homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53-83


#1559 2011-09-06 21:03:12

deya
Sr. member
De la: Brasov
Inregistrat: 2011-07-13
Mesaje: 1090

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

pup si eu toate fetele  kram

ma duc sa fac ceva usurel de papa si dupa aia ma bag la nani
noapte buna


8.10.2012 — Eduard Cristian  hjarta
16.02.2014 - Alexandru Valentin hjarta

Offline

 



#1560 2011-09-06 21:05:33

mucoasa
Insomniac member
De la: ardeal
Inregistrat: 2011-04-28
Mesaje: 7927

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

sonia noapte buna puss  dimineata sa te simti mai bine kram
maya mersi, la fel iti doresc si tie puss
deya noapte buna puss
onutza zi bebe  puss
ma mai uit in album maine, acuma ies ca mi-a venit iubi acasa wave
o seara placuta wave
pupici


5 iunie 2012
Doamne iti multumesc pt minunea noastra! rugaciune

Offline

 

#1561 2011-09-06 21:07:11

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

deya puss puss o seara frumoasa si noapte buna puss

any puss puss multumesc si o seara frumoasa puss puss noapte buna si somn usor puss

Offline

 

#1562 2011-09-06 21:26:09

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

sonia somn dulce si maine sa te simti bine pusspuss

mayya am inceput de ieri programul, deocamdata e bine, sa vedem peste vreo 3 zile cum e. oricum o sa mai plec acasa sa ma si odihnesc, ca vreau sa pot lucra toate 14 zile, nu sa ma vaiet si sa ma plang de oboseala

deya noapte buna puss

any sa ai o seara frumoasa pusspuss


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#1563 2011-09-06 21:35:04

elena.plahatca
Addicted member
De la: iasi
Inregistrat: 2011-01-06
Mesaje: 14752

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

wave   Tocmai am ajuns acasa, am vopsit-o pe mama la par smile

Any ma bucur ca a zis hematologul ca e totul ok, sa vina bebelul  majoreta  majoreta  majoreta

A eliminat Cmin o parte din dop ?  rugaciune  rugaciune  rugaciune sa fie totul bine pentru ea si bebe

Deya sa tratezi cu succes gardenella ( in caz ca vrei sa o tratezi) smile

Maya e super parul  tummenupp  eu nu m-am tuns din Iunie, am bretonul la gura si tot nu ma hotarasc odata sa merg la salon
Multumesc pt complimentul legat de poze  smile

Noi ne bagam la un film, somn usor !  sover

Ultima oara a fost editat de elena.plahatca (2011-09-06 21:48:14)


Zbor lin Maria 
Doi soricei iubiti
Grafic FF

Offline

 

 Publicitate


loading...

#1564 2011-09-06 22:00:58

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

onutza puss puss  sa treaca repede zilele astea grele

elena puss puss multumesc, o seara faina si vizionare placuta puss puss

Offline

 

#1565 2011-09-06 22:08:53

Onutza23
Insomniac member
De la: Neamt
Inregistrat: 2007-07-09
Mesaje: 9163

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

elena vizionare placuta la film si somn dulce dupa puss

mayya trec ele... ma gandesc cum zboara timpul si ma consolez ca si de deata asta va trece la fel de repede smile


am reusit sa recuperez tot:

elena puss ti-au venit rezultatele la analize?

mika puss ma bucur ca ai scapat repede de socri, imi pare rau ca te-au enervat

mayya puss sa reusiti sa va mutati la casuta voastra de sarbatori!  goodluck

ana si bebe pusspuss ma bucur ca s-a rezolvat cu internetul

any puss sa ramai cu atitudinea asta pana la testul pozitiv wink

sonia puss imi pare rau pt urati, dar se apropie hsg-ul si in curand o sa vezi cu ochisorii tai 2 liniutze la test  goodluck

tya bine ai venit si sa stai cat mai putin la aspirante.  goodluck sa se rezolve problemele si sa ramai gravida in curand!
legat de doctorii din iasi, eu initial am mers la holicov, pe vremea studentiei, insa nu mi-a placut cum m-a tratat deloc, motiv pt care in 2 luni am cautat alt doctor. cunosc insa pe cineva pe forum care are bebe acum si a colaborat cu holicov si a fost f multumita. in prezent, desi nu mai stau in iasi de 2 ani, merg la nechifor, sunt vreo 4 ani de cand ea e doctorul meu si sunt incantata. sarcina tot ea mi-o urmareste, e atenta, te asculta, te poti sfatui cu ea. eu n-as schimba-o cu alt doctor pt nimic in lume. sper sa gasesti un doctor in care sa poti avea incredere, conteaza mult, sa stii...
si eu te sfatuiesc sa faci analizelel prenatale din lista de pe prima pagina a topicului, eu le-am facut si dupa ce am rezolvat problemele descoperite, am ramas din a doua luna. sa nu ai vreo bacterie ceva care impiedica sarcina  goodluck

dea si bebe pusspuss ma bucur ca s-a mai rezolvat cu maseaua si ti-a trecut. ai grija insa cu infectia ca poate sa revina oricand si ai vazut acum cat e de rau in sarcina ca si o pastila e cu semn de intrebare

almi puss ma bucur ca ai gasit in sfarsit rochita de nasa, o sa arati minunat in ea!

