homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29-3


#39 2010-06-20 14:37:58

smart lady
Addicted member
Inregistrat: 2009-10-21
Mesaje: 10362

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Buna fete puss

Manu mare pacat ce ti s-a intamplat. Timpul va fii cel mai bun medicament. Multa sanatate puss

Andre dureros ce i se intampla Mariei. Nici nu -mi inchipui ce poate fi in sufletul tau supa Curaj si multa credinta ca veti trece si peste alta puss

Fetelor azi am fost la tara si am cules zmeura. MA bag la nani un pic si apoi tre sa fac dulceata. VA pup pe toate:kiss:


Mami mandra de Alexandru nazdravan- 4 ani +

Offline

 



#40 2010-06-20 17:32:20

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Buna, fetele!Va pupam dulce pe toate.Multa bafta aspirantelo in casuta noua!!!goodluck goodluck goodluck
Noi suntem plecati la gratar..rotfl...A fost asa frumos azi la noi, nu prea cald, putin soare cu nori, dar perfect pentru stat afara...
Andreea, sa va dea DD mult curaj si putere sa treceti si peste hopul asta.Sunteti fff aproape de momentul cand veti zambi destins si va veti bucura de frumusetea voastra...rugaciune


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#41 2010-06-20 18:43:22

bunea georgeta
Platinum member
De la: Prahova
Inregistrat: 2009-07-12
Mesaje: 22533
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

buna
   Bine v-am regasit in casuta noua.Va doresc cat mai multe teste pozitive. goodluck  goodluck  goodluck  goodluck

     Mie de vineri ( ziua 10) a inceput sa imi curga o secretie maronie ...vaga ..si cu intrerupere...De astazi am inceput sa am o secretie rozalie...  poate astazi imi vine ciclonul.....Tratamentul nu l-am intrerupt.

   Andree , Bunul Dzeu , a fost si va fi in continuare alaturi de voi....dar cu credinta Maria va fi bine... puss  puss

   Manu2007 , imi pare sincer rau pentru ce ti s-a intamplat , te inteleg ...stiu ce este in sufletul tau ....dar ai grija de tine, fii tare ... ne vom tine si noi bebelusul mai devreme sau mai tarziu in brate  puss

   Coco , Sara este un copil minunat puss iar tu pe partea croitoriei  tummenupp

   mayya  puss  si Mika puss   goodluck  goodluck  goodluck va asteptam cu test ++ goodluck  goodluck

  elle_24 , dupa ce vei urma un tratament , cu siguranta va aparea si bebele puss

   Smart puss  , felicitari  applause pentru analize

   Madu , imi pare rau pentru urati....... puss

    Mika , La multi ani mamei tale  birthday  birthday

     Almi  puss  puss nici acum nu ti-a trecut raceala?

   pass  ,  priga  chrys   ,  lavi  ,  bucklu  , rruxxy  puss  puss

   Va multumesc la TOATE pentru cuvintele frumoase pe care mi le-ati adresat.


Va rog nu ma citati!Ajutati-ma sa nu imi iau ban.Multumesc.

Offline

 

#42 2010-06-20 18:55:30

ddunia
Hero member
Inregistrat: 2009-04-07
Mesaje: 2270

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

uuuuuuuuuuuuuu vin si eu  shopping  shopping  shopping  shopping
eu azi am avut dureri de burtica si am luat 2 no-spa,am fost la gratar si sunt tare obosita..in plus de asta am avut ceva pete colorate, nu pot defini culoarea.ma ingrijorez de numa knd vad si mai ales knd ma doare si burtik si aaahhhh au inceput durerile de spate...sunt groaznice k nu pot sta nicicum.


In 30.11.2011, pui mic a implinit 1 an de IUBIRE hjarta hjarta hjarta
Multumesc, Doamne, pentru aceasta minune!!!

