homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43-38


#704 2011-03-18 22:31:47

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

fetele, in sfarsit ati aparut. n-a fost nimeni azi pe forum smile

mada, hai vino repede cu testuletul pozitiv!puss

nera puss. tare, "ma duc sa dau la rate" rotfl2

almi puss, si eu tot pe pro tv ma uit

angel, ce trebusoare mai avusesi azi? puss
somnic dulce, odihneste-te weekend-ul asta! sa visezi frumos!puss

poke, toata ziua ii iei cadouri puss

eu inca sunt la munca. sotul meu a venit mai devreme schiopatand sad, a facut intindere la fotbal in acelasi loc in care a mai facut de vreo 2-3 ori. abia astept sa plec acasa...

Ultima oara a fost editat de Onutza23 (2011-03-18 22:33:50)


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 



#705 2011-03-18 22:33:55

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

da, p-aia i-am dus-o lunea trecuta chicot ii place, ii atrage atentia ca are o gramada de cantecele si animalute si cantece cu animalute. fiecare buton de pe ea face in 3 feluri, acum am descoperit si noi lol si are si luminita, deci e complet smile
acum i-am dus o zornaitoare mica pe care poate sa o si rontaie si un set cu bavetica de plastic, din aia care aduna mancarea, care e set cu un castron, lingurita si canuta cu suzeta smile
da...de umblat umblam de dimi pana seara. azi a facut iubi si niste plati, am luat caramida, fierul, plasele de fier, adeziv de gresie si multibat.
maine ne ducem la tara sa pregatim camarele in care vor dormi mesterii. mutam mobile, mai agam paturi, chestii din astea. smile
si in seara asta vreau sa si X-uim smile
onu, sanatate sotului! da, imi e drag sa ii cumpar cadouri chiar daca ea nu stie ce-s alea smile
noapte buna, angel!

Ultima oara a fost editat de pokemon (2011-03-18 22:36:04)


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#706 2011-03-18 22:34:54

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Onutza tocmai vroiam sa ies cand am vazut ca ai postat  chicot
insanatosire grabnica sotului tau
azi am fost mai mult de am facut curat in atelier , apoi am fost cu masina sa ii fac revizia tehnica si la cumparaturi , a trecut ziua asa de repede ca nici nu stiu cand s-a facut noapte  chicot

Poke spor la alergatura , sa iasa tot asa cum vreti , stiu ce inseamna sa alergi dupa materiale pentru casa , pe langa alergatura noi mai eram si muncitorii , nu am avut pe nimeni am facut totul singuri eu cu sotul meu

Acum chiar plec  chicot imi pica ochii de somn , va pup poate maine sunt mai libera

Ultima oara a fost editat de angel_sweety (2011-03-18 22:37:43)


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#707 2011-03-18 22:38:23

pokemon
Diamond member
De la: Craiova
Inregistrat: 2006-10-06
Mesaje: 33434

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

angel,wow!singuri...noi nu am putea sa facem asa ceva...nici nu ne pricepem, dar ne-ar lua 5 ani sa o construim 2 persoane lol
noi avem deja tocmit cu mesterii, sper sa nu ne faca vreo surpriza, ca stii cum sunt romanii de neseriosi! smile dar gandim pozitiv!
gata si seara asta! ne bagam la un film, XXX, apoi nani!
va pup si va doresc wk placut!

Ultima oara a fost editat de pokemon (2011-03-18 22:39:23)


Indragostita de bebe Razvan si de tatic de bebe Razvan ♥ 2 ani+ ♥
No matter how you feel. Get up, dress up, show up, and NEVER give up

Offline

 

#708 2011-03-18 22:42:43

senso
New member
De la: Oradea
Inregistrat: 2011-03-14
Mesaje: 34

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

buna seara fetele smile nu am mai apucat sa intru fiindca am lucrat si am venit tarziu acasa iar cand am intrat nu mergea forumul cum trebuia,am citit din urma ce ati mai facut,ma bucur sa vad ca sunteti bine,eu astept pana luni sau marti ca sa imi fac testul daca nu cumva vine babau pana atunci,culmea este ca nu am nici simptome de "urati"cum le spuneti voi si nici de bebe,acuma eu nu stiu ce sa mai cred,inafara de faptul ca am urinat des,de cel putin 6 ori azi la lucru.... nu stiu....voi ce ziceti?     Noapte buna sad

Ultima oara a fost editat de senso (2011-03-18 22:58:41)

Offline

 

 Publicitate


loading...

