homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43-155


#2927 2011-03-29 17:32:20

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

asa sper poke ca nu stiu cat mai pot astepta ...

Offline

 



#2928 2011-03-29 17:36:42

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

dar angel nu a mai ajuns?
si nici diri nu  intrat inca...
ma tot gandesc la ele! si la far, ca am vazut ca i-a scazut un pic temperatuta...sper sa nu fie in butoi sad
o sa astept cu sufletul la gura si strang pumnii sa fie bine! sa intri, te rog, apoi sa ne spui ce ai facut! pe la ce ora te duci?

Ultima oara a fost editat de pokemon (2011-03-29 17:37:34)


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#2929 2011-03-29 17:40:41

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

da chiar intrebam si eu de ele , sper sa fie ok

eu pe la 7 jumate, ca tipa intra la 7 in tura..

Offline

 

#2930 2011-03-29 17:44:36

yk_avk
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2010-04-17
Mesaje: 241
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

sunt super poke!


Invingatorii nu renunta niciodata, iar cei ce renunta nu castiga niciodata!
cat de curand yk,jr bebe

Offline

 

#2931 2011-03-29 17:45:25

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

buna fetelor  puss . va scriu de la munca, 2 zile iar serviciu...

garga  puss , multumesc pt raspuns! nu stiu daca o sa vrea din sperma, oricum ii spun ca singurele variante concludente sunt sperma si secretia uretrala, sa aleaga el pe care o prefera. si daca alege sperma, o sa-i propun sa profitam si sa faca si spermograma+spermocultura, ca sa stim ca e in regula

mayya puss, succes la 7 la beta! sa ne aduci vesti bune, da?

yk puss, tot nu ti-a trecut? insanatosire grabnica! nu ar trebui sa mergi la doctor? poate e mai grav decat o simpla raceala de nu-ti trece deloc

poke puss, superbi pantofii pt cununie. de unde i-ai luat? doamne ce frumosi sunt, nu se gasesc si alta culoare? rochia de la cununie parca nu ne-ai aratat-o si eu sunt o curioasa din fire  visslar . f frumoasa rochia mamei tale, si iti sta minunat in ea, ce bine ca dupa nunta iti va apartine. ziceai ca vrei sa o scurtezi, dar e minunata si asa!

far puss, te asteptam la noi  trombon

angel puss, hai cu vestile bune despre mana sotului!

Ultima oara a fost editat de Onutza23 (2011-03-29 17:48:22)


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

 Publicitate


loading...

#2932 2011-03-29 17:48:23

yk_avk
Full member
De la: bucuresti
Inregistrat: 2010-04-17
Mesaje: 241
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

onutza puss  daca nu trece in cateva zile,voi merge si la dr


Invingatorii nu renunta niciodata, iar cei ce renunta nu castiga niciodata!
cat de curand yk,jr bebe

Offline

 

#2933 2011-03-29 17:51:27

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

onutza puss puss

eu va las dragele , plec acasa

va pup puss puss

Offline

 

#2934 2011-03-29 17:53:04

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

onu, puss
cred ca nu o voi mai scurta rotfl dar asa e mult prea eleganta, deci nu o voi purta decat la o nunta cu staif sau in calitate de...nasa smile
pantofii i-am luat din oras, un magazin no name...erau si negrii, dar se vedea urat funtita aceea ca era tot asa cu strasuri si perlute. era prea mare contrastul smile si au fost doar 75 de lei smile
de la rochita de cununie am pus poze cu site-ul de unde am luat-o. de probat nu am mai probat-o. dar o sa v-o arat dupa cununie, ca mai e un pic. de azi intr-o luna dance o sa fiu doamna chicot
eu am de invatat, maine iar am test, dar nu am niciun chef...sun prea entuziasmata si m-au luat emotiile pt eveniment smile daca noi suntem ocupati si cu casa si cu altele, nu am timp prea mult sa ma gandesc, dar se mai intampla cate o proba sau ceva in genul asta si imi palpiteaza inima lol ce termen am folosit: palpiteaza big_smile

