homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43-123


#2319 2011-03-27 22:25:14

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Poke chiar numai un pic am mancat, adica aproape deloc, dar pe la 18:30 am mancat iar, m-a prins foamea si a venit mami la magazin si m-a inlocuit un pic pana am mancat. Dar oricum azi a fost mult mai bine,  kram

Mika mamica tin pumnii pt maine.  kram


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 



#2320 2011-03-27 22:33:10

senso
New member
De la: Oradea
Inregistrat: 2011-03-14
Mesaje: 34

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

buna seara fetele puss pe toate    cum sunteti?? puss

acuma am ajuns de la lucru,sunt franta sad   
mada,mersi sunt bine,am fost la gine si nu s-a vazut nimca nimica dar nici nu avea cum fiindca au venit "musafirii" ,acuma asta este,culmea este ca nu sunt suparata deloc,putin dezamagita dar sunt ok,oricum multu ca ai intrebat de mine,merg sa citesc si revin big_smile

Offline

 

#2321 2011-03-27 22:35:09

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

senso,deci a venit....incepe o noa luna acum!


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#2322 2011-03-27 22:37:50

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

multumesc Anuca  par

Senso, pare rau de urati  supa


.

Offline

 

#2323 2011-03-27 22:43:57

nerama
Insomniac member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-11-18
Mesaje: 8269

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

cris puss puss tin pumnii sa fie bine la IA goodluck m-ai emotionat cand ai scris ca te-ai bucurat mult pt mine cand am ramas gravida si ca ti-au dat lacrimi puss kram iti multumesc din suflet si stiu ca pentru sufletul tau mare DD iti va da o rasplata pe masura bebe puss puss

diri puss goodluck la histero kram iar spaga dr o sa se faca ca nu a primit-o chicot eventual spune 'lasati...'

mika mea puss kram si maine faci analize?? mai ai multe draga de tine? puss kram

almisor puss sa mai intri kram

georgy, poke, ana, mada, smartuc, angel, sonia, onutza, cmin, far si toate care nu v-am numit va pupacesc de 10000 de ori puss puss puss puss


din 10.10.2011 sunt cea mai fericita mamica hjarta bebe
un anisor si jumatate de fericire, implinire si bucurii

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2324 2011-03-27 22:45:44

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

neruc, am citit ca iar esti ingrijorata ca ai sanii mai mo. linistste-te, ca stresezi bebicul puss


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#2325 2011-03-27 22:48:36

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Senso imi pare foarte rau de urati  supa

Fetelor eu merg la aceeasi clinica unde merge Savannah, dar la alt dr si am numai cuvinte de lauda pt tot ce este acolo, sa stiti ca am vazut ca vin femei din mai multe judete, am auzit ca dr la care merg eu nu accepta spaga, nu primeste nimic, eu cand am fost prima data mi-a facut si control pe capra si eco si mi-a dat sa platesc doar eco, apoi la prima eco cu bebe am platit 50 de lei, apoi tot 75 de vreo 2 ori si acum sambata mi-a pus doar 50 de lei si am mai auzit multe din astea, deci e super de treaba, mi-ar place sa puteti veni si voi aici, daca cautati pe net despre polisano sibiu aflati multe lucruri, savannah merge la Ispasioiu si eu la Chicea. Sambata era o tanti din valcea care a pierdut 2 sarcini si dupa multe incercari a ramas din nou si vine la dr la care merg eu, inainte mergea la valcea, acum vine aici, avea doar 11 saptamani dar era foarte bine si foarte multumita. Doamne ajuta sa ramaneti toate cat mai curand gravi  rugaciune  rugaciune  rugaciune

Neruca ti-am scris si eu despre sani la prenatal, nu stiu daca ai citit, nu stau mai bine decat tine, dar sunt sigura ca DD are grija de bebe meu. puss asa sa fi si tu

Ultima oara a fost editat de AnaArc (2011-03-27 22:51:28)


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 

#2326 2011-03-27 22:52:01

madalyna7
Hero member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2011-02-10
Mesaje: 4993

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Senso imi pare rau de urati! Multa bafta luna urmatoare puss
Mika, Ana, Poke, Nera si toate celelalte care mai sunteti treze la ora asta, va pup si va urez noapte buna!
Ma duc sa-mi fac o baie si la somn!
Mai am 2 zile de munca inainte de vacantza mult asteptata big_smile

pusspusspuss Pe maine!

