homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29-94


#1768 2010-07-01 18:14:43

Chrys
Sr. member
Inregistrat: 2010-04-22
Mesaje: 1435

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Pass....superbe cizmulitele....criminale smile  hjarta  hjarta  hjarta
Gata...acum chiar am plecat. Pupici puss


Nimic nu se termina pana in momentul in care te opresti sa mai incerci...

Offline

 



#1769 2010-07-01 18:16:51

passenger
Addicted member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 14356

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

mika, asa mi-a spus si mie, am si sunat cum am ajuns la camera de garda, dar eu nu aveam prioritate, erau acolo pacientele dansului si asteptau dinaintea mea,..   pe mine azi m-a vazut pt prima data.  smile 
wai si erau niste gravidute in ultima luna cred, aveau burtile imense...... am ramas socata de cat de mare poate creste o burta pe o fata relativ mica si slabuta  yikes 

garga, a fost foaaarte ok doc., mi-a placut mult de tot ! mi-a strans mana la plecare, gen "sper sa avem o colaborare buna"  lol   nu m-a intrebat absolut nimic de genul ce-i cu mine la aproape 20 s de sarcina umbland asa dupa medici lol , eu i-am spus doar ca am aflat ca doc. la care merg nu asista la nasteri si m-am panicat ca sunt a nimanui, asa i-am zis, si a ras si a zis ca spera ca mi-a trecut panica, pt ca nu face bine la bebe.  big_smile 
cand am ajuns, l-am sunat si a venit la parter in 5 min asa cum a spus, am asteptat, apoi a iesit si m-a chemat inauntru si a fost tare amabil, nu imi vine sa cred ca asa un medic renumit inca mai are atata rabdare si calm. big_smile
mi-a cercetat f atent dosarul,  mi-a facut o fisa acolo si mi-a spus sa mai fac inca 2 ( toxoplasmoza si listeria )  analize pt peste 3 sapt cand ne vedem, a zis ca de acum ar vrea sa ma vada la cabinet pt ca acolo are mai mult timp.
fff dragut si amabil,  tummenupp , eu imi faceam ganduri ca nu ma primeste fiind sarcina avansata, insa nici vorba, m-a luat din prima ca si cand as fi una dintre pacientele dansului, direct discutii despre ecografii, despre bebe, nu despre ce caut pe acolo  big_smile
a, si are o memorie fantastica . am vb la tel., iar azi cand am intrat imi zice SI pe nume si imi zice, "sunteti in 17sapt., nu? asa am retinut"   neutral

chrys, multumesc!  puss  asa model am si eu pt mine lol

Ultima oara a fost editat de passenger (2010-07-01 18:18:17)

Offline

 

#1770 2010-07-01 18:17:55

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Andreea, ce veste super!Sunteti aproape de plecare, presimt eu....puss Ce scumpa e...hjarta
Pass, da, am avut cicluri neregulate ani de zile...F frumoase hainute, iar cizmele sunt belea.Sa le poarte sanatos! puss


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#1771 2010-07-01 18:19:12

passenger
Addicted member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 14356

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

mersi mult, buck!
sunt mai mult botosei ca sunt subtiri, eu o sa ii pun in picioare prin casa cred, de fapt nici nu stiu, nu ma pricep deloc!!  lol

Offline

 

#1772 2010-07-01 18:28:24

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Pai daca au blanita pe interior eu zic ca-i poti pune si afara, ca oricum nu-l pui pe jos sa mearga...smile


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1773 2010-07-01 18:49:08

cocof
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-09-22
Mesaje: 6513

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Am neeeetttttt  bis  bis  bis  in sfarsit, dat trebuie, pe de alte parte sa plec acasa.
La un moment dat . la noi, a trasnit asa de tare, incat din mom ala am ramas fara net pana acum.
Nu am recuperat ciu cititul dar am vazut:
- filmulet delicios cu Mariuca mica care molfaie o suzeta. BRAVOOOOO  majoreta  majoreta  majoreta
- cizmulite superbe de bebe de Pass  hjarta  hjarta  hjarta
Eu sunt ca ala... nu citesc, ma uit doar la poze  big_smile
Trebuie in curand sa plec acasa, dar sper sa recuperez cand intru deseara in casa, ca astazi v-ati gasit sa vorbiti mult  yikes
Pupici  puss


mami de cocosel din 12.11.10 hjarta
sjuk    ...O POVESTE... ...DOUA POVESTI...

