homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30-115


#2167 2010-07-26 11:47:28

smart lady
Addicted member
Inregistrat: 2009-10-21
Mesaje: 10362

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

gargarita a scris:

LE imi omor motanul  diablo  s-a urcat in dulap si a aruncat pe jos de la ditamai inaltimea tensionometrul si apartul de tuns ca nu avea loc de ele  disperat

lol


Mami mandra de Alexandru nazdravan- 4 ani +

Offline

 



#2168 2010-07-26 11:48:01

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Gargarita  puss  par  ce motan poznas ai  chicot

CameliaMaria e sufletul Andreei smile  nici in gluma nu as spune asta ...stiu ca ai vrut sa fie o gluma dar........

Ultima oara a fost editat de mikado (2010-07-26 11:48:45)


.

Offline

 

#2169 2010-07-26 12:01:44

tymoteea_18
Sr. member
De la: Oradea
Inregistrat: 2010-06-08
Mesaje: 1131

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Wai fetele ma uitam la niste poze cu pesti si m-a lovit o pofta de peste cu sos tomate in conserva de abia astept sa ajunga acasa sa merg a magazin si sa infulec.

Aseara a sunat unu de la pizza la usa noastra (normal gresile nr. apartamentului) si cand m-a lovit un miros de pizza a trebuit sa imi comand si eu, eram in stare sa sun la vecinu sa imi dea si mie. Sambata vecina de deasupra facea sarmale, care mie nu imi plac, dar sa nu mai vrb ca mirosul ala de "proaspat preparat" ma scoatea din minti asa ca am umplut casa cu alt miros de mancare ca deja imi curgeau balele in geam  rotfl2

In concluzie, ma omoara mirosurile de ma scot din casa


Avem o minune de  bebe Luca Alexandru (16.03.2011)

Bebe Daniel Fabian ne-a intregit familia (08.07.2013)

Offline

 

#2170 2010-07-26 12:02:20

camelia83
Sr. member
De la: cluj napoca
Inregistrat: 2010-04-02
Mesaje: 1858

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Era o gluma Mika chicot .Stiu ca Andreea e topita dua ea, si oricare o sa fim la fel
Garga mersi mult, sotul meu ma incurajeaza si zice ca poate am mancat eu mai mult cand am fost la mare si nu prea am avut mese regulate, acum om vedea.Tu ai mai pus ceva pe tine?sau tot asa slabanoaga esti  chicot


cea mai iubita mamaruta
Mara Irina  hjarta

Offline

 

#2171 2010-07-26 12:04:50

gargarita
Moderator
Inregistrat: 2008-01-27
Mesaje: 28737

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

tymo, saraca de tine  rotfl

vezi sa nu fie ton pestele.

came, slabanoaga nu mai sunt de cand eram copil  tongue  da, am inceput sa pun si eu, de vreo 3 saptamani pun cate putin dar sigur  chicot

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2172 2010-07-26 12:06:46

tymoteea_18
Sr. member
De la: Oradea
Inregistrat: 2010-06-08
Mesaje: 1131

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

gargarita a scris:

tymo, saraca de tine  rotfl

vezi sa nu fie ton pestele.

came, slabanoaga nu mai sunt de cand eram copil  tongue  da, am inceput sa pun si eu, de vreo 3 saptamani pun cate putin dar sigur  chicot

ms ca mi-ai spus

si ca tot am vrb de pizza mai bag o felie  rotfl

Ultima oara a fost editat de tymoteea_18 (2010-07-26 12:10:03)


Avem o minune de  bebe Luca Alexandru (16.03.2011)

Bebe Daniel Fabian ne-a intregit familia (08.07.2013)

Offline

 

#2173 2010-07-26 12:11:29

daenarys
Vizitator

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

gargarita a scris:

cmin a scris:

Neata fetele  puss  puss  puss
Eu inca nu ma pot trezi cum trebuie ...desi sunt de o ora jumate la munca ...  lol

apropo de laboratoare ... ce parere aveti de lotus medica?

mi-au parut cam dubiosi... nu stiu cat de bine lucreaza analizele, deci nu la asta ma refer, dar clinica de la P-ta sudului asta mi-a inspirat...
maine poti face si testul din urina daca vrei. de ce sa nu poti face daca recoltezi pt urocultura...

dae
asa-i cum zice Printe, Pap nu fac in rest fac de toate, chiar si analize ginecologice. deci daca ai nevoie de examen de secretie, culturi, fara nici o problema.