green puss goodluck la analize, sa iasa toate bune si sa ne anunti in curand ca vei fi mamica  goodluck

any puss imi pare rau ca nu se rezolva cu garajul anul asta, dar poate totusi reusiti sa imprumutati de la socrii tai si il acoperiti. cu parintii tai inteleg de ce nu mai vrei sa imprumuti de la ei, si pe mine ai mei ne ajuta foarte mult. stiu ca si socrii ne-ar ajuta daca ar avea posibilitatea, dar ei sunt simpli salariati si au un proaspat student de purtat prin facultate, pe cand ai mei au propria afacere, deci nu se compara. eu una nu stiu ce m-as face fara ai mei, ca ne dau bani si acum fara sa cerem, pur si simplu scot din buzunar si ni-i baga in buzunarele noastre, numai sa-i acceptam. si cu apartamentul la fel, am vrut sa facem credit ca sa-l putem termina si nu accepta, vor sa ni-l faca ei fara sa le dam ceva. sunt norocoasa ca-i am si sper sa le dea DD sanatate si putere sa ne ajute si in continuare s-o scoatem la capat!
felicitari pt rezultatele la analize

angel si bebe pusspuss imi pare rau ca nu ati mai plecat la munte

mada puss saptamana usoara la serviciu

far puss ma bucur ca te-ai distrat la nunta. si pe mine ma asteapta una weekend-ul viitor

mara bine ai venit si sa ramai cat mai cuand gravida!  goodluck

cmin e bine, sta in pat si face tratament sa-l mai tina pe bebe in burtica inca 2 saptamani

si ghiciti ce: sotul meu e tot un C big_smile


noapte buna, ma pregatesc sa plec acasa, va citesc maine la cafea pusspuss

Ultima oara a fost editat de Onutza23 (2011-09-06 23:32:45)


Un vis implinit, o familie fericită! Sunt mămică de fetiță și băiat!  hjartahjartahjarta

Offline

 

#1566 2011-09-06 23:37:32

mayya06
Insomniac member
Inregistrat: 2010-01-28
Mesaje: 8531

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

onutza puss multumesc mult puss goodluck si voua, sa terminati si voi cat mai repede puss

fug si eu la somnic , va pup puss puss
noapte buna puss puss

Offline

 

#1567 2011-09-07 07:41:42

mucoasa
Insomniac member
De la: ardeal
Inregistrat: 2011-04-28
Mesaje: 7927

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

neatza buna viitoare burtici si burtici cu bebe deja la purtator big_smile  puss  puss
va invit la cafea, cioco, ceai, limo si capuccino pt mada (de data asta nu am uitat tongue ) mornincoffee  mornincoffee  mornincoffee  mornincoffee  mornincoffee
va doresc o zi minunata, chiar daca afara e urat
elena  puss mersi pt urari! tu ce analize mai trebuie sa faci?sa vina bebe din prima incercare majoreta  majoreta  big_smile
maya puss  am vazut doar pozele tale din album si o parte din albumul onutzei puss , dar vreau sa-ti spun ca exact asa mi-am imaginat ca esti in realitatea, plina de viata, optimism si cu un suflet enorm tummenupp  kram  iti doresc sa intrii in cursa din aceasta luna si sa iesi invingatoare majoreta  puss
onutza puss  si un pupic dulce pt un bebe dulce puss  asa voi ramane pana cand voi vedea 2 liniute, ma simt bine, fericita si plina de incredere bis cum am mai vorbit noi, stii ca o sa am un atac de panica si o sa fiu speriata la inceput, dar sunt increzatoare ca o sa ma linisteti/linistiti kram
stii ca iti ziceam mai demult ca am un feeling ca toate se vor rezolva pana la urma? sa stii ca chiar asa e, am vazut asta prin analize.  iar legat de acoperis, aseara vine iubi si imi zice ca a vb cu soacra si ne imprumuta ei de bani(nu toata suma, dar tot e bine) happydance asa ca pana la urma toate se rezolva si o sa reusim sa facem atat cat ne-am propus pt anul acesta tummenupp mai trebuie sa para bebe si gata dance sunt asa de fericita par
oricum vreau sa va multumesc pt ca m-ati sprijinit in momentele grele, am putut sa ma descarc cand aveam ceva pe suflet, m-ati facut de multe ori sa zambesc si sa rad, m-am bucurat alaturi de voi, am plans alaturi de voi - va multumesc si va iubesc pe toate puss na ca sunt asa de sentimentala azi chicot
cmin puss tot ce pot sa-ti spun e sa stai linistita in patut si sa nu te necajesti ca bebe simte asta kram
restul fetelor va pup pe toate fara nominalizari  puss  puss  puss

Ultima oara a fost editat de mucoasa (2011-09-07 07:45:11)


