homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30-46


#856 2010-07-13 15:36:12

modruxi
Full member
Inregistrat: 2010-06-29
Mesaje: 575

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

ce liniste??? nustiu  supa  nu mai zice nimeni nimic?? fetele va luat somnu?? trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon  trombon haideti umpic de vorbarie drink  partydance  happy  happydance va  puss pe toate poate va treziti chicot


Speranta moare ultima smile                           http://www.fertilityfriend.com/home/2fe7bf

Offline

 



#857 2010-07-13 15:38:54

smart lady
Addicted member
Inregistrat: 2009-10-21
Mesaje: 10362

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Eu m-am trezit sa savurez cafeaua Mikai . Da' tot n-am rezolvat problema cu chioraitu' matelor . Mika ma rezolvi cu asta ? chicot

MIka poate poate nedormitul asta o avea el vreo cauza... stiu eu cu tot cu OPK negativ si graficul Talidei (care sper ca n-a patit nimic de n-a mai intrat cesafac) goodluck


Mami mandra de Alexandru nazdravan- 4 ani +

Offline

 

#858 2010-07-13 15:40:52

modruxi
Full member
Inregistrat: 2010-06-29
Mesaje: 575

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

smart lady a scris:

gargarita a scris:

asta e un fel de "zilnic in fiecare zi"  chicot

lol ce expresii "a la vanghelie" mai lansez lol

Chrys asa, sa le declaram moarte lulelelor  sm sa ne lasam si sa nu ne mai apropiem de ele goodluck . Chiar asa cum i-o fi venit primului fumator ideea sa le bage in gura??? nustiu

Mika fa si mie una te rog ca tare as mai bea drool
Eu inca nu ma scol la ora aia sa maninc , daaarrr sunt pe drumul cel bun chicot

Buck n-ai si tu pile la canalul ala sa nu mai dea vreme proasta? chicot

dar vremea e frumoasa la mare cald(zapuseala) soare de ieri nu mai poua  happy


Speranta moare ultima smile                           http://www.fertilityfriend.com/home/2fe7bf

Offline

 

#859 2010-07-13 15:44:52

smart lady
Addicted member
Inregistrat: 2009-10-21
Mesaje: 10362

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Pai atunci asa sa ramana  majoreta


Mami mandra de Alexandru nazdravan- 4 ani +

Offline

 

#860 2010-07-13 15:51:26

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Smartuc te servesc cu o portie de sarmalute facute de mami meu...ca am fost lenesa zilele astea si prin  frigider sufla vantul...poate reusesc azi sa merg sa cumpar cate ceva , desi n-as manca decat fructe  smile

din cauza caldurii nu am reusit sa dorm...daca dau drumul la aer incep sa stranut si sa-mi curga nasul...alta cauza nu vad  wink desi am dormit cu geamul deschis nimic frate...e sauna  disperat

vreau la mare  wink

Ruxy tu esti la mare?


.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#861 2010-07-13 15:53:51

smart lady
Addicted member
Inregistrat: 2009-10-21
Mesaje: 10362

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

drool n-am mai papat sarmale de la Paste sad

Eu nu pot sa dorm cu geamul deschis ca stau la et 1 si se aude tot de afara . Si cu AC-ul la fel , stranut si ma doare spatele si gatul imediat. Creca batranetea isi spune cuvantul chicot


Mami mandra de Alexandru nazdravan- 4 ani +

Offline

 

#862 2010-07-13 15:56:33

modruxi
Full member
Inregistrat: 2010-06-29
Mesaje: 575

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

mikado a scris:

Smartuc te servesc cu o portie de sarmalute facute de mami meu...ca am fost lenesa zilele astea si prin  frigider sufla vantul...poate reusesc azi sa merg sa cumpar cate ceva , desi n-as manca decat fructe  smile

din cauza caldurii nu am reusit sa dorm...daca dau drumul la aer incep sa stranut si sa-mi curga nasul...alta cauza nu vad  wink desi am dormit cu geamul deschis nimic frate...e sauna  disperat

vreau la mare  wink

Ruxy tu esti la mare?

