el nu ar simti ca o neglijeaza. Lui i s-ar parea ok, ca poate ar avea motivele lui. Nimeni nu realizeaza o greseala pana nu e tras de manecuta si daca ea tinea la el, fii sigur ca a inghitit lucrurile care nu ii conveneau for a while, pana cand n-a mai putut si atunci i-a zis tot. smile E cea mai logica explicatie. Tipul te neglijeaza...da' tii la el si vrei sa-l intelegi... nu ii faci reprosuri. El continua tot in stilul ala, la un moment dat nu mai suporti si ii zici tot si se termina. Simple as that.

Stiu ca femeile ne considera mai inteligenti si destepti si etc... dar din pacate nu suntem si telepatici, daca aia nu a spus unde scartaie nu vad de ce ar fii vina lui (doar s-a comportat natural). Anyway smart solution: tii la tip asa ca vrei sa il intelegi, faci ca el ca sa fie fericit desi tu nu esti, si intr-o zi te trezesti ca ai limite si ca ti-a ajuns si atunci spui pa.

Si o solutie la fel de logica e ca pur si simplu nu mai simtea nimic pentru el si l-a parasit, sentimentele nu sunt batute in cui sa spui ca daca faci "tot ce trebuie" in relatie, ele sa nu se schimbe.


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

#52 2010-06-19 09:43:59

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Re: lichid pe prezervativ

DarK1d si tot_el23 aveti grija la limbaj...

Offline

 

#53 2010-06-19 19:52:18

AyraBlack
Sr. member
Inregistrat: 2008-08-29
Mesaje: 1068

Re: lichid pe prezervativ

nimenialtu a scris:

WildChild11009 a scris:

Pai arata-i dragutei tale ce stii, nu noua. smile Noi am dat niste lamuriri... ea stie mai bine de ce te-a lasat. Ceva i-oi fi facut tu. Nu cred ca-ti dadea un sut in partea dorsala dupa un eveniment special ca prima oara fara ca tu sa-i faci ceva. smile

Se referea la faptul ca nu a raspuns frumos dupa ce Arya l-a luat peste picior.

Se ia singur peste picior.

Daca nu vrei sa ajungi in situatia asta, nu dai nicio oportunitate.

On-topic: Wild, faza cu trend-ul si hainele poate fi un motiv mai mult sau mai putin veridic. Poate ca asta era o chestie care o apasa de mult timp si abia a iesit la iveala. Stiu pentru ca am trecut prin asta. Am fost cu un tip care se imbraca total anapoda: cand era de mers elegant, venea casual, cand mergeam la film, venea in pantaloni samd. I-am tot zis ca ma deranjeaza, pentru ca prietenul meu este si "oglinda" mea. N-a inteles. Asta a fost aproape cel mai preeminent motiv pentru care ne-am despartit.

In al doilea rand, din toate mesajele lui Dark1d, ca le-am citit in lipsa de altceva, reiese ca el da si nu prea dadea doi bani pe ea. Iar din cum se exprima, zau ca nu as vrea sa am un asemenea prieten care e imatur si se enerveaza din orice si nu stie ce si cum sa faca. Therefore, cauzele pot fi multiple, nu zice nimeni, putem s-o luam ca si cum tipa si-ar fi gasit pe altul cu o scula mai mare si gata, dar ... problema nu ar fi numai acolo.

Offline

 

#54 2010-06-19 22:22:03

DarK1d
New member
Inregistrat: 2010-01-04
Mesaje: 69

Re: lichid pe prezervativ

biNe cum ziceti voi tongue  sunteti mult mai maturi ca si mine smile scuzatima daca vam jignit sau toate alea tongue ms de sfaturi tongue

Offline

 

#55 2010-06-19 23:31:17

Greenvision
Full member
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 241

Re: lichid pe prezervativ

e un pas inainte.succes la fete


ente....

Offline

 

#56 2010-06-20 00:58:17

spiridus7
Full member
Inregistrat: 2009-06-18
Mesaje: 303

Re: lichid pe prezervativ

e ceva normal, nu iti fa griji, este doar un lubrifiant natural

Offline

 

#57 2010-06-20 02:03:19

nimenialtu
Full member
Inregistrat: 2009-09-13
Mesaje: 650

Re: lichid pe prezervativ

AyraBlack a scris:

nimenialtu a scris:

WildChild11009 a scris:

Pai arata-i dragutei tale ce stii, nu noua. smile Noi am dat niste lamuriri... ea stie mai bine de ce te-a lasat. Ceva i-oi fi facut tu. Nu cred ca-ti dadea un sut in partea dorsala dupa un eveniment special ca prima oara fara ca tu sa-i faci ceva. smile

Se referea la faptul ca nu a raspuns frumos dupa ce Arya l-a luat peste picior.

Se ia singur peste picior.

Daca nu vrei sa ajungi in situatia asta, nu dai nicio oportunitate.

On-topic: Wild, faza cu trend-ul si hainele poate fi un motiv mai mult sau mai putin veridic. Poate ca asta era o chestie care o apasa de mult timp si abia a iesit la iveala. Stiu pentru ca am trecut prin asta. Am fost cu un tip care se imbraca total anapoda: cand era de mers elegant, venea casual, cand mergeam la film, venea in pantaloni samd. I-am tot zis ca ma deranjeaza, pentru ca prietenul meu este si "oglinda" mea. N-a inteles. Asta a fost aproape cel mai preeminent motiv pentru care ne-am despartit.

In al doilea rand, din toate mesajele lui Dark1d, ca le-am citit in lipsa de altceva, reiese ca el da si nu prea dadea doi bani pe ea. Iar din cum se exprima, zau ca nu as vrea sa am un asemenea prieten care e imatur si se enerveaza din orice si nu stie ce si cum sa faca. Therefore, cauzele pot fi multiple, nu zice nimeni, putem s-o luam ca si cum tipa si-ar fi gasit pe altul cu o scula mai mare si gata, dar ... problema nu ar fi numai acolo.

Interesanta viziune... *realises someone will have a shitugly mirror*

Si totusi la cei 17 ani ai lui nu vad ce evenimente are de trebuie sa se imbrace elegant. Cat despre relatia lor, nu cred ca a gresit vreunul sau altul de s-au despartit, pur si simplu sunt incompatibli (si probabil le-a luat ceva mai mult sa isi dea seama). Life goes on.


What's the best thing about a blow job?
Ten minutes of silence.

http://27.media.tumblr.com/tumblr_lio9k … o1_500.jpg big_smile

Offline

 

 Acum


   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.