5 iunie 2012
Doamne iti multumesc pt minunea noastra! rugaciune

Offline

 

#1568 2011-09-07 07:51:47

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

neata fete puss

any,multumesc de cafea puss .si tu m-ai ajutat prin cuvintele tale frumoase .si eu iti multumesc pt sprijin.ma bucur ca esti asa optimista.bebe sigur va veni la tine in curand! goodluck

onu,multumesc mult puss

va pup pe toate puss

Ultima oara a fost editat de sonia30 (2011-09-07 07:52:09)


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#1569 2011-09-07 07:58:09

mucoasa
Insomniac member
De la: ardeal
Inregistrat: 2011-04-28
Mesaje: 7927

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

sonia neatza puss  puss  kram ma  bucur ca simti asta si ca te simti bine kram
azi cum esti?cum ai dormit?
fug pana la instanta sa depun ceva acte , revin repede


5 iunie 2012
Doamne iti multumesc pt minunea noastra! rugaciune

Offline

 

#1570 2011-09-07 08:00:46

sonia30
Moderator
Inregistrat: 2010-08-01
Mesaje: 89341

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

any,neata puss sunt binisor.spor la treaba!

plec si eu sa ma pregatesc de scoala wave


"Daca vrei sa Il faci pe Dumnezeu sa rada,povesteste-i despre planurile tale.Cel putin o sa Il fac sa rada."


http://www.fertilityfriend.com/home/329906

Offline

 

#1571 2011-09-07 08:55:59

dea_dea
Sr. member
Inregistrat: 2010-08-20
Mesaje: 1757

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

Neata puss mornincoffee

Merg sa recuperez putin!


http://www.fertilityfriend.com/home/30bc6a
O minune creste in burtica la mami!Sunt cea mai fericita!
bebe 38+

Offline

 

#1572 2011-09-07 08:59:21

tya
Hero member
Inregistrat: 2011-09-04
Mesaje: 2546

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

neata buna fetelor puss
ms mult onutza pentru incurajari pusspusspuss acest doctor nechifor unde are cabinet? cat costa la ea o consultatie si ecografie? :s nu stiu ce sa zic, dupa cum am mai spus astept sa-mi vina rezultatul la pap si sa vad ce mai zice doctorul....
dar tie ce probleme ti-au descoperit in urma analizelor?
pupicei fetelor puss


Si daca nu ma mai tin picioarele voi merge si in maini sa imi traiesc visul hjarta
http://www.fertilityfriend.com/home/3aa469

Offline

 

#1573 2011-09-07 09:15:13

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

neata fete dulci puss

Any puss si tu ne esti tare draga

va pup pe toate si va invit la cafea mornincoffee ciocolata calda mornincoffee si ceai de buruieni puss


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#1574 2011-09-07 09:36:23

Ioana He
Insomniac member
Inregistrat: 2011-09-01
Mesaje: 6024

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

Buna dimineata fetelor  mornincoffee
m-am intors si eu dupa o zi de absenta nemotivata  chicot , ieri am alergat toata ziua sa-mi cumpar peredele  lol  insa a meritat efortul, iar in timpul ramas m-am jucat cu nepotica mea de 3 anisori jumatate care e o nebunica. i-am cuparat niste botosei de casa pt la iarna si nu vreti sa stiti cum ieri pe caldurile alea ea statea incaltata in botosei de iarna  rotfl2  a fost dementiala.
Cum pot sa vizualizez albumul de poze, am vazut ca au pus fetele poze
Any ma bucur ca esti happy si sa o ti tot asa.
Va pupic pe toate  puss

Offline

 

#1575 2011-09-07 09:56:19

cmin
Addicted member
Inregistrat: 2009-03-20
Mesaje: 14348

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

neata  fetele puss


7+ fericire
totul este si va fi bine 
(http://www.fertilityfriend.com/home/33274f)

Offline

 

#1576 2011-09-07 10:05:44

angel_sweety
Platinum member
Inregistrat: 2008-08-08
Mesaje: 22808

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

Cmin , ioana puss


un falfait de ingeras a devenit glasul unei minuni , 23 decembrie ora 22si 44 min
Cand viata-ti da o suta de motive ca sa plangi, arata-i ca ai 1000 de motive ca sa zambesti
http://www.fertilityfriend.com/home/322f77

Offline

 

#1577 2011-09-07 10:08:05

dea_dea
Sr. member
Inregistrat: 2010-08-20
Mesaje: 1757

Re: Topic pentru aspirantele la titlul de mamica-53

Green kram goodluck sa fie foarte bune analizele! Si sa mergi la stoma...sa nu patesti ca si mine! puss

Almi sunt sigura ca rochita este super si o sa arati foarte bine! puss

Nera multumesc frumos! puss

Sonia kram kram kram imi pare tare rau pt urati! supa supa supa

Mika puss acum am vazut si eu ca esti ,,virgina"! chicot Sotul nici nu stie cat este de norocos! chicot


http://www.fertilityfriend.com/home/30bc6a
O minune creste in burtica la mami!Sunt cea mai fericita!
bebe 38+

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.