Neruca
si Almi, doua frumoase smile

aliy
, te duci tot de dimineata, sigur iti recolteaza. sa ai echo si tot dosarul la tine

came, iubita, nu ai luat asa mult in greutate pana acum. problema ar fi daca s-ar mentione ritmul de +3kg/2saptamani dar nu cred, probabil ca o sa se echilibreze.

pup toate fetele  puss  par

ms frumos garga,tu zici ca e de incredere laboratorul?

 

#2174 2010-07-26 12:12:31

mirik
Insomniac member
Inregistrat: 2009-12-17
Mesaje: 7830

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Eu abia acum am realizat ca am uitat sa va spun buna dimineata desi v-am citit de la prima ora, chiar si noaptea trecuta pana pe la 4  bang
Eu mi-am luat concediu de odihna azi ca sunt varza  bang de la nervii de ieri ma doare capul in continuu, nici nu m-a lasat sa dorm  grater .Acum vecinii mei isi darama apartamentul  bang deci o perioada minunata.

Tymo eu ii multumeam tipului pentru promptitudinea cu care a livrat comanda si ii lasam si un bacsis gras iar vecinii isi comandau ei alta  big_smile

Garga dar ce ai cu bietul motanas?Tu daca nu ai loc de ceva nu il dai la o parte?  lol

Andreea eu in locul tau le-as spune ca ma bucur ca o sa vina sa aiba grija de Maria si i-as intreba in ce zona vor sa isi inchirieze apartamentul  tongue


Eu azi daca o sa fiu in stare o sa fac o ciorbita de vacuta  drool

Ultima oara a fost editat de mirik (2010-07-26 12:20:55)


Cea mai fericita mamica!!!
Cea mai frumoasa zi 28-XII-2010

Offline

 

#2175 2010-07-26 12:17:58

gargarita
Moderator
Inregistrat: 2008-01-27
Mesaje: 28737

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

dae, da, sunt de incredere. daca esti din Buc, analize ginecologe recolteaza doar in Grozovici (unde au si laboratorul) si doar martea dimineata.

miri, ce bine ca ti-ai luat concediu. acum rasfata-te  tummenupp

ma dispera motanul pentru ca are obiceiul sa-si faca "cuib". adica racaie cu labele chiar daca e ceva acolo chiar daca nu, ca sa-si "aranjeze locul". eventual maseaza bineee de tot ca sa fragezeasca locul  roll

Offline

 

#2176 2010-07-26 12:19:47

daenarys
Vizitator

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

garga,da sunt din bucuresti.pt.analize ginecologice ma duc la micomi eu in general.caut un laborator in care sa am incredere pt.niste analize pe care trebuie sa le faca sotul si trebuie sa imi dozez si eu prolactina.

ms frumos pt.sfaturi puss

 

#2177 2010-07-26 12:25:38

rruxxy
Platinum member
Inregistrat: 2008-11-17
Mesaje: 15354

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Da Mika, am sters pozele sad nu am vrut dar decat sa se intample ceva....
O sa mai pun poze dar le voi tine putin timp si bineinteles ca va anunt smile

Offline

 

#2178 2010-07-26 12:32:24

gargarita
Moderator
Inregistrat: 2008-01-27
Mesaje: 28737

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

pt putin dae. te poti duce cu toata increderea la Synevo.

Offline

 