Offline

 

#43 2010-06-20 19:04:57

LaviG
Insomniac member
Inregistrat: 2009-08-13
Mesaje: 5631

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

eu azi toata ziua am lenevit big_smile

Georgy pusspuss

Ddunia sa te odihnesti pusspuss

Ultima oara a fost editat de LaviG (2010-06-20 19:05:26)


Mamica fericita de bebe Raul Mihai din 8.11.2010 hjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#44 2010-06-20 19:24:19

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Hello fetele !! wave
Va pupic dulce pe toate  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  puss  par  par

Madu  puss  felicitari pentru ultimul examen luat si bafta in continuare  goodluck

Cocof   puss  par ...Sara e adorabila  hjarta  hjarta  hjarta costumata asa...iar tie felicitari  applause  applause  a iesit foarte frumos , peste cativa ani o sa ne pui poze cu costum de baietel  wink

Manu  rugaciune  sa ai putere si vointa sa treci peste acest moment  puss

Andreea Felicitari!!!! majoreta  Emotionant momentul in care ti-a vazut printesa  hjarta  hjarta  hjarta  iar Maria este o minune de copil .  rugaciune  sa treceti cu bine peste toate, si sa va luati scumpica acasa si sa fiti fericiti .  puss  puss  par
Multa dorinta si credinta!  rugaciune Suntem alaturi de voi  par

Georgi, multumesc frumos  puss  par

am uitat ce-am vrut sa mai scriu   dumbom  dumbom

temperatura mea a scazut, semne de urati inca nu am...dar sigur maine vor veni...si cred ca mi-a reaparut candida  sad  grater  grater


.

Offline

 

#45 2010-06-20 19:58:07

Chrys
Sr. member
Inregistrat: 2010-04-22
Mesaje: 1435

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Buna fetele!!!Bine v-am regasit in noua casuta...sa ne ajute D-zeu la cat mai multe teste ++++
Am intrat sa va salut si ies imediat ca sunt tare ocupata.

Andreea&Maria un mega pusspusspuss pt voi....Dumnezeu o sa va fie alaturi in continuare....Va doresc multa putere si credinta.

Pup toate fetele cu mare drag pusspusspusspusspusspuss

Coco...Sara e superba puss


Nimic nu se termina pana in momentul in care te opresti sa mai incerci...

Offline

 

#46 2010-06-20 20:05:01

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

wave

puss buck

georgi, da, sunt mai racita decat ieri... okii inlacrimati, nas infundat, gatul am vazut ca m-a lasat.. se pare ca receala din gat a ajuns sus... sper sa-mi treaca ... am stat cu masca la nas+gura cat a fost bebica la mine sad
sper sa nu fie nimic grav si sa fie semn de implantare geo.. mai ales k ai zis k s-a deschis la culoare scurgerea puss kram

mika kram cum a fost in deplasare?

pupici la fiecare puss puss puss


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#47 2010-06-20 20:25:03

ana-maria a.
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-05-22
Mesaje: 276

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

bine v am gasit in noua casuta fete dragi! shopping

eu sunt supi ca nu stiu ce are netu asta de nu merge,cand merge ,cand nu merge,decate ori am reusit sa intru am dat fuguta la topicul andreei&mariei si cand sa las si eu mesaj iar nu mergea netu,nici nu stiu daca sa postat masajul meu ..nu am reusit nici sa recuperez in casuta trecuta ,cred ca am ramas la pag 86,ma duc acusic repede sa citesc tot ,sa dea rugaciune sa citesc numai de bine


pup fetele mele dragi pe toate toate toate

pusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspuss

L.E: ..abia astept sa treaca timpul sa mergem si noi la mare ,cam pe 10 iulie.. smile


..un copil este o binecuvantare de la Dumnezeu...  bebe
fac parte din alianta "  Pri gravida My gravida gravida gravida gravida Sm gravida gravida gravida gravida gravida TtAmAlPrinNe gravida gravida gravida ZaRaSa gravida gravida MoGeMiMad gravida "...si numai cu ajutorul lui doamne doamne voi iesi din alianta iar  bebe va veni anul acesta si la noi rugaciune

Offline

 

#48 2010-06-20 20:36:26

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Almi  puss  a fost bine, ca la mama acasa  wink  tu cum esti, ti-a trecut raceala?