Offline

 

#2327 2011-03-27 22:55:45

nerama
Insomniac member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-11-18
Mesaje: 8269

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

poke puss incerc sa ma linistesc dar as fi mult mai linistita daca m-ar durea sanii rau de tot si daca as da la rate de 15 ori pe zi....

ana puss am citit kram


din 10.10.2011 sunt cea mai fericita mamica hjarta bebe
un anisor si jumatate de fericire, implinire si bucurii

Offline

 

#2328 2011-03-27 23:01:56

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Neru  puss  par  maine apoi mai am o tura si scap  chicot  incearca sa te linistesti , bebe sigur e bine  kram

Mada, somn usor!  puss


.

Offline

 

#2329 2011-03-27 23:03:22

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Mada noapte buna  puss

Pai Neruc, atunci ar trebui sa stai in spital, mie mi-a zis dr ca daca mi-e tot asa rau in continuare si mai vomit ce mananc ma interneaza sa-mi faca niste perfuzii, asa ca fi fericita ca e asa, fi mai optimista.

Ma pun si eu in pat, sunt obosita de nu mai pot, ne auzim maine, va pup si va doresc o noapte cat mai buna kram  kram  kram  wave  sa visati frumos!


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 

#2330 2011-03-27 23:07:08

nerama
Insomniac member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-11-18
Mesaje: 8269

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

mika mea scumpa puss sa vii cu vesti cel putin la fel de bune ca ultimele cu care ne-ai incantat si cat de curand sa ne spui ceea ce ne dorim toate sa auzim hjarta ca vei fi mamica hjarta puss puss

anuca puss atunci sa nu vomit... dar macar sa imi mei rau... sa imi fie greata... hmm

va pupacesc dulce pe toate puss puss
noapte buna wave


din 10.10.2011 sunt cea mai fericita mamica hjarta bebe
un anisor si jumatate de fericire, implinire si bucurii

Offline

 

#2331 2011-03-27 23:10:31

senso
New member
De la: Oradea
Inregistrat: 2011-03-14
Mesaje: 34

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

mersi mult fetele,sunteti dragute tare smile   

am reusit sa citesc din urma dar din pacate memoria mea sta prost la aceasta ora,oricum va doresc succes mult la toate si anul acesta sa vedeti ce de gravidute vom fi pe aici,sunt sigura de asta,de obicei cand zic ceva mereu asa este,fetele....Fruntea suuuuuusssssss!!!!!

angel,si eu sunt in zodia Taurului,doar ca sunt spre sfarsit 20 Mai big_smile ioaiii gagici deabea astept sa am mai mult timp sa ne cunoastem mai bine ca asa eu nu prea stiu ce sa vorbesc cu voi,stiu doar ca deja imi suntei dragi si chiar se vede ca sunteti prietene bune,mai rar iti e dat sa vezi asa ceva,va felicit sunteti fete faine;

Sa dea Dumnezeu ca in cel mai scurt timp sa vorbim toate numai despre cat dam la rate si cat ne e de somnic si cat papam de mult,hai ca o sa vina acele vremuri cat de curand,va pupiii pe toate,merg sa dorm ca maine am o zi incarcta...ma tund,ma vopsesc,merg la stomatolog,etc. 

Ne vedem lao cafeluta pe fuga la dimi!!!! puss puss puss

Offline

 

#2332 2011-03-27 23:15:49

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Neruc  puss  par  doamne ajuta! somn usor!  puss

Senso, Anuca, noapte buna!  puss

merg la somn , maine ma trezesc dimi  smile
va pupacesc puss  noapte buna!

Dirid, Cris succes! tin pumnii!  goodluck  goodluck  goodluck

Ultima oara a fost editat de mikado (2011-03-27 23:31:17)


.