da din constanta  si ca sa va fac in ciuda chicot  este un timp de plaja un soare pe cer si apa e calda ca la noi a plouat vro citeva zile si apa e super  big_smile acum nu ma bateti ca spun numai adevaru rotfl2  puss


Speranta moare ultima smile                           http://www.fertilityfriend.com/home/2fe7bf

Offline

 

#863 2010-07-13 15:56:59

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Smart, nu am ce sa fac cu vremea.Acum e un nor de zici ca vine potopul, s-a intunecat si in casa...grater...Sper sa nu mai ploua sa pot sa mai misc si eu cate ceva ca mai am de facut aranjamente pe cand vine al meu...WC-ul arata maine 80% sanse sa ploua, iar de joi deloc...sper sa fie asa, macar de joi sa nu fie nimic...
Mika puss
Modruxi, nu vreau sa te contrazic ca nu am fost azi la plaja, dar sincer e cand innorat cand soare.Si in plus e invazie de niste bazdaganii gri care zboara, de azidimi cred ca am maturat vreo mie...grater

Ultima oara a fost editat de bucklucica (2010-07-13 15:58:52)


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#864 2010-07-13 15:59:56

modruxi
Full member
Inregistrat: 2010-06-29
Mesaje: 575

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

bucklucica a scris:

Smart, nu am ce sa fac cu vremea.Acum e un nor de zici ca vine potopul, s-a intunecat si in casa...grater...Sper sa nu mai ploua sa pot sa mai misc si eu cate ceva ca mai am de facut aranjamente pe cand vine al meu...WC-ul arata maine 80% sanse sa ploua, iar de joi deloc...sper sa fie asa, macar de joi sa nu fie nimic...
Mika puss

sa nu trimiti ploaia la mine chicot ca la mine e tare frumos puss daca vrei iti trimit eu soarele rotfl2


Speranta moare ultima smile                           http://www.fertilityfriend.com/home/2fe7bf

Offline

 

#865 2010-07-13 16:01:05

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Ruxy acum mi-am adus aminte ca ai zis ca esti din Constanta  smile  nu stiam de ce stai pe forum cand totul este asa frumos cum spui , asa sa ne faci noua in ciuda ...lasa ca te prindem noi la cotitura  chicot

Buck, mai pune si tu poze in album cu Eric mumosul, fitosul  hjarta  hjarta


.

Offline

 

#866 2010-07-13 16:02:08

modruxi
Full member
Inregistrat: 2010-06-29
Mesaje: 575

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

bucklucica a scris:

Smart, nu am ce sa fac cu vremea.Acum e un nor de zici ca vine potopul, s-a intunecat si in casa...grater...Sper sa nu mai ploua sa pot sa mai misc si eu cate ceva ca mai am de facut aranjamente pe cand vine al meu...WC-ul arata maine 80% sanse sa ploua, iar de joi deloc...sper sa fie asa, macar de joi sa nu fie nimic...
Mika puss
Modruxi, nu vreau sa te contrazic ca nu am fost azi la plaja, dar sincer e cand innorat cand soare.Si in plus e invazie de niste bazdaganii gri care zboara, de azidimi cred ca am maturat vreo mie...grater

vezi sa nu-ti intre in casa ca miros orimil wow  stiu si aici sint


Speranta moare ultima smile                           http://www.fertilityfriend.com/home/2fe7bf

Offline

 

#867 2010-07-13 16:03:53

smart lady
Addicted member
Inregistrat: 2009-10-21
Mesaje: 10362

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Ce ganganii Buck? Valeu mie mi-e frica de gongi cesafac si scarba deopotriva . Deci creca stati in colturi opuse ale Ctei. Sa intrati zilnic sa ne spuneti cum stat treaba da? Ete cum aflam noi starea vremii pe plaja pe de-a moca chicot


Mami mandra de Alexandru nazdravan- 4 ani +

Offline

 

#868 2010-07-13 16:05:48

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Uite ma duc sa fac o poza sa vedeti ce ganganii scarboase...yacs...
http://forum.anticonceptionale.ro/uploads/thumbs/19366_dsc05520.jpg

Ultima oara a fost editat de bucklucica (2010-07-13 16:15:56)


