homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Of!


#1 2011-08-26 18:59:12

yoyo84
Membru
Inregistrat: 2011-08-26
Mesaje: 4

of!

buna! uitati care e treaba ... si eu am facut un curetaj pe 03.08. a fost ok trei zile dupa, apoi inca vreo saptamana mi-a fost rau, am eliminat vreo 3 cheaguri, m-a durut burta rau. la fix o saptamana am fost la control, medicul mi-a spus ca e totul ff bine, sa nu-mi fac griji. pe 19.08 am facut o eco+o endovaginala, mi s-a spus ca e totul bine, am un endometru ff subtire si n-am dc sa-mi fac griji, uterul arata bine, am foliculi pe ovare si toate cele. insa, de atunci si pana in prezent am o scurgere maronie f mica dpdv cantitativ, dar care ma face sa imi pun intrebari. ps: din ziua avortului am luat yasmin si am terminat folia pe 23.08, iar acum ar trebui sa-mi vina cm. a decurs totul normal pana aici? va rog, astept niste raspunsuri din experienta voastra

Offline

 



 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.