homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Postinor 2


#1 2011-01-14 18:32:56

Elle05
Membru
Inregistrat: 2011-01-14
Mesaje: 1

Postinor 2

Buna,stiu ca sunt multe subiecte legate de acest lucru..da as fi foarte recunoscatoare daca m-ati lamuri personal..Pe data de 9 am avut contact sexual neprotejat,pe la ora 2a.m,iar pe la 7a.m am mai avut un contact neprotejat,insa de data asta si-a dat drumul..stiu ca este vina mea,imi asum responsabilitatea..pe la12 am luat prima pastilutza de postinor,apoi la 12 ore,exact cum trebuie..ciclul,nu prea regulat de obicei,mi-a venit luna trecuta,adica decembrie,pe 10.Este 14 ianuarie si inca nu mi-a venit menstruatia,desi am simptome premenstruale.Vreau sa va intreb ce sanse sunt sa apara o sarcina,si cam la cat timp ar trebui sa fac un test de sarcina,ca sa fie un rezultat sigur.Va rog frumos sa-mi acordati putin din timpul vostru pentru un raspuns,caci am mare nevoie..

Offline

 



#2 2011-01-14 18:49:41

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Postinor 2

testul de sarcina la 3 saptamani de la contact smile
ai luat postinorul corect, nu cred ca ai motive de ingrijorare... menstruatia se deregleaza tare de la postinor, o sa ii ia cv timp sa revina la normal smile


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.