Chrys, Ana  puss  puss

deci ma urmareste ghinionul....daca se confirma ca am facut iar candida , nu mai pot face HSG-ul luna asta , nu? grater


.

Offline

 

#49 2010-06-20 20:42:30

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

vai de dosu` meu mika... mai simt tot mai rau grater grater grater  vad ca ma ia si tusea incet incet... nu simt gustul mancarii... decat dulce/sarat/usturat (la usturat trebuie sa fie super-ultra-mega-giga-tera usturat ca sa simt ca arde putin pe limba roll )... am mancat azi peste cu mujdei de usturoi, nu simteam nici miros de peste, nici de usturoi neutral e tare nasol... cu pepenele la fel... simteam ca e dulce si atat, nu gustul de pepene cesafac

temperatura axiala era mai devreme 36.8 neutral deci febra nu este... sper sa nu ajung si la stadiul ala k inseamna ca voi capia disperat mucii curg intr-o veselie, de sters nu mai suport sa ma sterg cu nimic (ca ma ustura) asa ca stau cu servetelele bagate efectiv in nari lol (mi-as baga O.B.-uri k am cateva si nu folosesc la menstra, dar mi-e sa nu ma desfigurez si cand imi vine hombrele sa nu ma recunoasca si sa raman la stadiul de aspiranta toata viata rotfl2 )


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#50 2010-06-20 20:43:13

bunea georgeta
Platinum member
De la: Prahova
Inregistrat: 2009-07-12
Mesaje: 22533
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Lavi   puss asa si trebuie , sa lenevesti toata ziua  ....pentru binele bebelusului

   Almi puss sa iti treaca raceala mai repede puss

    offtopic ana_maria puss , si eu am probleme cu net-ul .....

   Mika  puss ...referitror la candida ....vei merge  la dr. , zilele acestea?

   Chrys puss

   Eu nu stiu ce sa mai fac ..astazi este a 6 zi cand am dureri de cap insuportabile.....am inceput sa am si dureri de burta  ca de ciclon....

  LE: Almi , iti lipseste o doaga tie ....ob-uri in nas!!!!! chicot

Ultima oara a fost editat de bunea georgeta (2010-06-20 20:45:00)


Va rog nu ma citati!Ajutati-ma sa nu imi iau ban.Multumesc.

Offline

 

#51 2010-06-20 20:46:18

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

off geo` kram tie ce-ti spune inima si constiinta sa faci? nici nu stiu ce sa te sfatuiesc.. mie sincer imi pare rau ca am renuntat la duphaston cand am vazut test - in ziua 14 sad eu de-aia te sfatuisem sa mai astepti kram

LE: pai sunt bolnava la cap`geo... la propriu... am racit la cap rotfl2 mie imi lipseste o doaga cand nu am nimic si sunt sanatoasa... iti dai seama acum? mai devreme ma credeam Michael Jackson (cu masca la gura si la nas) rotfl2

LLE: ii ziceam mamei ca din asemanarea cu Michael Jackson, mi-ar placea sa seman cu el la conturile din banci rodnar

Ultima oara a fost editat de Almi Ingerash (2010-06-20 20:52:10)


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#52 2010-06-20 20:54:30

LaviG
Insomniac member
Inregistrat: 2009-08-13
Mesaje: 5631

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

almi insanatosire, e nasol sa fii racita vara  disperat

pupici la toate


Mamica fericita de bebe Raul Mihai din 8.11.2010 hjarta

Offline

 

#53 2010-06-20 20:56:58

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

ms lavi` kram si puss (pup cu masca pe nas si gura lol )
e nasol sa fii racita vara, dar cine raceste vara e om sanatos rotfl2

