homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

Cum a fost prima data?


#1 2011-09-09 11:52:41

BebelusaDulce
Membru
Inregistrat: 2011-09-07
Mesaje: 4

Cum a fost prima data?

Buna fetelor,vreau sa va intreb... cum a fost prima data la voi?pentru ca eu si prietenul meu suntem impreuna..de doua luni si ceva...as vrea sa o fac cu el...dar imi este frica...pentru ca virginitatea dupa parerea mea este lucrul cel mai de pret al femeilor ..pe care nu ar putea sa il recupereze.El se comporta foarte frumos si nu mi-a dat niciodata motive de indoiala.. nu ma preseaza deloc in legatura cu sexul,ba din contra eu il presez..si ii spun ca imi este frica si am o oarecare reticenta(iar el imi spune sa stau linistita ca nu ar putea sa imi faca rau).Stiu ca tine la mine si imi arata in fiecare zi..dar sincer nu stiu cum sa procedez si ce sa fac sad Tin sa precizez ca am dormit odata impreuna dar nu s-a intamplat nimic(doar putin petting si am vazut ca nu l-a deranjat faptul ca nu am facut-o.Un sfat va rog?Multumesc  angel

Offline

 



#2 2011-09-09 11:55:06

yoyolina
Moderator
Inregistrat: 2007-09-04
Mesaje: 18077

Re: Cum a fost prima data?


daca vrei sa mori sanatos, trebuie sa mori de foame.

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.