Offline

 

#1774 2010-07-01 18:55:18

gargarita
Moderator
Inregistrat: 2008-01-27
Mesaje: 28737

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

super Pass big_smile
macar tu ai o scuza buna ca nu-ti asista doc la nasteri. ma tenteaza si pe mine, nu stiu ce sa fac  cesafac

Offline

 

#1775 2010-07-01 19:22:04

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Pass, macar sa nasti usor, ca te descurci si cu asistenta, crede-ma...
puss Cocof


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#1776 2010-07-01 19:29:32

passenger
Addicted member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-10-16
Mesaje: 14356

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

garga, mai devreme am plecat, am intrat acum un pic, dar trebuie sa fug iar sa pregatesc ceva de mancare, revin dupa si vorbim, daca esti pe mess si mai bine sa nu tot facem off topic.   puss
mie una mi-a placut mult medicul si ma bucur ca am ajuns la spitalul ala  buga

buck, asa e !  kram  par  Doamne ajuta!

cocofan fara net   puss

fug, va pup pe toate, intru mai tarziu  puss  puss  puss

Offline

 

#1777 2010-07-01 19:46:43

mirik
Insomniac member
Inregistrat: 2009-12-17
Mesaje: 7830

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Hello!  wave

Risc ascazut la DT  dance  dance  dance  dance

Vaiii cu ce pofta suge Maria din suzi  applause  applause  applause  applause .Se fac progrese serioase  rugaciune  rugaciune  rugaciune

Nu mai dati cu biciul in mine ca maine dim va pun poze cu sunca mea  tongue


Cea mai fericita mamica!!!
Cea mai frumoasa zi 28-XII-2010

Offline

 

#1778 2010-07-01 19:48:52

ana-maria a.
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-05-22
Mesaje: 276

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

gata cu vopsitu ,a iesit suuper blondu meu


pup si eu :
crisele ,andrea si maria ,nera .garga,pass,talida ,timo,tt,mika,miri,priga,printe,almi,buck,time,smart,mylacik (bine ai venit la noi dar sa nu astepti mult  bebe ),ruxi
daca am uitat pe cineva ak numai stiu oricum ia uitati aici ce de pupici dau eu la fete  pusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspuss*pusspusspusspuss pusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspuss*pusspusspusspuss pusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspuss*pusspusspusspuss pusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspusspuss*pusspusspusspuss


L.E: cred k maine vine si la mine monstrul imputit si nesimtit si nesuferit si netrebnic  box  sm
ieri am avut cremy cu un piic de sange ca un chegulet sau mai bine zis ca un egg ...cum e samanta aceea din albusul de ou dar cu era cu sange nu mult asa cat unghia mica de la mana iar azi am avut creamy usor maronie si usoare dureri de burtica ,ca de cm  sad
eu ma duc pe afara
puss kram

Ultima oara a fost editat de ana-maria a. (2010-07-01 19:53:55)


..un copil este o binecuvantare de la Dumnezeu...  bebe
fac parte din alianta "  Pri gravida My gravida gravida gravida gravida Sm gravida gravida gravida gravida gravida TtAmAlPrinNe gravida gravida gravida ZaRaSa gravida gravida MoGeMiMad gravida "...si numai cu ajutorul lui doamne doamne voi iesi din alianta iar  bebe va veni anul acesta si la noi rugaciune

Offline

 

#1779 2010-07-01 20:08:56

mylacik
Hero member
De la: Slovacia
Inregistrat: 2010-06-30
Mesaje: 3883

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

ana-maria , puss poop la toate fetele pusspusspuss


http://www.fertilityfriend.com/home/Mylacik
21.05.2011 Mamica fericita de puiut Fabian !! hjarta hjarta Iti multumesc Doamne pentru minune !
bebe avem 3 anisori hjarta hjarta

Offline

 

#1780 2010-07-01 20:29:59

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

am dormit  cascat ...acum ma doare capul  bang  bang

Mirikule puss  bravooo  applause  applause  vezi ca este din ce in ce  mai bine?  majoreta  majoreta

nu le-am anuntat pe fete, te-am lasta pe tine sa dai vestea fetelor  wink ...eu doar le-am pregatit

Ultima oara a fost editat de mikado (2010-07-01 20:31:15)


.

