homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53-101


#1901 2011-09-09 20:18:45

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

buna dragele mele pusspuss


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 



#1902 2011-09-09 20:18:56

bunea georgeta
Platinum member
De la: Prahova
Inregistrat: 2009-07-12
Mesaje: 22533
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

sonis puss  puss .iti doresc bafta multa la HSG goodluck , urmatoarea luna sa ramai insarcinata rugaciune  rugaciune .Pofta mare


angelus, tatal meu se simte bine acum.Multumesc de intrebare puss .Pacat ,ca nu v-ati simtit bine acasa sad ...Sunt in urma cu stirile...care coltul vesel? de la members? acolo inca nu am intrat.


Irina , sarcina usoara.


Ce usor, pot da unii sfaturi !!!!neutral


Va rog nu ma citati!Ajutati-ma sa nu imi iau ban.Multumesc.

Offline

 

#1903 2011-09-09 20:24:44

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

onu puss

geo,multumesc din suflet! puss  par

angelus,ala nebunu lua ban definitiv,nu warn.e dus rau frate lol


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Online

 

#1904 2011-09-09 20:26:28

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

georgi puss ma bucur ca tatal tau se simte bine acum

sonia puss


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#1905 2011-09-09 20:40:17

bunea georgeta
Platinum member
De la: Prahova
Inregistrat: 2009-07-12
Mesaje: 22533
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

Onu, multumesc puss  puss

Sonia puss

Inca nu am terminat de citit disperat  mult am avut de citit chicot


  mayya , am aparut  wink  puss si multumesc de pupicii pe care mi i-ai dat in absenta. puss  goodluck Sa va mutati in casuta noua pana la Craciun

Mada puss , sa te ajute Bunul Dzeu sa ramai insarcinata pe cale naturala dupa HSG rugaciune ..Condoleante!

Mika puss , bine ai zis ca esti batrana la CM  si nepotelul meu tot 12 ani are .Mi-a placut visul tau : mititica de tine, cum ai urcat tu toata noaptea muntele!!! rotfl2 ..sanatate sotului !  multumesc de pupicii pe care mi i-ai dat in lipsa puss

Almi  puss , decembrie_ianuarie  goodluck sa reuseasca IA rugaciune ..sa porti cu placere rochita wink , o sa fii o nasa frumoasa...aaa si multumesc de pupici.Chiar ma speriasem cand citeam si vedeam ca tu nu ma pupi in lipsa big_smile , aveam de gand sa vin sa te trag de par lol  dar te-ai salvat singura puss  big_smile

sonis, am revenit puss  bafta la HSG  rugaciune ..imi pare rau pentru test sad

dea puss , felicitari pentru sarcina majoreta  majoreta  majoreta .Sarcina usoara in continuare

Tya, bine ai venit! puss

ioana puss , imi pare rau de sarcina pierduta sad  si pentru testul negativa

Diri puss , bafta multa cu tratamentul goodluck  goodluck  goodluck  , vad ca l-ai inceput ..La multi ani , sotului!

elena, am citit ca ai intrebat de mine puss  puss . Ti-au raspuns muca si diri.Tu sper ca esti bine.

Onu, cu intarziere iti spun LA multi ani! puss si sarcina usoara in continuare

angelus, am citit ca ai avut probleme cu un deget.Este bine acum? puss La multi ani, fetitei tale..multumesc de pupici

  Neru, La multi ani !  puss

far, multumesc de pupici puss  puss  bafta multa luna aceasta goodluck

muca, felicitari pentru analize puss . Multumesc de pupici.La multi ani! si mie mi-a fost dor de voi.

cmin, La multi ani! puss

  Chrys, ce mai faci? puss

  Savannah, bine ai revenit la noi! puss

  mara, bine ai venit! puss

  Green , felicitari pentru analize. puss

  deya, poke, Ana, Garga, Coco puss  puss

  si de rezerva puss  puss  puss

Ultima oara a fost editat de bunea georgeta (2011-09-09 21:14:45)


Va rog nu ma citati!Ajutati-ma sa nu imi iau ban.Multumesc.

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1906 2011-09-09 21:19:35

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

geo scump,multumesc puss sper ca esti bine

imi scrise acu o fetita de la mine din clasa ca se desparti de prietenul ei chicot imi povesti tot chicot


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Online

 

#1907 2011-09-09 21:23:36

bunea georgeta
Platinum member
De la: Prahova
Inregistrat: 2009-07-12
Mesaje: 22533
Site

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

sonia, ce frumos hjarta ..elevul ii povesteste profesorului de idila lui / ei amoroasa chicot .Sunt bine.Ma pregatesc sa-i fac manechiura/ pedichiura sotului


Va rog nu ma citati!Ajutati-ma sa nu imi iau ban.Multumesc.