#709 2011-03-18 23:00:50

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

poke, angel, multumesc de urari!puss va doresc un weekend cat mai frumos, sa munciti cu spor, sa va odihniti apoi, dar mai ales sa va x-uiti cu mult spor sa vina bebe repede! va pup fetelor pe toate, somn dulce tuturor, inchid forumul ca poate plec mai repede!

senso puss, eu nu ma pricep, ca sunt incepatoare in chestiile astea si necunoscatoare, dar fetele stiu sigur sa-ti spuna mai multe. o seara frumoasa!


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#710 2011-03-18 23:08:43

nerama
Insomniac member
De la: Timisoara
Inregistrat: 2009-11-18
Mesaje: 8269

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

noapte buna wave puss


din 10.10.2011 sunt cea mai fericita mamica hjarta bebe
un anisor si jumatate de fericire, implinire si bucurii

Offline

 

#711 2011-03-19 07:50:06

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

buna dimineata somnoroaselor puss

va invit pe toate la cafea  mornincoffee  mornincoffee  mornincoffee  mornincoffee  mornincoffee si ciocolata calda  mornincoffee si ceai de buruieni  mornincoffee

a iesit soarele si la noi , de ieri nu mai ploua , iar acum cu noaptea in cap pot sa zic ca sunt 10 grade afara  happydance ma saturasem de ploaie

Parfumel puss te-am vazut , nici azi nu vrei sa bei o cafea cu noi ?  mornincoffee

Ultima oara a fost editat de angel_sweety (2011-03-19 08:06:18)


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#712 2011-03-19 08:32:40

far_away
Hero member
De la: Ardeal
Inregistrat: 2010-06-28
Mesaje: 3650

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

hopsieu 
neata  wave

mi_ka puss   birthday  birthday  birthday   si tot ce iti doresti sa devina realitate !  puss
mada puss  suna bine simptomele de care vb  goodluck  goodluck  goodluck  iar la o astfel de temp, o sa incerc sa dezmortesc niste motate  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta  majoreta
cand ne incanti ochii cu un test?si eu cred ca ai ovulat in z15, deci  goodluck  goodluck  goodluck
sonia :kiss:ma bucur ca s-a rezolvat probl cu apa...dar pana una alta lasa tu uratii in pace si nu-i mai invoca, DA????? wink 
almi puss felicitari pt ca ati acceptat sa botezati bebele  hjarta  sa va dea Dzeu si voua unul cat mai repede  rugaciune .... cand trebuie sa mergi la medic? goodluck  sa nu mai ai nevoie de tratament  puss  puss  puss
Felicitari pt nota cea mare !  applause  applause  applause  applause  applause
poke din ce am citit eu despre cretisoara, se zice ca opreste sangerarile, e cicatrizant si tonifiant al uterului...deci, cred ca alta e cauza  puss  si sa nu te prinda raceala  goodluck
felicitari pt achizitii (ma refer la cumparaturile de la Buc si nu numai) si spooor cu santierul  par
anuca  rugaciune sa te simti mai bine si sa vii mai des pe la noi  puss  si pt tine si pt bebel  puss
cat despre mine  tillfreds sper sa fiu puternica asa cum zici tu si deocamdata am maaari sperante si incredere , trebuie sa fie bine  par
georgi puss si eu ca si angel, am vrut sa te intreb ce hotarare ai luat in leg cu medicii? te-ai hotarat ? cand mergi? goodluck  goodluck  goodluck

pupici si pt restul fetelor puss nu va mai numesc sa nu-mi scape vreun "nume" puss

angel  mornincoffee  citeam din urma, am recuperat big_smile....cum as putea sa refuz cafeluta de la tine??? puss
ieri nu am reusit sa intru, am avut f multa treaba  roll  bine ca am terminat
Felicitari pt renovare! abea astept poze big_smile cred ca sunteti incantati de rezultat  kram 
eu ma simt f bine si am incredere in medicul meu, abea astept sa termin duphastonul big_smilebig_smilebig_smile


My Ovulation Chart sjuk
hjarta mami de Andrei

Offline

 

#713 2011-03-19 08:39:01

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Parfumel puss si eu am tot fost cu treaba zilele astea , chiar aseara zicea sotul meu ca e terminat , nu mai poate , avem nevoie de o vacanta dar momentan nu se poate
da suntem incantati de ce a iesit in dormitor , cel putin noua ne place mult , cum am mai spus noi am facut singuri tot in casa si o luam asa treptat cu renovatul

Ma bucur ca esti mai increzatoare , ai facut bine ca te-ai dus la medic asa ti-ai mai ridicat moralul , sa dea domnu sa vina bebe chiar mai repede decat crezi  majoreta