Offline

 

#2333 2011-03-28 01:02:17

Almi Ingerash
Addicted member
De la: capătul țării..
Inregistrat: 2009-06-15
Mesaje: 11375

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

pup fetele puss

mi_ka păi dacă stau tot timpul aici mi-e imposibil să nu mă g?ndesc la bebe sad

mika puss baftă m?ine goodluck totuși... dumbom poate nu am reținut dacă mi-ai răspuns la ?ntrebare: ai arătat graficele medicullui? ce a zis? puss

ana puss ?ți urez sănătate și să treacă răul smile

neruca puss

cris, dirida goodluck goodluck

angel, poke, georgi, far, dirida și toate fetele puss puss puss ..... puss puss puss

somn ușor wave


??? Everything will be OK at the end. If it's not OK, it's not the end.  ???
..::: bebe Eveline-Ioana (29.05.2015) prin FIV bebe :::..
..::: bebe Erika-Maria (10.02.2020) natural bebe :::..

Offline

 

#2334 2011-03-28 07:41:07

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Neata fete dragi, va pup pe toate si va doresc o zi usoara si placuta, eu deja sunt la munca, ce bine era in pat, dar asta e.

Parfumel, Mayya asteptam vesti bune.

Mika, Diri, Cris tin pumnii.

Almisor multumesc frumos, sper sa revi cat mai puternica, cat mai curand.

Va pupacesc.

Ultima oara a fost editat de AnaArc (2011-03-28 07:48:11)


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 

#2335 2011-03-28 07:52:23

far_away
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-06-28
Mesaje: 3650

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

neata fete!!!  mornincoffee  mornincoffee  mornincoffee  mornincoffee + cioco pt diri  mornincoffee
diri pupici multi pt tine  puss azi mergi in spital,nu? rugaciune  si  goodluck  goodluck te asteptam cu vesti bune  puss

bunea georgeta a scris:

far  puss  ( si nu iei nimic de durere?te tine de cateva zile..uff) ele  puss   sa nu vina uratii rugaciune

geo, multu pt ca te-ai gandit la mine  par burtica ma doare de cateva zile, ai dreptate....am luat cate 1 no-spa....dar acum de dimineata nu mai doare atat de tare....parca ma arde putin burtica, nu am mai simtit asa sad  sper sa treaca , te  pup  puss

almi a scris:

far eu zic că ai ovulat la ciclul acesta.. chiar și cu duphaston  vedem c?nd ?ți vine monstruația.. dacă almi, mai vine  cred totuși că ai perioada luteală cam scurtă  sad

nu stiu ce sa zic despre faza luteala...si mie mi s-a parut cam scurta, dar dr mi-a zis ca ce trece de 10 zile e normala pt ca un posibil ovul fecundat are timp sa nideze  nustiu astept sa vad la cate zile va veni luna asta, azi e a 2a zi fara duphaston  smile
ma bucur ca ai trecut pe la noi  puss  te pup

mada, si eu mi-as dori sa nu mai vina uratii  rugaciune  dar sincer, nu stiu...asteptam big_smile
cris puss si  goodluck  iti zic si azi 
anuca puss si pt bebe mic tot puss sa nu te mai aud cu d'astea puss tu esti de-a noastra si nu tre sa te simti vinovata ca nu poti fi zi de zi online...ne ajunge daca stim ca esti bine, ca te mai gandesti la noi si ca mai vii in vizita kram....ma bucur ca te-ai simtit mai bine, se pare ca piticul tau e f pretentios, inca din burtica  chicot
iti doresc sa nu mai dai la rate atat... rugaciune sa fiti bine si tu si piticul tau si sa vii aici sa ne povestesti ca esti bine  puss  puss  puss
neruca, smart, yk, senso, mika, mada, maya, mi_ka, onuta, cmin, sonia, geo, angel, diri, cris, ana, almi si pt restul....puss   


My Ovulation Chart sjuk
hjarta mami de Andrei

Offline

 

#2336 2011-03-28 08:02:20

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Faruc, multumesc frumos, va urmaresc de pe tel, nu prea am clienti inca, mama ce temperatura mare ai, arsuri? hm... Bebe. Doamne ajuta. Cu faza luteala scurta, stai linistita, eu aveam 10, 11, maxim 12. Bebe. Bebe.


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 

#2337 2011-03-28 08:37:40

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

neata fete puss

far,multu de cafea puss te simti mai bine?

anuca si bebe puss cum sunteti?

diri goodluck  puss sa fie bine!

eu in cateva min incep munca pana deseara la 7 neutral

va pup pe toate puss


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.