homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Iar candida?


#1 2011-09-03 19:41:16

ericka06
Full member
Inregistrat: 2009-03-16
Mesaje: 527

iar candida?

fetele am o problemuta...azi de dimi sedinta de tunel la 80 grade si electrostimulare apoi plimbari si vizite pana la 5 e uite kpe la ora 6 m-a lkuat o mancarime jos de numai pot...dar dc??adik antibiotice nu am luat contactele sexuale din ultima perioada au fost protejate o fi iar candida??nu am nicio scurgere doar o mancarime care a trecut dupa un dus...sa ma dau preventiv cu clotrimazol crema?atat am acum in casa.un raspuns pls.ce polate fi?


domina ca sa nu fi dominat

Offline

 



#2 2011-09-03 20:45:11

x_ynna
Addicted member
Inregistrat: 2009-01-27
Mesaje: 11945

Re: iar candida?

1. tu esti user vechi si stii ca nu are rost sa deschizi topic nou daca pe tema asta mai ai sute. Totusi de ce o faci?
2. nu trebuie neaparat sa iei antibiotic ca sa faci candidoza. poate sa apara pur si simplu.
3. dpdv medical eu as zice sa lasi asa(ai spus ca dupa dus nu te mai mananca) si daca mai apare ceva sa mergi la medic sa faci o lama. Daca te dai cu crema acum nu reusesti decat sa zapacesti ce ai acolo si in cazul in care faci vreo analiza sa nu mai stii sigur daca e bine ce iese.
Mult succes!!


O sa te pastrez mereu in sufletul meu mamicutza mea scumpa!! grater

Offline

 

#3 2011-09-04 09:35:25

camysh
Moderator
Inregistrat: 2007-12-08
Mesaje: 37788

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.