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#714 2011-03-19 08:42:57

senso
New member
De la: Oradea
Inregistrat: 2011-03-14
Mesaje: 34

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

buna dimineatza,fetelor sunteti suparate pe mine?Am postat o intrebare si nu mi-ati raspuns,bineinteles daca aveati chef sad      Onutza multumesc smile

Offline

 

#715 2011-03-19 08:44:55

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

buna dimineata senso  wave de ce am fi suparate pe tine ?

eu sincer nu am inteles ce intrebare ai pus din cauza asta nu am raspuns

LE am recitit ce ai scris , tu de fapt ai vrut sa intrebi care sunt cauzele pentru care urinezi des ? pai pot fi foarte multe motive , poate ai prins o raceala "jos" vreo infectie urinara , poate ai baut lichide mai mult ca de obicei ,  nustiu sunt multe

Sonia puss hai la o cafea amara  mornincoffee

Ultima oara a fost editat de angel_sweety (2011-03-19 09:08:14)


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#716 2011-03-19 08:59:04

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

fete,neata puss

onu,multumesc puss

far smile asa o sa fac puss succes goodluck


eu de la 10 la 12 muncesc ,apoi ne apucam de gatit,deseara vin 2 prieteni

va pup puss

angelus,buna cafeluta,multu kram

Ultima oara a fost editat de sonia30 (2011-03-19 09:00:34)


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#717 2011-03-19 09:04:45

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Sonia puss cum te simti , sa nu imi zici iar ca ai simptome de urati ca te bat , mai ai putin si vei afla , sa dea domnu sa nu iti mai vina uratii 9 luni de acum in colo  goodluck

o zi usoara iti doresc si petrecere frumoasa diseara


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#718 2011-03-19 09:13:13

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

angelus puss nu mai zic nimic,astept rugaciune multumesc kram

stau cu al meu langa mine,fiecare cu laptopu lui si cafea in fata chicot


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#719 2011-03-19 09:13:19

mi_ka
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 1000

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Buna dimineata dragelor.Va multumesc din suflet pentru urari  puss  puss  puss si va doresc si voua sa vi se implineasca toate visele.Mika  birthday  fratelui tau,cu intarziere.
Nu am intrat in ultima vreme.A fost un cumul de factori.Internetul mi-a mers cu portia ,dura 5 minute sa se deschida o pagina.Am fost pe jumatate cazuta in butoi .A venit in tara o prietena gravidutaEste extrem de incantata ,evident ,dar pe mine m-a doborat.Nu face altceva decat sa-mi arate burtica ei ,sa ma puna sa-i pun mana pe burta ,sa-mi vorbeasca despre bebelul ei...Nimic altceva decat asta!!!A fost prea mult pentru mine drept urmare ieri eram asa de tensionata incat in drum spre casa m-a busit plansul.
Nu am citit din urma asa ca va rog sa nu va suparati pe mine .Nu-s la curent cu ce s-a mai intamplat.
Mi-e greu sa mai intru si aici pe forum.Si nu pt ca nu mi-ati fi dragi.....Imi sunteti extrem de dragi si niste prietene adevarate.dar mi se pare ca tot vorbind despre problema asta imi adancesc starea asta de rahat in care sunt in ultima vreme.Am nevoie sa ma detasez putiin.
Ufff,simteam nevoia sa ma descarc.Va multumesc inca o data  puss  puss  puss


Cand iti doresti ceva cu adevarat tot universul conspira la indeplinirea dorintei tale.

Offline

 

#720 2011-03-19 09:14:13

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

neata  sover

puss puss puss puss puss la toata lumea

angel puss puss
multumim de cafea , eu iau 3 big_smile ca inca dorm ..asa era de bine in patut grater

sonia puss neata si spor la trebusoara

far puss neata

senso puss neata

mi_ka puss neata ..imi pare rau ca esti suparata dar gandeste-te ca acusi vei avea si tu burtica kram .trebuie sa fii optimista si toate se vor rezolva kram

Ultima oara a fost editat de mayya06 (2011-03-19 09:17:43)

Offline

 

#721 2011-03-19 09:16:27

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

mi_ka puss te asteptam pe la noi cand te vei simti in stare

maya puss mersi


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#722 2011-03-19 09:18:38

mi_ka
Sr. member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2008-01-07
Mesaje: 1000

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-43

Sonia  puss
Maya puss .Nimic deosebit.Cu familia si cativa prieteni.Am  alcool  smile aseara si acum am un cap cat o banita..... drink


Cand iti doresti ceva cu adevarat tot universul conspira la indeplinirea dorintei tale.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.