homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Logest vs. Karissa


#1 2010-09-02 20:45:08

Amaranth
New member
Inregistrat: 2010-03-11
Mesaje: 16

Logest vs. Karissa

Am auzit ca e acelasi lucru... Cei de la planning din Cluj mi-au recomandat Karissa, insa cand am ajuns in Brasov cei de la cabinetul de aici mi-au spus ca Logest contine aceleasi substante numai ca ar fi mai calitativ (dpdv excipienti etc).

In fine, ideea e ca am trecut de doua luni la Logest, si aseara am luat pastiluta pe la ora 22:30, iar pe la ora 2-3 noaptea am avut varsaturi... M-am tot gandit daca apucase sa se absoarba, dar ca sa fiu sigura am mai luat o a doua pastiluta azi-dimineata pe la 12:30 (ora mea normala e intre 11 seara-2 noaptea). Sper ca inca sunt protejata lol

Si acum urmeaza intrebarea: acum vreo 5 luni, cat inca luam Karissa, am uitat o pastiluta.. si am pastrat-o, exact pentru situatii de genul asta cand trebuie sa iau doua. Are ceva daca iau intr-o zi Karissa in loc de Logest? (ca sa inlocuiesc pastiluta de azi)

Ultima oara a fost editat de Amaranth (2010-09-02 20:53:54)

Offline

 



#2 2010-09-02 21:16:49

daenarys
Vizitator

Re: Logest vs. Karissa

eu zic ca poti smile

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.