homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Putin ajutor, va rog! Surpriza...


#1 2010-07-22 12:19:25

dulcik21
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-29
Mesaje: 218

Putin ajutor, va rog! Surpriza...

Buna fetelor!

Duminica e ziua sotului meu si as vrea sa-i fac o surpriza ceva mai speciala. Asa ca m-am gandit sa scriu pe hartiute chestii pe care o sa i le fac in ziua respectiva pentru a-l alinta, gen "Masaj la talpi". El va trebui sa traga cate o hartiuta in diverse ore ale zilei. Am gasit pe net ideea asta, doar ca sunt cam in pana de idei si nu stiu ce as putea scrie pe hartiute. Puteti sa-mi dati cateva idei? Vreau sa se simta special in ziua aia...din toate punctele de vedere!

Va multumesc anticipat pentru ajutor!  puss


Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!  smile

Offline

 



#2 2010-07-22 12:34:19

april sunset
Insomniac member
De la: Paradisul femeilor
Inregistrat: 2008-12-28
Mesaje: 9632

Re: Putin ajutor, va rog! Surpriza...

faina surpriza smile
gandeste-te ce ti-ar placea sa faci cu el si vor veni ideile. o baie cu spuma si lumanarele + sampanie tongue , un masaj erotic (asta incluzand o tinuta mai speciala) sau unul obisnuit (sa-l mai si dezamagesti asa putin chicot ), o "cina" in doi (el legat la ochi in pat si tu sa-l umpli de bunatati pe care sa le mananci apoi)...ce perversa sunt in dimineata asta lol sau chiar o cina pe bune, sa-i gatesti ceva ce stii ca-i place foarte mult, iar masa s-o aranjezi intr-un mod mai deosebit (2 lumanari mari si rosii, farfurii albe, servetele tot rosii etc).
cam astea sunt ideile mele deocamdata. oricum, ai ceva de umblat dupa "materiale" si de aranjat apoi, dar bucuria sotului cred ca va merita orice efort.
cat despre biletele, nu trebuie sa scrii mare lucru, chiar e indicat sa fie cat mai putine indicii ca sa fie cu adevarat suprins


bebe V., soarele si luna

Offline

 

#3 2010-07-22 12:37:48

alinda
Diamond member
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 55441

Re: Putin ajutor, va rog! Surpriza...

poti sa-i ascunzi cadoul si pe o parte din biletele sa-i dai indicii asupra locului in care se afla smile


"I am the Lizard King, I can do anything."- Jim Morrison

Offline

 

#4 2010-07-22 12:54:37

dulcik21
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-29
Mesaje: 218

Re: Putin ajutor, va rog! Surpriza...

Imi place ideea cu masajul erotic big_smile O sa fie foarte surprins, mai ales ca nu i-am mai facut pana acum! Ms!


Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!  smile

Offline

 

#5 2010-07-22 12:58:05

april sunset
Insomniac member
De la: Paradisul femeilor
Inregistrat: 2008-12-28
Mesaje: 9632

Re: Putin ajutor, va rog! Surpriza...

sau un dans provocator mai poti incerca


bebe V., soarele si luna

Offline

 

 Publicitate


loading...

#6 2010-07-22 13:01:23

dulcik21
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-29
Mesaje: 218

Re: Putin ajutor, va rog! Surpriza...

lol Sunt varza la dans!


Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!  smile

Offline

 

#7 2010-07-22 13:06:09

april sunset
Insomniac member
De la: Paradisul femeilor
Inregistrat: 2008-12-28
Mesaje: 9632

Re: Putin ajutor, va rog! Surpriza...

ok, atunci asta iese de pe lista  lol


bebe V., soarele si luna

Offline

 

#8 2010-07-22 13:12:03

green_fairy
Platinum member
De la: undeva...
Inregistrat: 2006-03-11
Mesaje: 19228

Re: Putin ajutor, va rog! Surpriza...

alinda a scris:

poti sa-i ascunzi cadoul si pe o parte din biletele sa-i dai indicii asupra locului in care se afla smile

rotfl2  asa mi-a facut sotzoiul si m-am apucat de bocit ca nu reuseam sa gasesc cadoul...da a formulat si el niste indicii pe bilete ...trecea ziua pana gaseam  lol


partydance Si-mi vine cateodata s'arunc cu grijile, problemele, cu mainile sus in aer...Si-mi place cateodata sa infrunt necazurile, stresul, gandurile cu mainile sus in aer  partydance

Offline

 

#9 2010-07-22 13:17:41

april sunset
Insomniac member
De la: Paradisul femeilor
Inregistrat: 2008-12-28
Mesaje: 9632

Re: Putin ajutor, va rog! Surpriza...

green_fairy a scris:

alinda a scris:

poti sa-i ascunzi cadoul si pe o parte din biletele sa-i dai indicii asupra locului in care se afla smile

rotfl2  asa mi-a facut sotzoiul si m-am apucat de bocit ca nu reuseam sa gasesc cadoul

lol
dar totusi e de apreciat...inseamna ca s-a chinuit mult sa formuleze daca nu ai gasit din prima lol


bebe V., soarele si luna

Offline

 

#10 2010-07-22 13:28:58

LadyPink
Platinum member
De la: el din brate
Inregistrat: 2008-12-20
Mesaje: 15368
Site

Re: Putin ajutor, va rog! Surpriza...

alinda a scris:

poti sa-i ascunzi cadoul si pe o parte din biletele sa-i dai indicii asupra locului in care se afla smile

Asa i-am facut unei prietene de ziua ei. Eram la Breaza, i-am dat biletelul de start cu primul indiciu si apoi am plasat inca vreo 3 prin toata curtea, cu indiciile de rigoare. Se impotmolise spre final dar pana la urma l-a gasit (cu un pic de ajutor din partea noastra tongue). A fost tare dragut

Offline

 

#11 2010-07-22 13:29:00

dulcik21
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2007-06-29
Mesaje: 218

Re: Putin ajutor, va rog! Surpriza...

lol


Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!  smile

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.