#2179 2010-07-26 12:32:50

cocof
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-09-22
Mesaje: 6513

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Netaaaaaa  happy
Almi + Nera , sunteti niste frumoase !!! Ce frumoasa intalneala ati avut !!!
Almi, la cat mai multe si placute x-uri    tummenupp  tummenupp  tummenupp
Camelia, nu te stresa cu Kg. Si eu am pus in concediu , intr-o saptamana 3 kg. si saptamana trecuta am dat jos 2,5 kg. Intrasem si eu in panica, dar se pare ca organismul tinde spre propriul echilibru fara prea multe eforturi.
GArga, ce motan  rotfl
Mika, umblareata mai esti, imi cam faci pofta !!!
Myla, mama lor de urati  punish  Tinem pumnii pentrudata viitoare si nu uita ca fiecare luna te aduce mai aproape de bebicul tau !!!! goodluck  goodluck  goodluck
Printe, mai ai putin si  te caraibiesti  lol  Vei putea sa intri de acolo , sa ne mai dai si noua un semn , cava ? ......Si sa pui poze exotice  drool  drool .....
Ruxxy si eu cred ca pui pe tine Kilogramele pe care organismul tau este setat sa le ia (asta , bineinteles, in conditiile in care mananci normal, nu pentru doi ), indiferent daca iei sau nu vitamine.
Cmin, bafta la urmatoarea testare si poti incerca un test de sg. ca ai 10 zile de la ov.  goodluck  goodluck  goodluck ceea ce nu stii precis, este daca a avut loc impantarea sau nu..
Smartulica, sa inteleg ca luna asta a fost ultima luna de repetitii ??? Din august, back in business ?
Andreea, pupam mult Mariuca cuminte  hjarta
Modruxi, asteptam testul ++++. Nu trebuie sa ai stari speciale ca sa fii  gravida , la mine exact in luna fara stari / simtome a fost sa fie...
Camy, voi nu va incumetati sa plecati nicaieri in vacanta ?
Tymo, ca sa-i faci cu poftele astea  drool  drool
Mirikutz, sa-ti priasca concediul si sa te odihnesti  puss  puss
Pupacesc in continuare tot ceea ce nu am pupacit in mod explicit  puss  puss  puss


mami de cocosel din 12.11.10 hjarta
sjuk    ...O POVESTE... ...DOUA POVESTI...

Offline

 

#2180 2010-07-26 12:36:32

dirida
Insomniac member
Inregistrat: 2009-11-02
Mesaje: 5207

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

da coco mai am putin  cesafac
am un morcov cat casa.
colega de care va spuneam ca a plecat deja a lasat un offline sefului meu si a zis ca a ajuns cu bine dar ca e dezamagita de cazare ...cica ar fi f modesta dar n-a detaliat...oare ce =o fi vrut sa spuna?

da, o sa am net acolo insa e dif de fus orar de 6 ore fata de romania. Dar o sa pot posta pe forum cand o sa am timp si sa pun si poze


Doamne, te rog, fa o minune si pentru noi!

Offline

 

#2181 2010-07-26 12:40:58

modruxi
Full member
Inregistrat: 2010-06-29
Mesaje: 575

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

cocof sarumina ptr incurajari dar nu stiu de ce am sentimentul ca nu a mers nici luna asta si sint fff degajata nu ma mai stresez poate din cauza faptuli ca mai vb cu voi si vad ca nu sint singurica  chicot  puss


Speranta moare ultima smile                           http://www.fertilityfriend.com/home/2fe7bf

Offline

 

#2182 2010-07-26 12:48:03

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Cocofan  puss  par  eu una m-am saturat de plimbarici...am chef sa stau acasa sa lenevesc  chicot

Printe  goodluck  sa te intorci cu bine si sa ne mai dai si noua cate un semn  smile

Mirik pai merita mai sa te enervezi?....punele si tu la spate ca nu iti fac bine  puss  si profita de zilele de concediu

Came stiu ca era o ,,gluma" doar ca nu era prea reusita  smile


.

Offline

 

#2183 2010-07-26 12:57:22

LaviG
Insomniac member
Inregistrat: 2009-08-13
Mesaje: 5631

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

happy neata fetelor

Almi si Nera sunteti ff frumoase, ce bine de voi ca v-ati intalnit big_smile

Mirik ti-am vazut burtica, fff frumoasa , se contureaza hjarta la mai mare pusspuss

Andreea pupici Mariei pusspuss

Modruxi  goodluck sa fie bebe pusspuss

am mai vrut sa scriu dar nu ma tine memoria  dumbom

pupici la toateeeeee


Mamica fericita de bebe Raul Mihai din 8.11.2010 hjarta

Offline

 

#2184 2010-07-26 12:59:04

mylacik
Hero member
De la: Slovacia
Inregistrat: 2010-06-30
Mesaje: 3883

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

cocof multumesc mult pusspuss bebele ce face?


http://www.fertilityfriend.com/home/Mylacik
21.05.2011 Mamica fericita de puiut Fabian !! hjarta hjarta Iti multumesc Doamne pentru minune !
bebe avem 3 anisori hjarta hjarta

Offline

 

#2185 2010-07-26 12:59:16

cocof
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-09-22
Mesaje: 6513

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Printe, bine ca vom puta comunica !! O sa-ti priasca iesirea asta, sunt convinsa !!!
Mika, lasa ca ai timp de leneveala la toamna cand va ploua si va fi urat in WK  visslar


mami de cocosel din 12.11.10 hjarta
sjuk    ...O POVESTE... ...DOUA POVESTI...

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.