homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Sarcina in prima luna pozitionata aproape de col


#1 2010-09-07 08:35:47

simona.elisa
Full member
Inregistrat: 2010-09-07
Mesaje: 342

sarcina in prima luna pozitionata aproape de col

majoreta
Buna fetelor.
Ma bucur ca am gasit acest site si vrea sa va zic ca am nevoie de ajutorul vostru, de fapt am nevoie sa ma incurajati , ca o sa am copilul mult dorit pana la urma . Ma bucur ca m gasi acest site pentru ca chiar am nevoie sa discut cu cineva, poate primesc si o parere profesionista.
Sunt casatorita si am 27 de ani. mi-am dorit foarte mult un copil si minunea a venit, am crezut ca innebunesc cand am facut testul si a fost pozitiv clar.Am dat fuga  la doctor pentru ca inainte sa stiu ca sunt gravida avusesem o sccurgere maronie. Am ajuns la doctor si am primit vestea cea buna. Intradevar este sarcina , spre bucuria mea pozitionata in uter dar mai aproape de colul uterin . .Mi- s-a zis sa nu ridic , iau utrogestan 200 mg de 2 ori pe zi. acid folic o pastila, si magneziu b6 2 zi. Am fost la medic pe 3.09 si o sa mai merg pe 13.09. Ce credeti , ati mai trecut prin asa ceva?
ce pot sa fac ? Incerc sa nu ma stresez dar nu reusesc,
Va pup


mamica super fericita ..........bebelusa vanessa 2.05.2011

Offline

 



#2 2010-09-07 08:54:44

aliy
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-11-11
Mesaje: 4617

Re: sarcina in prima luna pozitionata aproape de col

Simona, felicitari pt sarcina!

te asteptam aici http://forum.anticonceptionale.ro/t3173 … mici-.html pt mai multe discutii.

Sunt multe fete care au patit asa, asculta sfaturile medicului si o sa fie bine!  par


Mamica de Eric Andrei hjarta

Offline

 

#3 2010-09-07 09:02:16

simona.elisa
Full member
Inregistrat: 2010-09-07
Mesaje: 342

Re: sarcina in prima luna pozitionata aproape de col

multumesc frumos, cred ca am sa innebunesc


mamica super fericita ..........bebelusa vanessa 2.05.2011

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.