acum ma uitam la premergatoare! doamne, sunt asa de frumoase hjarta trebuie sa o intreb pe finuta daca vrea sa foloseasca pt bebelina si poate ii luam noi hjarta

m-a mai sunat si iubi acum, ca un coleg de-al lui, care are dslr, tun din ala hjarta il vinde cu doar 2000 de lei, pt el...si e tare tentant, dar nu prea avem bani decat daca luam din banii pt casuta...si am zis ca incercam sa nu ne atingem de ei sub nicio forma, dar daca ar fi sa luam unul nou, mai ieftin de 7000-8.000 de lei nu e....of! grea decizie!si noi suntem indragostiti amandoi de foto hjarta doar ca daca ne luam din ala, tre' sa si citim cate ceva, sa stim sa il reglam ca lumea smile


ppupi maya, sper sa te intorci topaind intr-un picior de fericire! kram

Ultima oara a fost editat de pokemon (2011-03-29 17:53:47)


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#2935 2011-03-29 17:53:55

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

puss mayya
te asteptam cu rezultatele, sper sa ti le dea repede

poke puss, spor la invatat daca te apuci! eu cred ca am pierdut linkul cu rochita...

Ultima oara a fost editat de Onutza23 (2011-03-29 17:57:39)


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#2936 2011-03-29 17:55:44

cris8
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 6960

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

buna fetele
nu pot sta mult azi pe forum, am intrat sa va pupacesc si sa va multumesc din nou pt incurajari si pt ca v-ati gandit la mine puss
mayya draga mea, iti doresc din suflet sa fie bine...poate e totusi gresit beta de dimineata... Doamne ajuta sa fie bebe acolo si sa fie bine! puss kram

mikuleee puss ti-am zis eu ca de acum o sa vii numai cu vesti bune, ma bucur ca au iesit bune analizele happy bafta multa in continuare kram

poke puss sunt superbi pantofii, dar si rochita...ohooo dar asa mama slabuta ai daca ii vine rochita aia!!! supeeeerr!!!

va pup pe toate de o mie de ori puss puss puss


O lupta-i viata, deci te lupta...
Am fost binecuvantata! Doamne, multumim si te rugam, ajuta-ne in continuare! rugaciune
Are mama o fetitza frumusica foc hjarta

Offline

 

#2937 2011-03-29 17:57:44

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

cris, succes din toata inima!
sa stii ca maine dimineata vom fi toate alaturi de tine! refacem spirala lui bivolaru chicot sa se uneasca toate energiile si bebe sa se lipeasca la tine in burtica!
multumesc! da, mami e ft slaba. de fapt, e mai slaba decat mine si cu sani mai mari chicot :pokemon verde de ciuda: rotfl


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#2938 2011-03-29 18:05:33

cris8
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 6960

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

ohooooo..poke, da ce mami sexy ai... hjarta lasa ca e bine ca inseamna ca si tu te vei mentine smile
tare cu spirala, rotfl2  ati vazut ca la laparoscopie a functionat, am avut trompele bune chicot

eu azi am avut egg la greu, dar nici urma de durere de ovar, cred ca ovulatia va fi chiar maine happy


O lupta-i viata, deci te lupta...
Am fost binecuvantata! Doamne, multumim si te rugam, ajuta-ne in continuare! rugaciune
Are mama o fetitza frumusica foc hjarta

Offline

 

#2939 2011-03-29 18:06:43

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

cris, iti tinem pumnii maine, mut succes sa se termine totul cu bine si sa vii acasa cu un samburel in burtica!puss

lasa poke ca la varsta ei o sa ai si tu sani la fel de mari tongue


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#2940 2011-03-29 18:08:31

nerama
Insomniac member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-11-18
Mesaje: 8269

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

pupici puss

eu am mancat 2 inghetate lol mi s-a racit limba lol

crisule puss puss puss iti tin pmnii sa fie totul bine maine si peste 10-12 zile sa ne dai o veste frumoasa cu doua linii hjarta rugaciune

mika mea scumpa puss puss kram

poke puss frumoase straie si incaltari puss sa le purtati sanatoase smile

mayya puss eu cred in continuare ca beta de azi a fost gresit rugaciune

va pupacesc pe toate puss puss


din 10.10.2011 sunt cea mai fericita mamica hjarta bebe
un anisor si jumatate de fericire, implinire si bucurii