Offline

 

#1781 2010-07-01 20:30:41

gargarita
Moderator
Inregistrat: 2008-01-27
Mesaje: 28737

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

ana-maria  puss

pass, cand poti tu vorbim pe mess, eu sunt aprope tot timpul, dar pe invisible

Offline

 

#1782 2010-07-01 21:27:14

cocof
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-09-22
Mesaje: 6513

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Ahaaaa am citit din urma
Talida, felicitari pentru bebe !!!! majoreta
Mylacik, bine ai venit !!! Si sa treci repede la mamici  goodluck
Priga, super dulce ginerele meu .... stie el ce stie  wink
Camelia, sa-ti traiasca putica !!!!! La mai mare !  majoreta
Mika, pai daca tu, cand intri la retete, o iei razna, noi ce crezi ca facem cand vedem retetele tale ???????????????????
Mirik, oooooo petrecereeeee  partydance  partydance  partydance  dance  dance  dance  dance  dance  dance  dance  dance  dance  dance  happy  happy  happy  happy  happy  happy  happy  happy  happy  happy  happy BRAVOOOOOOOOOOO
Ana, sa-ti traiasca blondul !!!!
Garga si tu vrei sa schimbi medicul?
Passuc, bravo ca ti-a mers bine astazi la spital !!! O sa nasti unde doresti si cu cine doresti  dance  dance  dance


De o ora nu s-a mai scris nimic...unde sunteti toate ?

Ultima oara a fost editat de cocof (2010-07-01 21:28:01)


mami de cocosel din 12.11.10 hjarta
sjuk    ...O POVESTE... ...DOUA POVESTI...

Offline

 

#1783 2010-07-01 21:31:50

gargarita
Moderator
Inregistrat: 2008-01-27
Mesaje: 28737

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

coco, eu n-as schimba medicul ca sunt multumita de el. dar spitalul e de groaza  cesafac
si am avut ocazia sa vad cum arata saloanele si la universitar si la filantropia, de-aia ma incanta ideea. dar mi-as lua medicul cu mine la filantropia daca as putea big_smile

Offline

 

#1784 2010-07-01 21:39:27

smart lady
Addicted member
Inregistrat: 2009-10-21
Mesaje: 10362

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

bon soir  gagici puss

Miricu  applause  bis  pai cum fata , intri tu si ne dai asa veste buina fara sa dai de beut? rusinica  spranceana . Eu te cred criza criza dar puteai sa dai si tu asa o bere mioca de-aia la 330 ml macar
spranceana

Pass ce botosei minunati hjarta

Andre applause pentru Maria cea isteata si maine asteptam filmuletul in care suge frumusel din biberon majoreta

deci eu nu sunt zgarcita deci luati d-aci  drink  drink  drink  drink  drink


Mami mandra de Alexandru nazdravan- 4 ani +

Offline

 

#1785 2010-07-01 21:40:31

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

Cocofan  puss  par o iau razna de pofta  drool ....si ma oftic ca , la cate idei am, multe chestii nu prea le gasesti asa usor la noi si mai trebuie sa ma si abtin ca iar il ingras pe la meu  chicot
Tu cum te simti, esti bine nu?

Garga asa rau arata universitarul?...cred ca mai rau ca bucur nu arata...urasc spitalele  disperat


.

Offline

 

#1786 2010-07-01 21:41:47

gargarita
Moderator
Inregistrat: 2008-01-27
Mesaje: 28737

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 29

mika, nu stiu cum arata Bucur dar la universitar e nasol sad

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.