LE: eu ma retrag... merg sa bolesc in pat ... supa
pupici si somn usor tuturor kram

Ultima oara a fost editat de Almi Ingerash (2010-06-20 21:00:13)


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#54 2010-06-20 21:04:19

bunea georgeta
Platinum member
De la: Prahova
Inregistrat: 2009-07-12
Mesaje: 22533
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Almi , mie constiinta imi spune ca nu sunt insarcinata.....am continuat sa iau tratamentul...daca pana ma culc devine din ce in ce mai abundenta scurgerea , il intrerup.....Sotul meu , a fost prima persoana care mi-a spus sa nul intrerup tratamentul  si sa fac Beta in ziua a 14...dar in conditiile acestea nu am ce sa mai fac......Marti merge si el la Sp. Parhon sa se trateze de aceasta prolactina ..pe care o are foarte marita ....mie sa imi vina si sa imi treaca ciclonul si sa mergem sa vorbim cu doctora .....sa vedem ce spune.....cand o voi putea sa o iau  iar de la inceput  cu FIV-ul .......ma simt foarte rau , parca totusi astept sa sune telefonul si sa ma anunte ca testul de sarcina este pozitiv.......Sunt ferm convinsa ca voi reusi sa trec peste acest hop , dar imi trebuie timp.....in acelasi timp nu vreau sa imi plang prea mult  destinul pentru ca sanatatea mea sa nu o ia pe un fagas gresit....Psihic vreau sa fiu un om integru , pentru ca bebelusul meu sa aibe o mama sanatoasa......Poate la urmatorul FIV, voi plange de bucurie.....


Va rog nu ma citati!Ajutati-ma sa nu imi iau ban.Multumesc.

Offline

 

#55 2010-06-20 21:05:56

cris8
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 6960

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

buna fetele
eu am fost la mare weekendul asta, a fost suuuupeeerrrr, m-am bronzat, m-am odihnit, m-am relaxat smile

andreea nici nu imi pot imagina ce e in sufletul tau cand o vezi pe Maria, fii puternica in continuare asa cum ai fost atata timp, si gandeste-te doar la faptul ca in curand veti fi toti trei acasa, linistiti puss  puss

giorgi poate durerile de burtica prevestesc altceva, nu ciclonul... eu zic ca nu poti sti sigur 100% pana nu vine... puss  eu sper inca sa vad pe forum o mare veselie provocata de tine smile

coco ti-am mai spus, dar repet: ai o fetita minunata, e asa de frumoasa ca nu imi pot lua ochii de la ea, sa vezi ce bataie de cap iti va da cand va creste la cati admiratori va avea.. lol

mika puss puss imi pare tare rau de candida...poate nu e...ai simptome clare?

almi sa te faci bine repejor puss

chys, bucklucica, ana maria, madutu, nera, printe, smart, raluk, dunia, lavi puss puss
sper ca nu am ratat pe nimeni care e pe aici...


O lupta-i viata, deci te lupta...
Am fost binecuvantata! Doamne, multumim si te rugam, ajuta-ne in continuare! rugaciune
Are mama o fetitza frumusica foc hjarta

Offline

 

#56 2010-06-20 21:19:58

mirik
Insomniac member
Inregistrat: 2009-12-17
Mesaje: 7830

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Pup toate fetele  puss  puss  puss  puss  puss


Cea mai fericita mamica!!!
Cea mai frumoasa zi 28-XII-2010

Offline

 

#57 2010-06-20 21:26:57

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Almi seara buna si sanatate maxima  puss

Cris, sigur e candida  grater  grater ...nu vad motivele pentru care a reaparut  sad mi-a iesit in ianuarie la analiza de secretie, dar nu era asa prezenta ...si scapasem de ea....ciclonu nu vine  neutral

Lavi, Mirika  puss  puss


.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.