Offline

 

#2941 2011-03-29 18:09:10

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

onu, pana la 45 de ani nu ma vor mai ajuta cu nimic lol adevarul e ca in pozele de la 20 si ceva tot ca mine era si ea wink
cris, pai tocmai d-aia o refacem big_smile ne concentram intens puss ar fi perfect sa fie chiar maine ovulatia! si e super ca ai egg!
eu nu am sad numai creamy sau un creamy fffff diluat, apos, la ov cesafac vreau egg! lol


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#2942 2011-03-29 18:10:43

cris8
Insomniac member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2009-12-18
Mesaje: 6960

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

onutza, nera puss va pup si va multumesc, acum va fi cum o vrea Dumnezeu...nu e capatul aici oricum, noi nu ne vom lasa pana nu vom avea bebele nostru smile

poke, la mine oricum nu conteaza eggul, cica ajuta gigeii cand incerci sa ramai natural, dar asa...oricum ii baga direct in uter...

Ultima oara a fost editat de cris8 (2011-03-29 18:12:11)


O lupta-i viata, deci te lupta...
Am fost binecuvantata! Doamne, multumim si te rugam, ajuta-ne in continuare! rugaciune
Are mama o fetitza frumusica foc hjarta

Offline

 

#2943 2011-03-29 18:11:15

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

poke, o sa faci copii si o sa-ti creasca, pana la 40 o sa-i ai mari de multi ani
rotfl2 iti dau eu ca am la greu egg
la mine a disparut egg, am avut acum 2-3 zile, dar e mai apoasa acum si mai multa...

cris, asa te vreau, puternica si cu multa vointa in tine!puss

Ultima oara a fost editat de Onutza23 (2011-03-29 18:13:27)


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#2944 2011-03-29 18:13:49

AnaArc
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-08-31
Mesaje: 3640

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Buna fetele, am citit din urma, sunt la munca si eu.pupici

Mayya nici nu stiu ce sa-ti zic, ma gandesc la testele pozitive, la ce a patit Nera cu beta si iti zic sa incerci sa stai linistita inca putin, Doamne ajuta sa fie bebe si sa fie bine, sunt alaturi de tine.

Mika mamica, felicitari pt analize, ma bucur foarte mult pt tine, o sa vezi ca toate o sa iasa bine.

Diri, Angelus astept si eu vesti bune de la voi.

Cris Doamne ajuta pt maine, sa te intorci graviduta, tin pumnii.

Nera si eu am alt certificat de nastere, l-am gasit si pe cel vechi, deci am 2, dar cel vechi sta la naftalina, glumesc, nu-l mai folosesc.

Poke eu nu pot sa vad de pe tel clar rochia si pantofii, dar sunt frumoase cu siguranta.

Sonia nu mai fi supi te rog, cu medicamente din farmacie nu ati incercat? Sunt curioasa ca si-a facut si sotul unei prietene spermograma cum va iesi, fumeaza mult si el.

Parfumel nu vrea sa vb cu noi.

Nu mai stiu ce am citit, dar va pup pe toate.


Cea mai fericita fiinta de pe pamant din 30.10.2011! Sunt mama! Antonia Gabriela e sufletelul nostru scump si drag! hjarta hjarta hjarta  Doamne iti multumesc pentru minune!

http://www.fertilityfriend.com/home/325a76

Offline

 

#2945 2011-03-29 18:20:24

nerama
Insomniac member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-11-18
Mesaje: 8269

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

cris puss si de ''umplutura'' sa va iubiti si maine seara wink poate va fi ultima data in urmatoarele cateva saptamani big_smile (la mine ultima data a fost tot la ovulatie, seara dupa inseminare)


din 10.10.2011 sunt cea mai fericita mamica hjarta bebe
un anisor si jumatate de fericire, implinire si bucurii

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.