Offline

 

#1908 2011-09-09 21:25:53

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

da,geo chicot da io nu sunt un oarecare profesor chicot


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Online

 

#1909 2011-09-09 21:29:51

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

green puss felicitari ca ai primit unda verde la bebe de la medicul de familie, succes la gineco si la analizelel de secretie, sa iasa toate buna ca sa primesti verde si de la el

angel si bebe pusspuss eclere  drool  drool
imi pare rau pt laptopul tau, nu se poate repara? vorba ta, bine ca incepe fata scoala chicot

almi puss mi-a placut ce i-ai scris soniei, super sfatul tau si sper sa te asculte pe tine macar. si sunt de acord cu tine: bebe vine la familiile puternice, mai ales psihic
goodluck sa vina bebeii curand

tya puss imi pare rau pt rezultatul la pap, dar nu te speria, nu inseamna neaparat ca ai ceva. Curaj si goodluck

mayya puss

mada puss condoleante pt pierderea unchiului
multumesc pt grija ta, m-am obisnuit cu programul, mi-am intrat in ritm parca si zilele au trecut destul de repede. Ieri si azi am mai tras chiului, ieri am fugit la somn, azi la curatenie prin casa. Maine mergem pana la bacau ca duminica pleaca fratele sotului la facultate, sapt viitoare mai trag chiului o zi jumate ca am nunta si uite asa se face 19 sept. Peste 10 zile sunt libera si fara datorii pe la colega 

any puss aiurea ca te trezesti asa des noaptea, sper sa-ti revii cu somnul weekend-ul asta si sa te odihnesti
cat despre rezistat cu programul asta de munca, vad ca ma mentin tare pe pozitii tongue. Sper sa ma tina inca o saptamana, ca apoi or mai trece ele inca 2-3 zile sa scap
la faza cu sarea in cap la femeile insarcinate, la fel stiu si eu: e fata dadac duce mana la gura si baiat daca duce la nas
drum bun spre reghin si sa ai un weekend minunat alaturi de cei dragi

diri puss sa-ti ajute DD si sa fie ultima data cand isi fac uratii simtita prezenta

sonia puss am vazut si eu grey aseara, noroc ca ma uitam si la focul de artificii si am evitat momentele de tristete din film, sunt cam plangacioasa la faze din astea. Aoleu cate lacrimi mi-au mai curs cand s-a inecat meredith, radea si sotul de mine
felicitari pt cadou, sa-l stapanesti sanatoasa si sa-l folosesti cu mare drag, sa filmati in curand burtica goodluck
ma bucur ca te-ai distrat azi cu copiii tai, inca ai o relatie deosebita cu ei, iti fac si confesiuni chicot

far puss felicitari pt foliculi si sa fie cu noroc luna asta, sa apara bebelul
succes cu musafirii, sa scapi repede si fara deranj prea mare

mika puss multa sanatate sotului, sa-l lase durerea

cocof puss ce mult a trecut de cand n-ai mai fost pe la noi, imi imaginez ca nu e usor si ca nu-ti ajunge timpul. pupici la pitici

ioana puss weekend placut

georgi puss ma bucur ca ai revenit la noi. multumesc de urari


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#1910 2011-09-09 21:33:48

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

onu,multumesc mult puss si eu va ascult pe toate wink da cand ma doare prea rau,nu ma prefac.stiu ca trebuie sa fiu optimista si tare,da nu-mi iese mereu.si sper sa vina mereu copiii mei la mine si sa imi spuna de toate chicot


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Online

 

#1911 2011-09-09 21:34:58

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

sonia eu stiu ca o sa reusesti sa fii puternica si optimista, hsg te va intari si-ti va da curaj wink


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#1912 2011-09-09 21:37:27

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

onu,ma rog din suflet sa fie bine la hsg rugaciune

miku,tu unde esti? trombon

Ultima oara a fost editat de sonia30 (2011-09-09 21:40:32)


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Online

 

#1913 2011-09-09 21:45:42

tya
Hero member
Inregistrat: 2011-09-04
Mesaje: 2546

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

buna seara fetelor puss
va salut si eu wave

da.....ce usor este sa dai sfaturi atunci cand ramai din prima insarcinata si nu stii cum e sa treci in fiecare luna printr-o noua dezamagire sad
pupicei dulci tuturor pusspusspuss


Si daca nu ma mai tin picioarele voi merge si in maini sa imi traiesc visul hjarta
http://www.fertilityfriend.com/home/3aa469

Offline

 

#1914 2011-09-09 21:46:54

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

buna,tya wave


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Online

 

#1915 2011-09-09 21:47:04

mikado
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2010-01-29
Mesaje: 16848

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

hopsieu


.

Offline

 

#1916 2011-09-09 21:48:54

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

tya puss

mika puss

sonia o sa fie, repeta-ti asta


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#1917 2011-09-09 21:53:44

tya
Hero member
Inregistrat: 2011-09-04
Mesaje: 2546

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

fetelor, gata e "oficial", luni am programare pentru colposcopie cesafac
sunt sigura ca va fi bine si ca nu va trebui sa-mi faca biopsie, de care mi-e teama de mor supa
stiu ca nu e o procedura grea, in comparatie cu ce am mai citit ca ati facut voi, dar tot ma vait chicot
sonia, onutza pusspuss


Si daca nu ma mai tin picioarele voi merge si in maini sa imi traiesc visul hjarta
http://www.fertilityfriend.com/home/3aa469

Offline

 

#1918 2011-09-09 21:55:59

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

miku kram m-auzisi ca te strigai chicot

tya goodluck sa fie bine!

onu,o sa imi repet puss


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Online

 

#1919 2011-09-09 22:00:51

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

tya goodluck sa fie bine

sonia asa wink


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.