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#869 2010-07-13 16:06:46

modruxi
Full member
Inregistrat: 2010-06-29
Mesaje: 575

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

mikado a scris:

Ruxy acum mi-am adus aminte ca ai zis ca esti din Constanta  smile  nu stiam de ce stai pe forum cand totul este asa frumos cum spui , asa sa ne faci noua in ciuda ...lasa ca te prindem noi la cotitura  chicot

Buck, mai pune si tu poze in album cu Eric mumosul, fitosul  hjarta  hjarta

sint de munca azi ca lucrez o zi cu o zi 10-21 da miine daca e tot asa partydance  happy la plajaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!! rotfl2


Speranta moare ultima smile                           http://www.fertilityfriend.com/home/2fe7bf

Offline

 

#870 2010-07-13 16:14:38

Chrys
Sr. member
Inregistrat: 2010-04-22
Mesaje: 1435

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Mika...puss sau Mikulici cum imi place mie sa-ti spun wink Ma inviti si pe mine la sarmalutze? big_smile Direct si pe fata....dar sunt atat de nemancata...de vreo 2-3 saptamani ma chinui cu cateva kg sa scap de ele.

Smart...o sa le invingem...eu stiu sigur ca pot ca nu e prima data cand le las. Tu cand pleci la mare?????

Garga...imi pare rau ca-ti este rau "zilnic in fiecare zi" :0 Sper sa scapi cat mai repede de starile astea.

Fetele care stati la mare....cata invidie am pe voi.....marea e dragostea mea....abia astept sa plec si eu.Anul asta n-am apucat deloc sa merg la plaja....si nici nu mai apuc pana plec smile

Ruxi,Buck puss


Nimic nu se termina pana in momentul in care te opresti sa mai incerci...

Offline

 

#871 2010-07-13 16:17:12

bucklucica
Hero member
Inregistrat: 2009-01-26
Mesaje: 4683

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Chrys puss Cand vrei sa vii la noi?


Eric 3 ani si 7 luni
Nicholas, fratior de Eric, posesor de 3 dinti...

Offline

 

#872 2010-07-13 16:18:26

smart lady
Addicted member
Inregistrat: 2009-10-21
Mesaje: 10362

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Chrys pe 18 am plecat la bucuresti la pretena mea cea mai buna sa papam o pizza acolo , facem ceva nani si la 4-5 dimi dezertam la mare si dimineata pe 19 la maxim 8 speram sa fim pe plaja happy

Va las gagici , plec si eu acasa puss


Mami mandra de Alexandru nazdravan- 4 ani +

Offline

 

#873 2010-07-13 16:18:26

modruxi
Full member
Inregistrat: 2010-06-29
Mesaje: 575

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

smart lady a scris:

Ce ganganii Buck? Valeu mie mi-e frica de gongi cesafac si scarba deopotriva . Deci creca stati in colturi opuse ale Ctei. Sa intrati zilnic sa ne spuneti cum stat treaba da? Ete cum aflam noi starea vremii pe plaja pe de-a moca chicot

e da asa crezi tu ca e moca dar cind vi pe18 te caut si-ti fac nota de plata rotfl2 si o caut si pe buck si ii impartim ca ea nu poate sa umble ca are bebe mic  chicot  e si uite cum facem bani stind  happydance  rotfl  puss


Speranta moare ultima smile                           http://www.fertilityfriend.com/home/2fe7bf

Offline

 

#874 2010-07-13 16:20:41

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica- 30

Chrysulici te astept la sarmalute, sunt tare bune nu sunt grase sunt gustoase  drool este singura mancare care nu o fac eu acasa , cand am pofta dau repede comnada la mama  smile
lasa ca ajungi tu in Corfu...sa vezi acolo mare , apa curata nu o sa vrei sa mai pleci ..ma gandeam si eu la o Grecie...dar in acelasi timp as vrea sa vad si ceva nou...ma documentez pentru Muntenegru  smile

Smart  wave  si pofta buna

Buck ce nesuferite ganganii  sad

Ultima oara a fost editat de mikado (2010-07-13 16:22:22)


.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.