homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Recomandari medic stomatolog Bucuresti-2


#20 2010-10-18 20:10:31

carmen_21
Insomniac member
De la: ei
Inregistrat: 2008-03-19
Mesaje: 7980

Re: recomandari medic stomatolog Bucuresti

Multi inainte big_smile eu am 20.
O coronita e la o masea- avusesem o plomba mare(pusa de alta dentisa) si mi se cariase pe langa si n-a mai avut ce sa ii mai faca
Iar cealalta coronita este la un dinte din fata (incisiv central parca se numeste)... dintele mi l-am spart cand eram mica si a fost nevoie sa imi omoare nervul (o alta dentista... );el fiind fara nerv saracul incepuse sa nu mai fie asa alb...era spre un gri asa si nu se vedea tocmai frumos... eram f speriata si nu vroiam sub nicio forma sa mi se pileasca din dinte si sa puna portelan, dar era destul de inestetic asa ca am acceptat pana la urma si bine am facut big_smile
Ti-am zis, nici nu se observa ca nu e al meu;il am de 3 ani jumate si n am avut absolut nicio problema.

Deci stai linistita ca o sa ti-i faca frumosi si rezistenti smile


Everything will be ok in the end.
If it's not ok, it's not the end.

Offline

 



#21 2015-05-12 15:16:12

mariostrafoloaga
Membru
Inregistrat: 2015-05-12
Mesaje: 1

Re: recomandari medic stomatolog Bucuresti

Joy'n'Happiness a scris:

Buna seara..imi poate recomanda si mie cineva un medic stomatolog bun...am cateva probleme cu dintisorii pe care vreau sa le rezolv neaparat si nu cunosc niciun medic stomatolog in Bucuresti..

Eu mi-am gasit medicul aici: http://www.cabinetstomatologic.org/
Mi se pare ca sunt listari foarte bune si te ajuta sa gasesti un cabinet exact in zona ta. Mult succes!

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.